W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
Majka Days by Hansgrohe, dystans "30"
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Adrian Oleśniewicz | GKC Gorlice | Poland | |
2 | Kamil Cygan | Goggle Pro Active Eyewear | Poland | |
3 | Łukasz Szyszka | Starachowice Bike Team | Poland | |
4 | Maciej Owsionka | KKS Sokół Kęty | Poland | |
5 | Stanisław Hoder | Hoder S.C. | Poland | |
6 | Monika Szotowicz | STC STARGARD | Poland | |
7 | Magda Bodis | BO Fundacja | Poland | |
8 | Tomasz Ciolek Ciolek | Alpe de huez | Poland | |
9 | Filip Stawiarski Stawiarski | S-NET | Poland | |
10 | Kamila Szymańska | brak | Poland | |
11 | Przemek Janeczko | klub kolarski Agnieszka Skalniak | Poland | |
12 | Dawid Wojciechowski | Night Runners | Poland | |
13 | Wojciech Fraś | - | Poland | |
14 | Artur Tatar | BikeTeam BP Zawiercie | Poland | |
15 | marcin nędzka | - | Poland | |
16 | Iván Mitev | CCC | Poland | |
17 | Marcin Żal | Filanowski Team | Poland | |
18 | Andrzej Jedrychowski | Centrum Stomatologiczne Zakopianka | Poland | |
19 | Agata Madej | Fabryka Mazakow | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Karolina Majewska | NSB-Inżynieria-Trilux Team | Poland | |
2 | Tamara Górecka-Werońska | PROFIDEA KRAKÓW | Poland | |
3 | Stanisław Hoder | Hoder BORA | Poland | |
4 | Łukasz Dudała | BORA | Poland | |
5 | Sebastian Pawłowski | Muszyna | Poland | |
6 | Krystian Puc | Łyda Musi Podawać | Poland | |
7 | Magdalena Kordas | brak | Poland | |
8 | Przemysław Wojdat | Hansgrohe | Poland | |
9 | Michał Janiszewski | Hansgrohe | Poland | |
10 | Anna Turuk | Hansgrohe | Poland | |
11 | Jarosław Stankiewicz | Hansgrohe | Poland | |
12 | Jakub Tomaszewski | Hansgrohe | Poland | |
13 | Paweł Mazur | Hansgrohe | Poland | |
14 | Bartosz Marcinkowski | Hansgrohe | Poland | |
15 | Jakub Malarczyk | Hansgrohe | Poland | |
16 | Jarosław Malarczyk | Hansgrohe | Poland | |
17 | Bartosz Kubiak | Hansgrohe | Poland | |
18 | Maciej Klaczyński | Hansgrohe | Poland | |
19 | Janusz Klaczyński | Hansgrohe | Poland | |
20 | Robert Kamiński | Hansgrohe | Poland | |
21 | Tomasz Pol | Hansgrohe | Poland | |
22 | Artur Getke | Hansgrohe | Poland | |
23 | Łukasz Jadczyk | Hansgrohe | Poland | |
24 | Sławomir Kacprzak | Hansgrohe | Poland | |
25 | Artur Kulas | Hansgrohe | Poland | |
26 | Katarzyna Ilnicka | Hansgrohe | Poland | |
27 | Rafał Hampel | Hansgrohe | Poland | |
28 | Michał Bednarski | Hansgrohe | Poland | |
29 | Wojciech Rząsa | ALE URWAŁ | Poland | |
30 | Adrian Chabior | Zakład Wodociągów i Kanalizacji | Poland | |
31 | Grzegorz Stępień | Gorzkowice | Poland | |
32 | Maciej Kogut | - | Poland | |
33 | Tomasz Rutkowski | Pacific Toruń | Poland | |
34 | Jakub Gryzlo | trenujrower.pl/JSC Jasło | Poland | |
35 | Mateusz Kiełpiński | KTT Cycling. | Poland | |
36 | Jakub Błoniarczyk | brak | Poland | |
37 | Michał Pawłowski | MUSZYNA | Poland | |
38 | Wojciech Wszołek | Niezrzeszony | Poland | |
39 | Stanisław Wszołek | Niezrzeszony | Poland | |
40 | Joanna Głowacka | Roweromania | Poland | |
41 | Rafał Mazur | Łabowa | Poland | |
42 | Tadeusz Szewczyk | PTG Sokół Dobrków | Poland | |
43 | Henryk Szczepaniak | - | Poland | |
44 | Andrzej BILEWICZ | GORANGA TEAM | Poland | |
45 | Kamil Jaśkowiec | TKKF Uklejna | Poland | |
46 | Alan Michalski | JKK Jędrzejów | Poland | |
47 | Grzegorz Orzyszek | Brak | Poland | |
48 | Łukasz Orzyszek | brak | Czech Republic | |
49 | Sławomir Tokarz | brak | Poland | |
50 | Joanna Ziomek | CFE team | Poland | |
51 | Wacław Zgłobicki | jadę bo lubię | Poland | |
52 | Izabela Owsiak | - | Poland | |
53 | Marcin Janczak | Łabowa | Poland | |
54 | Piotr Stawicki | Pacific Toruń | Poland | |
55 | Witold Szmuc | Jubiler Szmuc | Poland | |
56 | MARCEL MAZUR | B I K E | Poland | |
57 | MAREK ANTUSIAK | OSP NOWA WIEŚ | Poland | |
58 | Grzegorz Mazur | B I K E | Poland | |
59 | Arkadiusz Mazgaj | OSP Nowa Wieś | Poland | |
60 | Magdalena Majka | TKKF UKLEJNA Myślenice | Poland | |
61 | Wiesław Witek | ULTREK | Poland | |
62 | Borys Klaczkowski | GIORRE Sport Team | Poland | |
63 | Dorota Fryc | brak | Poland | |
64 | Antoni Kida | GKK OPTY Grodzisk Mazowiecki | Poland | |
65 | Piotr Stach | - | Poland | |
66 | Sebastian Klaczkowski | GIORRE Sport Team | Poland | |
67 | kordian kaltbach | JLL CYCLING TEAM | Poland | |
68 | Michał Stach | - | Poland | |
69 | Grzegorz Wojtarowicz | GOLD BIKE | Poland | |
70 | Adrian Kuś | Łyda Musi Podawać | Poland | |
71 | Artur Karwowski | 1 | Poland | |
72 | Irmina Skorupa | Skorupa Triathlon | Poland | |
73 | Michał Swolkień | Urocentrum | Poland | |
74 | Maximilian Borek | TRIMEN A.Wróbel i Wspólnicy sp.j. | Poland | |
75 | Jacek Groń | Masaż i Terapia Manualna- Jacek Groń | Poland | |
76 | Tomasz Cabaj | - | Poland | |
77 | Marcin Borgieł | Romski Klub Kolarski KEREK | Poland | |
78 | Bartłomiej Konieczny | LBK | Poland | |
79 | Andrzej Karpiel | - | Poland | |
80 | Michał Mrowka | Pchamy! Pchamy! | Poland | |
81 | Łukasz Kogutowicz | Bike Team Łąkta Górna | Poland | |
82 | José Carlos Robles | Castilla | Spain | |
83 | Wojciech Bartyński | PGE Obrót S.A. | Poland | |
84 | Zygmunt Tuszyński | PGE Obrót S.A. | Poland | |
85 | Marlena Warzywoda | MAKi | Poland | |
86 | Marcin Dobroszek | Raleigh GAC | Poland | |
87 | Piotr Janiak Janiak | RajSport Active | Poland | |
88 | Daniel Różana | Rowerowo official team | Poland | |
89 | Bartłomiej Grodecki | PGE Obrót S.A. | Poland | |
90 | ANDRZEJ MARCINEK | 50upAT | Poland | |
91 | Przemysław Mońko | Smurfit Kappa Adventure Team Poland | Poland | |
92 | Danuta Żarek | brak | Poland | |
93 | Bartosz Zięba | Amator | Poland | |
94 | Marek Duklanowski | RM Szczecin | Poland | |
95 | Karol Krzysztoń | Gran Fondo Nowa Huta | Poland | |
96 | Paweł Jurczyk | brak | Poland | |
97 | Piotr Jurczyk | brak | Poland | |
98 | Amadeusz Weberbauer | Spokojnie Spokojnie | Poland | |
99 | Witold Filas | Ultrek | Poland | |
100 | Paulina Sklorz | Misiory | Poland | |
101 | Rafał Smyczyński | Misiory | Poland | |
102 | Małgorzata Kaszuba | AZS UEK | Poland | |
103 | Dominik Siwiec | Sędziszów Małopolski Team | Poland | |
104 | Paweł Kowalczyk | KT Szprotawa | Poland | |
105 | Dariusz Pol | Banda Puchatka | Poland | |
106 | Michał Iwankiewicz | Zgrupka Luboń | Poland | |
107 | Hubert Iwankiewicz | Zgrupka Luboń | Poland | |
108 | Piotr Sobczak | - | Poland | |
109 | Maciej Genc | HTH Team | Poland | |
110 | Andrzej Andrzejewski | Gliwice | Poland | |
111 | Damian Franuszkiewicz | brak | Poland | |
112 | Kacper Gałwa | Kolarsko-biegowy klub sportowy Radomsko | Poland | |
113 | Bartosz Strzelecki | Brak | Poland | |
114 | Wojciech Baranowski | brak | Poland | |
115 | Krzysztof Puchałka | Berdyk Team | Poland | |
116 | Robert COGIEL | Opp Katowice | Poland | |
117 | Katarzyna Stelmach | Luks Grodno Nowogród | Poland | |
118 | Mariusz Jankowicz | brak | Poland | |
119 | Wojciech Sebzda | brak | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj |
---|---|---|---|
1 | Wojciech Sebzda | brak |
Poland |
2 | Mariusz Jankowicz | brak |
Poland |
3 | Wojciech Baranowski | brak |
Poland |
4 | Bartosz Strzelecki | Brak |
Poland |
5 | Damian Franuszkiewicz | brak |
Poland |
6 | Piotr Sobczak | - |
Poland |
7 | marcin nędzka | - |
Poland |
8 | Hubert Iwankiewicz | Zgrupka Luboń |
Poland |
9 | Michał Iwankiewicz | Zgrupka Luboń |
Poland |
10 | Rafał Smyczyński | Misiory |
Poland |
11 | Paulina Sklorz | Misiory |
Poland |
12 | Piotr Jurczyk | brak |
Poland |
13 | Paweł Jurczyk | brak |
Poland |
14 | Danuta Żarek | brak |
Poland |
15 | Bartłomiej Grodecki | PGE Obrót S.A. |
Poland |
16 | Zygmunt Tuszyński | PGE Obrót S.A. |
Poland |
17 | Wojciech Bartyński | PGE Obrót S.A. |
Poland |
18 | Wojciech Fraś | - |
Poland |
19 | Kamila Szymańska | brak |
Poland |
20 | Andrzej Karpiel | - |
Poland |
21 | Tomasz Cabaj | - |
Poland |
22 | Adrian Kuś | Łyda Musi Podawać |
Poland |
23 | Michał Stach | - |
Poland |
24 | Sebastian Klaczkowski | GIORRE Sport Team |
Poland |
25 | Piotr Stach | - |
Poland |
26 | Dorota Fryc | brak |
Poland |
27 | Borys Klaczkowski | GIORRE Sport Team |
Poland |
28 | Grzegorz Mazur | B I K E |
Poland |
29 | MARCEL MAZUR | B I K E |
Poland |
30 | Marcin Janczak | Łabowa |
Poland |
31 | Izabela Owsiak | - |
Poland |
32 | Sławomir Tokarz | brak |
Poland |
33 | Łukasz Orzyszek | brak |
Czech Republic |
34 | Grzegorz Orzyszek | Brak |
Poland |
35 | Henryk Szczepaniak | - |
Poland |
36 | Rafał Mazur | Łabowa |
Poland |
37 | Stanisław Wszołek | Niezrzeszony |
Poland |
38 | Wojciech Wszołek | Niezrzeszony |
Poland |
39 | Jakub Błoniarczyk | brak |
Poland |
40 | Maciej Kogut | - |
Poland |
41 | Michał Bednarski | Hansgrohe |
Poland |
42 | Rafał Hampel | Hansgrohe |
Poland |
43 | Katarzyna Ilnicka | Hansgrohe |
Poland |
44 | Artur Kulas | Hansgrohe |
Poland |
45 | Sławomir Kacprzak | Hansgrohe |
Poland |
46 | Łukasz Jadczyk | Hansgrohe |
Poland |
47 | Artur Getke | Hansgrohe |
Poland |
48 | Tomasz Pol | Hansgrohe |
Poland |
49 | Janusz Klaczyński | Hansgrohe |
Poland |
50 | Maciej Klaczyński | Hansgrohe |
Poland |
51 | Bartosz Kubiak | Hansgrohe |
Poland |
52 | Jarosław Malarczyk | Hansgrohe |
Poland |
53 | Jakub Malarczyk | Hansgrohe |
Poland |
54 | Bartosz Marcinkowski | Hansgrohe |
Poland |
55 | Paweł Mazur | Hansgrohe |
Poland |
56 | Jakub Tomaszewski | Hansgrohe |
Poland |
57 | Jarosław Stankiewicz | Hansgrohe |
Poland |
58 | Anna Turuk | Hansgrohe |
Poland |
59 | Michał Janiszewski | Hansgrohe |
Poland |
60 | Przemysław Wojdat | Hansgrohe |
Poland |
61 | Magdalena Kordas | brak |
Poland |
62 | Krystian Puc | Łyda Musi Podawać |
Poland |