Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Miroslaw Kalinowski Gomola Trans Airco Poland
2 Grzegorz Mróz Warsztat Formy Poland
3 Adrian STANCLIK Complex House Poland
4 Łukasz Gidel Pani Poland
5 Paweł Godula Bikeholicy Kraków Poland
6 Łukasz Budzyn Browarek team Poland
7 Andrzej Karkoszka Kiwi Klub MTB Poland
8 Mateusz Szucki Warszawa Poland
9 Bogusława Garczyńska-Wąs Innergy Team Poland
10 Piotr Romaszewski Polska
11 Tomasz Wirkus 2Fast4U Poland
12 Dawid Basiński CONSDATA Supersportowy TEAM Poland
13 Piotr Drab Piotr Drab Poland
14 Mirosław Turkiewicz Gryfus Szczecin Poland
15 Piotr BIENENDA Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
16 Mateusz Szurek Trener_w_kamuflażu Poland
17 Damian Piątkowski Luxtorpedy Poland
18 Jacek Olech MTB Świecie Poland
19 Wiktor Horszwald MCP Bike Team Poland
20 Bartłomiej Gortat Szookrower Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Sławomir Ćwikła Skra Paterek-It-Ros Team Poland
2 Marcin Stankiewicz Patoka Team Poland
3 Andrzej Kula NUDEL TEAM Poland
4 Janis Bartusevics DeskTime.com Latvia
5 Artis Rozentals DeskTime.com Latvia
6 Edgars Dzalbs DeskTime.com Latvia
7 Grzegorz Rumik BC Janów Lubelski Poland
8 Agnieszka Witkowska niezrzeszona Poland
9 Małgorzata Półjanowicz Trenujemy z sercem dla Kuby Poland
10 Norbert Jędrzejczyk nextd.pl Poland
11 Piotr Rek Polonia Warszawa MTB Poland
12 Agnieszka Patoka niezrzeszona Poland
13 Arnoldas Sipavicius Daugirdas gym Lithuania
14 Andrius Juška Daugirdas Gym Lithuania
15 Andrzej Gorgosz OPONY-SERAFINOWSKI Poland
16 Róbert Navrátil Finančné centrum team Slovakia (Slovak Republic)
17 Maciej Jakubowski NaŚcieżce.pl Poland
18 Tomek Świerczewski NaŚcieżce.pl Poland
19 Robert Chorowski SKORUPA TRIATHLON Poland
20 Tomasz Strzelecki SKORUPA TRIATHLON Poland
21 Michał Rudnow Rudbikers Poland
22 Sławomir Graca BICICLISTA RACING TEAM Poland
23 Artūrs Kaurovs Valmieras Velo Vienība Latvia
24 Martins Paupers VELOSHOPS Latvia
25 Marcin Romanow Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
26 Dariusz Ziółkowski Timbud Team Poland
27 Dorota Serafinowska Opony Serafinowski Poland
28 Wojciech Krom Cryospace Olsztyn Team Poland
29 Tomasz Radziejowski Jacht Klub Nisko Poland
30 Jakub Żyto Nice JURA BIKE Częstochowa Poland
31 Nataliia Shershneva PNPPK Perm Russian Federation
32 Evgeny Voblikov PNPPK Russian Federation
33 Tomasz Załanowski --- Poland
34 Dariusz Tumaniec ALGIDA Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
35 Robert Pierzchała Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
36 Rico Dolecek Focus RAPIRO Racing Germany
37 Tomasz Suligowski Szookrower Poland
38 Patryk Kruszniewicz Brak Poland
39 Tomasz Nurczyński Szookrower Poland
40 Kamil Nogalski Klub Kolarski Łowicz Poland
41 Tadeusz Żanecki Skurcze & Zakwasy Poland
42 Tomasz Zygner ABSOLUTE BIKES.PL TEAM Poland
43 Jarosław Zimnal CykloOpole Poland
44 Bartosz Ziebura Białe Czaszki Poland
45 Wojciech Wojtyczka Traver Wojciech Wojtyczka Poland
46 Anka Witkowska Serwis Bajka Poland
47 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
48 Maciej Wiczk Nordea Triathlon Team Poland
49 Artur Wencel DT4YOU MTB TEAM Poland
50 Ab van Es ATP Biketeam Netherlands
51 Stef Van Aken 2brothers Belgium
52 Koen Van Aken 2brothers Belgium
53 Andrzej Urbanowicz MS Consulting Poland
54 Michał Śmigielski Kieta Poland
55 ROBERT SZYMAŃSKI BIKEHEAD Poland
56 Mariusz Szrodziński HOŁDA TEAM Poland
57 Ryszard Suchogórski Kieta.pl Poland
58 Konstantin Stelmakh FERiders Russian Federation
59 Tadeusz Spilok STS Focus Ustroń Poland
60 Jan Sobkowiak IGT MTB TEAM Poland
61 Dariusz Skowroński TACHO-TAKS Poland
62 Michał Rosiński Warszawa Poland
63 Przemysław Rodziewicz Białe Czaszki Poland
64 Grzegorz Rek X-Ray Devils Poland
65 Tomasz Rajnowski Moda meska Poland
66 Marcin Porembski Atak Sport Gliwice Poland
67 Edita Pociūtė-Kurlavičienė SK S-Sportas Lithuania
68 Grzegorz Żołna PLATAN MTB TEAM Poland
69 Michał Piskornik . Poland
70 Marek Piskornik . Poland
71 Miłosz Pilch AVCS POLAND Bike Team Poland
72 Tomek Pikulski TACHO-TAKS Poland
73 Grzegorz Piątkowski Serwis Bajka Poland
74 Andrew Oxley Biale Czaszki United Kingdom
75 Marcin Obel Qodeca Poland
76 Norbert Nowak Szczecin Poland
77 Krzysztof Nosal RowerTim Poland
78 Anna Niziolek AKAN MTB Poland
79 Patryk Niesytko Stealth Team Poland
80 Jakub Nesterowicz GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY Poland
81 Mo Mulder ATP Biketeam Netherlands
82 Jakub Mołotkiewicz Tchibo Poland
83 Adam Michalski TORPOL Racing Team Poland
84 Paweł Maniszewski Boli mnie kolano Poland
85 Mirosław Małek STWA MTB TEAM Poland
86 Tomasz Majcher HPE Sport Poland
87 arek ługowski Kieta.pl Poland
88 Piotr Łudzik rollo-system.pl Poland
89 Tomek Lubowiecki Poland
90 Larysa Lubowiecka Futer&duter Poland
91 Jakub Leduchowski Leduch Poland
92 Paulius Kurlavičius S-Sportas Lithuania
93 Lesław Kula Opolski Klub Rowerowy Poland
94 Ireneusz Kula - Poland
95 Mateusz Kuczewski Luxtorpedy Poland
96 Filip Królik FTI Racing Team Poland
97 wojciech krawczyk ifon kolarz klub Poland
98 Karol Kowalski FTI Racing Team Poland
99 Paweł Kowalik VieWióry Team Poland
100 Sebastian Kołodziejski Kamaro Sport Line Poland
101 Michal Kmiotek Hołda Team Poland
102 Rafał Kmiotek HOŁDA TEAM Poland
103 Raivis Klieders LIZUMS Latvia
104 Aivis Karzons Nīcas MTB/ UNA-L Latvia
105 Artur Karbownik Oxigen Poland
106 Jacek Kańtor Kieta.pl Poland
107 Marek Jaromin - Poland
108 Aleksandra Jakubek Gdańsk Poland
109 Jacek Jacko Transport Ride Poland
110 Tomasz Hyla winner.pl Poland
111 Inga Haritonova ĀdažiVelo Latvia
112 Wojciech Hałabuz Świńskie Cyce Poland
113 Andris Habermanis Ziedlejas.lv Latvia
114 Dominik Glajcar Wislanie Poland
115 Łukasz Fingas . Poland
116 Dávid Dvonč Finančne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
117 Agnieszka Dudzińska-Górka FTI Racing Team Poland
118 Katarzyna Chyczewska ZdrowyRower Poland
119 Kirill Chizhov FEriders Russian Federation
120 Janis Braze Nīcas MTB/ UNA-L Latvia
121 Michalina Bąk Puchalka Sport Poland
122 Marek Bakuła GEODETIC DOBRY KURS TEAM Poland
123 Wojciech Augustyn HOŁDA TEAM Poland
124 Vera Artsiukevich Klify Poland