W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
15th edition, BESKIDY MTB TROPHY 2021 - LITE distance (4 days)
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Łukasz Warżała | Ski&Bike House Team / Stronie Śląskie | Poland | |
2 | Tomasz Rytwiński | PGD Grupa | Poland | |
3 | Carlos Brás | Algarve Bike Challenge Team | Portugal | |
4 | Marek Ciastoń | Gomola Trans Airco | Poland | |
5 | Grzegorz Mróz | Warsztat Formy | Poland | |
6 | Adrian STANCLIK | Complex House | Poland | |
7 | Łukasz Gidel | Pani | Poland | |
8 | Norbert Jędrzejczyk | nextd.pl | Poland | |
9 | Łukasz Budzyn | LUBAR MTB TEAM | Poland | |
10 | Andrzej Karkoszka | Kiwi Klub MTB | Poland | |
11 | Michał Rudnow | Rudbikers | Poland | |
12 | Dorota Serafinowska | Opony Serafinowski | Poland | |
13 | Bogusława Garczyńska-Wąs | Innergy Team | Poland | |
14 | Piotr Romaszewski | Polska | ||
15 | Jakub Żyto | Nice JURA BIKE Częstochowa | Poland | |
16 | Nataliia Shershneva | PNPPK Perm | Russian Federation | |
17 | Evgeny Voblikov | PNPPK | Russian Federation | |
18 | Tomasz Wirkus | 2Fast4U | Poland | |
19 | Mirosław Turkiewicz | Gryfus Szczecin | Poland | |
20 | Piotr BIENENDA | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team | Poland | |
21 | Tadeusz Żanecki | Skurcze & Zakwasy | Poland | |
22 | Tomasz Zygner | ABSOLUTE BIKES.PL TEAM | Poland | |
23 | Bartosz Ziebura | Białe Czaszki | Poland | |
24 | Anka Witkowska | Serwis Bajka | Poland | |
25 | Tomasz Winek | MTB Jedlina Zdrój | Poland | |
26 | Maciej Wiczk | Nordea Triathlon Team | Poland | |
27 | Ab van Es | ATP Biketeam | Netherlands | |
28 | Stef Van Aken | 2brothers | Belgium | |
29 | Koen Van Aken | 2brothers | Belgium | |
30 | Mateusz Szurek | Trener_w_kamuflażu | Poland | |
31 | Konstantin Stelmakh | FERiders | Russian Federation | |
32 | Jan Sobkowiak | IGT MTB TEAM | Poland | |
33 | Michał Rosiński | Warszawa | Poland | |
34 | Przemysław Rodziewicz | Białe Czaszki | Poland | |
35 | Tomasz Rajnowski | Moda meska | Poland | |
36 | Edita Pociūtė-Kurlavičienė | SK S-Sportas | Lithuania | |
37 | Grzegorz Piątkowski | Serwis Bajka | Poland | |
38 | Damian Piątkowski | Luxtorpedy | Poland | |
39 | Andrew Oxley | Biale Czaszki | United Kingdom | |
40 | Jacek Olech | MTB Świecie | Poland | |
41 | Mo Mulder | ATP Biketeam | Netherlands | |
42 | arek ługowski | Kieta.pl | Poland | |
43 | Paulius Kurlavičius | S-Sportas | Lithuania | |
44 | Mateusz Kuczewski | Luxtorpedy | Poland | |
45 | Filip Królik | FTI Racing Team | Poland | |
46 | wojciech krawczyk | ifon kolarz klub | Poland | |
47 | Karol Kowalski | FTI Racing Team | Poland | |
48 | Sebastian Kołodziejski | Kamaro Sport Line | Poland | |
49 | Aivis Karzons | MTB Nīca | Latvia | |
50 | Tomasz Hyla | studiodesire.pl | Poland | |
51 | Wiktor Horszwald | Zalando Lounge | Poland | |
52 | Inga Haritonova | Latvian Cycling Girls | Latvia | |
53 | Dávid Dvonč | Finančne Centrum Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
54 | Agnieszka Dudzińska-Górka | FTI Racing Team | Poland | |
55 | Kirill Chizhov | FEriders | Russian Federation | |
56 | Jānis Braže | MTB Nīca | Latvia | |
57 | Vera Artsiukevich | - | Poland | |
58 | Bartłomiej Gortat | Szookrower | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Dominik Gábriš | Finančné centrum Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
2 | Konstantin Burtsev | Belarus | Belarus | |
3 | Tatiana Sokolińska | - | Poland | |
4 | Jacek Regiewicz | - | Poland | |
5 | Radek Ostrowski | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team | Poland | |
6 | Aleksandra Sawicka | Absolute Bikes Team | Poland | |
7 | Karolina Chwiej | Velcredo Factory Team | Poland | |
8 | Przemysław Florowski | ---- | Poland | |
9 | Marcin Lechowicz | - | Poland | |
10 | Grzegorz Drzewiecki | LIDER TEAM SKARŻYSKO | Poland | |
11 | Miłosz Nowicki | Nowicki Advisory | Poland | |
12 | Bartłomiej Górny | GOBAR Budownictwo | Poland | |
13 | Vida Dolgoviene | Top Team Cycling | Lithuania | |
14 | Rafał Kamiński | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
15 | Krzysztof Pawlak | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
16 | Marcin Kłos | Sabotage | Poland | |
17 | Artur Miś | Teddy Bear team | Poland | |
18 | Tomasz Świętek | MŚ Cycling | Poland | |
19 | Artur Guzewicz | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team | Poland | |
20 | Tadeusz. Liszka | Gomola Pack-Center | Poland | |
21 | Tadeusz Skwarczyński | Gomola Trans Airco | Poland | |
22 | Miroslaw Kalinowski | Gomola Pack-Center | Poland | |
23 | Sławomir Ćwikła | UNO GRUPPETTO | Poland | |
24 | Marcin Stankiewicz | Patoka Team | Poland | |
25 | Andrzej Kula | NUDEL TEAM | Poland | |
26 | Janis Bartusevics | DeskTime.com | Latvia | |
27 | Artis Rozentals | DeskTime.com | Latvia | |
28 | Edgars Dzalbs | DeskTime.com | Latvia | |
29 | Grzegorz Rumik | BC Janów Lubelski | Poland | |
30 | Agnieszka Witkowska | Polski Klub MTB | Poland | |
31 | Małgorzata Półjanowicz | Trenujemy z sercem dla Kuby | Poland | |
32 | Piotr Rek | Polonia Warszawa MTB | Poland | |
33 | Paweł Godula | Bikeholicy Kraków | Poland | |
34 | Agnieszka Patoka | niezrzeszona | Poland | |
35 | Arnoldas Sipavicius | Daugirdas gym | Lithuania | |
36 | Andrius Juška | Daugirdas Gym | Lithuania | |
37 | Andrzej Gorgosz | OPONY-SERAFINOWSKI | Poland | |
38 | Róbert Navrátil | Finančné Centrum team | Slovakia (Slovak Republic) | |
39 | Maciej Jakubowski | NaŚcieżce.pl | Poland | |
40 | Tomek Świerczewski | NaŚcieżce.pl | Poland | |
41 | Robert Chorowski | SKORUPA TRIATHLON | Poland | |
42 | Tomasz Strzelecki | PUCHAŁKASPORT - CYKLOANT | Poland | |
43 | Sławomir Graca | BICICLISTA RACING TEAM | Poland | |
44 | Arturs Kaurovs | Veloshops Latvia | Latvia | |
45 | Martins Paupers | Veloshops Latvia | Latvia | |
46 | Marcin Romanow | Centrum Rowerowe Olsztyn | Poland | |
47 | Dariusz Ziółkowski | Timbud Team | Poland | |
48 | Wojciech Krom | Cryospace Olsztyn Team | Poland | |
49 | Tomasz Radziejowski | Jacht Klub Nisko | Poland | |
50 | Tomasz Załanowski | --- | Poland | |
51 | Dariusz Tumaniec | ALGIDA Kross Centrum Rowerowe Olsztyn | Poland | |
52 | Robert Pierzchała | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team | Poland | |
53 | Rico Dolecek | Focus RAPIRO Racing | Germany | |
54 | Tomasz Suligowski | 1 Team | Poland | |
55 | Dawid Basiński | CONSDATA Supersportowy TEAM | Poland | |
56 | Patryk Kruszniewicz | Brak | Poland | |
57 | Piotr Drab | ALPOL RACING TEAM | Poland | |
58 | Tomasz Nurczyński | 1 Team | Poland | |
59 | Jarosław Zimnal | CykloOpole | Poland | |
60 | Wojciech Wojtyczka | Traver Wojciech Wojtyczka | Poland | |
61 | Artur Wencel | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
62 | Andrzej Urbanowicz | MS Consulting | Poland | |
63 | Michał Śmigielski | Kieta | Poland | |
64 | ROBERT SZYMAŃSKI | BIKEHEAD | Poland | |
65 | Mariusz Szrodziński | HOŁDA TEAM | Poland | |
66 | Ryszard Suchogórski | Kieta.pl | Poland | |
67 | Tadeusz Spilok | STS Focus Ustroń | Poland | |
68 | Dariusz Skowroński | TACHO-TAKS Ewa Kubicka | Poland | |
69 | Grzegorz Rek | X-Ray Devils | Poland | |
70 | Marcin Porembski | Atak Sport Gliwice | Poland | |
71 | Grzegorz Żołna | PLATAN MTB TEAM | Poland | |
72 | Michał Piskornik | . | Poland | |
73 | Marek Piskornik | . | Poland | |
74 | Miłosz Pilch | AVCS POLAND Bike Team | Poland | |
75 | Tomek Pikulski | TACHO-TAKS | Poland | |
76 | Marcin Obel | Qodeca | Poland | |
77 | Norbert Nowak | Szczecin | Poland | |
78 | Krzysztof Nosal | RowerTim | Poland | |
79 | Anna Niziolek | AKAN MTB | Poland | |
80 | Patryk Niesytko | Stealth Team | Poland | |
81 | Jakub Nesterowicz | GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY | Poland | |
82 | Jakub Mołotkiewicz | Tchibo | Poland | |
83 | Adam Michalski | TORPOL Racing Team | Poland | |
84 | Paweł Maniszewski | Boli mnie kolano | Poland | |
85 | Mirosław Małek | STWA MTB TEAM | Poland | |
86 | Tomasz Majcher | HPE Sport | Poland | |
87 | Piotr Łudzik | Lider Team Skarżysko | Poland | |
88 | Tomek Lubowiecki | Poland | ||
89 | Larysa Lubowiecka | AGH Cycling Team | Poland | |
90 | Jakub Leduchowski | Na Ścieżce | Poland | |
91 | Lesław Kula | Opolski Klub Rowerowy | Poland | |
92 | Ireneusz Kula | - | Poland | |
93 | Paweł Kowalik | VieWióry Team | Poland | |
94 | Michal Kmiotek | Hołda Team | Poland | |
95 | Rafał Kmiotek | HOŁDA TEAM | Poland | |
96 | Raivis Klieders | LIZUMS | Latvia | |
97 | Artur Karbownik | Lider Team Skarzysko | Poland | |
98 | Jacek Kańtor | Kieta.pl | Poland | |
99 | Marek Jaromin | - | Poland | |
100 | Aleksandra Jakubek | Gdańsk | Poland | |
101 | Jacek Jacko | Transport Ride | Poland | |
102 | Wojciech Hałabuz | Świńskie Cyce | Poland | |
103 | Andris Habermanis | Ziedlejas.lv | Latvia | |
104 | Dominik Glajcar | Wislanie | Poland | |
105 | Łukasz Fingas | . | Poland | |
106 | Katarzyna Chyczewska | ZdrowyRower | Poland | |
107 | Michalina Bąk-Puchałka | Puchalka Sport | Poland | |
108 | Marek Bakuła | Geodetic Howden Team 3 | Poland | |
109 | Wojciech Augustyn | MTB Delta Trans | Poland |