Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Andrius Jukna - Lithuania
2 Kanstantsin Balabanau echelon Poland
3 Martins Adamovics TEAM AMIR Poland
4 Sven Husveg Chapeau Sandnes Norway
5 Piotr Sozański 7R ROWMIX TEAM p/b 72D Poland
6 Maciej Bernat Polski Klub MTB Poland
7 Maciej Cieciera KRAINA DRZWI BIKE TEAM Poland
8 Michał Kucybała Skarżysko MTB Poland
9 Mariusz Nadany MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
10 Roman Leshchinskiy Decathlon-Rockrider Israel
11 Lech Kawecki BRC Poland
12 Riaan Janse van Rensburg Monnickendam Netherlands
13 Tomasz Frąckowiak PKO Bank Polski Poland
14 Marcin Stryjeński-Syrzistie JOY RIDE Poland
15 Mariusz Maniek Korolczuk PTR Dojlidy Poland
16 Jens Welles Broekhuis Off-Road Team Netherlands
17 Stefan Ek Södertälje CK Sweden
18 Eric Kral Fais péter les Watts ! Belgium
19 Tristan Hartmann OWC Oldenzaal Netherlands
20 Mariusz Tomaszkiewicz . Poland
21 Bartek Męziński FINISHER.PL Poland
22 Emil Kruba Piasecki Concept Poland
23 Jan Čižmář BT SAZOVICE Czech Republic
24 Zbigniew Kiszka Pressing RIBOX, Schody i Drzwi Gromotka Team Poland
25 Tomasz Hruświcki Movement Care Poland
26 Bjørn Oppermann AMUR.DK Denmark
27 Maris Kamerads DiviGrupa.lv Latvia
28 Darek Kurek ABSOLUTEBIKES Poland
29 Marcin Matyja MTB-Club München Germany
30 Frank Konijn Stammes recruitment Netherlands
31 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko Poland
32 Tomasz Mesjasz Black wild coyotes Poland
33 Michal Metlicka LMBC IRELAND Czech Republic
34 Piotr Pyra Kaszubiak KS STOMIL POZNAŃ Poland
35 Martin Sator Nora Racing Team Austria
36 Piotr BIENENDA Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
37 Vitali Yazvinski _ Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Artur Bicki EMCA Poland
2 Kevin Van Renterghem Linthoutbikers Belgium
3 Krzysztof Hampelski Gomola Pack-Center Poland
4 Agnieszka Uroda-Hampelska Gomola Pack-Center Poland
5 Olav Tu Husveg BHC Norway
6 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
7 Dariusz Wierzbicki Gomola Pack-Center Poland
8 Marek Zawada Sports Coaching Poland
9 Toni Jimenez BICIVERDE Spain
10 Mateusz Bański MB Poland
11 Bart De Troyer Pyromaniacs 1 Belgium
12 Thomas Nærland Bryne Norway
13 Michael Willems Linthoutbikers Belgium
14 Axel Lombaerts Linthoutbikers Belgium
15 Piotr Wójcik - Poland
16 Andrzej Kaiser Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
17 Marcin Van Noortwijk Binational Trailblazers Poland
18 BOSSLER Jean-François Team Velochannel France
19 Frédéric ISCHARD Team Velochannel.com France
20 Mariusz Różański BikeShop Radom Poland
21 Karol Górecki Damovo ZF Bike Team Poland
22 Luboš Smola DHK tools Myška stavby Czech Republic
23 Bartosz Szczepanek Binational Trailblazers Poland
24 Finn Moe Sleepy Panda Norway
25 Ola Aanstad Sleepy Panda Norway
26 Jacek Obrębski MajBike Poland
27 Paweł Niski Bogdziewicz Team Cumulus Poland
28 Szymon Lazaj Gomola Pack-Center Poland
29 Tim KELLER Black Forest MTBears Germany
30 Stefan FIEDLER Black Forest MTBears Germany
31 Agris Krievans - Latvia
32 Max Nijhuis OWC / AWV de Zwaluwen Netherlands
33 Jarek Wójcik Rowerowy Kampinos Poland
34 Michał Adamczyk - Poland
35 Adam Deska ŻonoBijka Team Poland
36 Johan Zetterström Spårvägen CF Sweden
37 Aivars Dārznieks Veloprofs.lv / TREK Latvia
38 Joaquin Heredia Marhuenda Atalaya Bike Team Spain
39 Michael Schneitter Schnittes on a Mission Switzerland
40 Nathalie Schneitter The FUN Club Switzerland
41 chenhaoyuan Sui Vélizy 78 China
42 mateusz lewandowski ŻonoBijka Team Poland
43 David Fox Orwell Wheelers Ireland
44 Steven Nijs dariesstampers Belgium
45 Tomasz Czerniak Chłopaki Poland
46 Marcin Urbaniak KS Stomil Poznań Poland
47 Tomas Ling N/A United Kingdom
48 Cezary Mirończuk ... Poland
49 Anja Janssens pyromaniacs 1 Belgium
50 Ruben Markink - Netherlands
51 Anders Björnsjö Södertälje CK Sweden
52 Pär Hansson Södertälje CK Sweden
53 Atle Hansen Swedish Vikings Allebike Sweden
54 Mikael Karlsson Swedish Vikings Allebike Sweden
55 Małgorzata Adamczyk Gomola Pack Center Poland
56 Oskars Ozols DIVI grupa Latvia
57 Joan Pons Palacios Cannondale Spain
58 Txell Figueras TACTIC Team Spain
59 Mark Rowley Lyme RC United Kingdom
60 Piotr Gruszecki Polychem Systems Poland
61 Sharon Leonzini Team Misgav Orbea Italy
62 Willem Dierckx ALEA IACTA EST Belgium
63 Dave Snyckers No Shortcuts Belgium
64 Szymon Zacharski Bike Shop Radom Poland
65 Stefan Danowski Stevens MTB Racing Team Germany
66 Edgars Klavins Mīdītaji Latvia
67 Tomas Novak NFT Czech Republic
68 Tomas Dusek NFT Czech Republic
69 Guy Smet Granfondoteam.be Belgium
70 Dirk Claes Granfondoteam.be Belgium
71 Artur Nowinka LS Plus Recycling Team Poland
72 Marcel Schmeck VollgasRiegel Germany
73 Andre De Jong Sterk de Jong Netherlands
74 Artur Broda Pressing ROIBOX, Schody i Drzwi Gromotka Team Poland
75 Martin Kroes Martin Netherlands
76 Wojtek Kamiński Grupa ANG Poland
77 Sander lesage Team Wildlife Belgium
78 Jan Van den Bossche Team Wildlife Netherlands
79 Sander Nooyens BEERSE BIKERS 1 Netherlands
80 Magdalena Kosko DAMOVO ZF BIKE TEAM Poland
81 Olivier coibion No team Belgium
82 Justyn Wójcik KS Energia Kozienice Poland
83 Emīls Balodis Mīdītāji Latvia
84 Marcin Ostapiuk - Poland
85 Elvijs Mežaleons Mīdītāji Latvia
86 Carmelo Fernandez Btt La Moleta Spain
87 Sergi Lledó Magnífics Spain
88 Nick nijsmans Forza Belgium
89 Frank Zandbergen Flauwekulletjes Netherlands
90 Nico Dwidjono Flauwekulletjes Netherlands
91 Floor Krul Fietsenwinkel Schoorl Netherlands
92 Janneke de Wit Fietsenwinkel Schoorl Netherlands
93 Paweł Weber Kibolski KS Poland
94 Tim Koek Fietsenwinkel Schoorl Netherlands
95 Katrin Brunner Brunner Wentholt Germany
96 roeland wentholt Brunner Wentholt Netherlands
97 Peter Thomas SOLO MAN United Kingdom
98 Bart Goris Forza Belgium
99 Peter Gierlich MTB-Club München feat. Der Flotte Dreier Germany
100 Ken Schroyens Ken Belgium
101 Jan Van Dijck solo men Belgium
102 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
103 Przemysław Winiarski Winiarski Cycling Team Poland
104 René Konijn Stammes Recruitment Netherlands
105 Wouter Dierckx VTDL Belgium
106 Łukasz Bolius Bolek Team Poland
107 Monika Kulling - Poland