Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Petr Adamek LOKO Trutnov Czech Republic
2 Marcin Pastusiak Bike Team Człuchów Poland
3 Jindra Knot Sweep Factory - R2 Czech Republic
4 Paweł Lewandowski BOGDZIEWICZ Team Poland
5 Marek Kapica TOMAZI BIKE TEAM Poland
6 Kazimierz Gabrylewicz MTB Ełk-Prostki Poland
7 Tadeusz. Liszka Gomola Pack-Center Poland
8 Robert Pierzchała Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
9 Frank Goedertier TRAILSEEKERS Belgium
10 Kamil Marczak BH Bikes Poland Poland
11 Ralph Boman Team NGU Sweden
12 Marek Zając --- Poland
13 Michał Kwiatkowski PKO BP Poland
14 Krzysztof Majkowski Velcredo Factory Team Poland
15 Daniel Majkowski MajBike Team Poland
16 Przemysław Olejnik TRYTON BIKE TEAM Poland
17 Piotr Niewiada BikeVibe Team Poland
18 Marcin Mańczak Toyota Bike Team Poland
19 Andrzej Pepliński Sara Workwear Wheel Brothers Racing Norway
20 Bartosz Mikler Victoria Jarocin Accent Poland
21 Maciej Kasprzak KSPO Dentinea 1A Poland
22 Tomasz SOCHA 4MTB IMMERGAS Poland
23 Magdalena Kosko DAMOVO ZF BIKE TEAM Poland
24 Maciej Skowron Mitsubishi Materials MTB Team Poland
25 Adam Grabara Movlink Bike Team Poland
26 Paweł Soczewski KRAINA DRZWI BIKE TEAM Poland
27 Tomek Aftyka Brak Poland
28 Tomasz Łebkowski brak Poland
29 Marcin Gębala ESKA TEAM Poland
30 Marc Harb The Hot Cogs Lebanon
31 Rafał Siennicki MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
32 Robert Piątkowski FogtBikes Team Poland
33 Krisjanis Ratiniks SIA Velomens LV40203222108 Latvia
34 Przemysław Rodziewicz Białe Czaszki Poland
35 Bartosz Ziebura Białe Czaszki Poland
36 Christian Radl Bike Porn Bgld Austria

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Adam Grabowski IncaTerrorSquad Poland
2 Karri-Pekka Korolainen Kotkanpesä Finland
3 Tuukka Korolainen Kotkanpesä Finland
4 Konrad Kunicki . Poland
5 Agris Krievans - Latvia
6 Marcin Stryjeński-Syrzistie JOY RIDE Poland
7 Marcin Darmach 4MTB IMMERGAS Poland
8 Adrian Klekowski Orbit One Cycling Poland
9 Ansis Cuba Mammadaba Latvia
10 Zane Priede Giant & Liv Team Latvia Latvia
11 Martins Adamovics ARMI Latvia
12 Ivars ROMANCEVICS AMIR Latvia
13 Paweł Mielczarek Serwus Rowerowy Poland
14 Bartłomiej Zajączkowski SERWUS Poland
15 Jarek Wójcik Rowerowy Kampinos Poland
16 Karol Koguciuk Koguciki Poland
17 Grzegorz Koguciuk Koguciki Poland
18 Lukas Ittenbach RV Schwalbe Trier / MOUNTAINBIKE Magazin Germany
19 Alexander van Ginkel - Netherlands
20 Christian Horstmann Eighty-Aid Racing
21 Przemysław Szuder Triangle Sports Poland
22 Daniel Smolarz Gomola Pack-Center Poland
23 Dariusz Wierzbicki Gomola Pack-Center Poland
24 Michal Piechocinski Gomola Pack-Center Germany
25 Bogusław Lorek Rehabilitacja Amazonka Rzeszów
26 Arkadiusz Kuna Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław Poland
27 Edzus Cabulis No Latvia
28 Pavel Nosek Rohozec Amix Team Czech Republic
29 Magnus Holger Aasa CK Master Sweden
30 Anna Michalak-Warżała Ski&Bike House Team Poland
31 Jānis Vaitkevics Flatland Warriors Latvia
32 Piotr Cibart BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE Poland
33 Michał Adamczyk - Poland
34 Alexander Lapajne CKX Sweden
35 Piotr Cieślewicz GATTA BIKER RS Poland
36 Zbigniew Krzesiński . Poland
37 Andrius Svetnickis More Watts Lithuania
38 Povilas Trimailovas Kaunas Cycling Team Lithuania
39 Paweł Winczaszek STS EXTREME STRZELIN GROM-BIKE TEAM Poland
40 Marcin Urbaniak KS Stomil Poznań Poland
41 Michał Langner PZU Sport Team Poland
42 Kristaps Kazarevskis Velo komanda Ogre Latvia
43 Adam Zachurzok Rider of mudness Poland
44 Tobias Willmes AVIA racing team p/b M. Schulte Söhne Germany
45 Kasia Laskowska Finisher.pl Poland
46 Andrea Brunclíková HEAD ELEVEN CST CYKLOLIVE Czech Republic
47 Jakob Aasa CK Master Sweden
48 Fabian Kilpert Mondraker Rockets Germany
49 Kanstantsin Balabanau echelon Poland
50 Claus Bjerge Mudeaters Denmark
51 Krzysztof Paluszek SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Poland
52 Martin Aasa CK Master Sweden
53 Michael Thygesen MTB KOLDING Denmark
54 Maik Hoyer Bike-Sport Bad Salzdetfurth Germany
55 Miro Makys miro Slovakia (Slovak Republic)
56 Przemek Kiszka KGS Legends Poland
57 Carsten Löser Bike24 Germany
58 Daniel Baczewski Sense Bałtyk Interama Team Poland
59 Karol Macek a Poland
60 Thomas Christensen Mudeaters Denmark
61 Syntja Bülov MTB Vejle Denmark
62 Marko Pohl A&T Sport Team Estonia
63 Jakub Siemiączko Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Poland
64 Anna Wer Tomica Coaching Poland
65 André Kohnz RV Schwalbe Trier Germany
66 Janis Cimurs Ebike Latvia
67 Vitali Yazvinski _ Poland
68 Krzysztof Latoszek Tomica Coaching Poland
69 Torben Frohns DDMC Solling e.V / Team DDMC Güldenmoor Germany
70 Peter Hermann FIREBIKE HANDELSHOF Germany
71 Timo Sijm Akelig Hard Netherlands
72 Willem van der vlugt Akelig hard Netherlands
73 Tim Greis Ciclista RCC Germany
74 Tomáš Kordík Praha Czech Republic
75 Szymon Zacharski Bike Shop Radom Poland
76 Dave Vantomme MTB D'Elite Belgium
77 Jan Declercq MTB D'Elite Belgium
78 Maarten Wijdenes Akelig hard Netherlands
79 Bas Bugel Akelig Hard Netherlands
80 Piotr Sozański 7R ROWMIX TEAM p/b 72D Poland
81 Robert Kobylarz NeoNy Mielec Poland
82 Monika Kulling - Poland
83 Grzegorz Gancarz Lupus Cycling Poland
84 Barbara Kuklewicz WM Triself Poland
85 Roland Walser Team Best-Bike-Parts Germany
86 Grzegorz Półtorak Lupus Cycling Poland
87 Bartek Męziński FINISHER.PL Poland
88 Michal Novak Unkasr bike-team Poland
89 Ahti Mardo Amps Estonia
90 Lennard Heidenreich Merida Bikes Germany
91 Lukas Kubis Best-Bike-Parts Germany
92 Piotr Pyra Kaszubiak KS STOMIL POZNAŃ Poland
93 Thomas Schmitz RSC Rotrunner Germany
94 Tomasz SODOWSKI KW Kraków Poland
95 Mathias Frohn Mondraker Rockets Germany
96 Lucjan Maślana niezrzeszony Poland
97 Jurgen Bon Beachbikers Belgium
98 Petr Vrátník 2V BIKERS Czech Republic
99 Maciej Cieciera KRAINA DRZWI BIKE TEAM Poland
100 Vratislav Houdek 2V BIKERS Czech Republic
101 Lukáš Říhánek 2V BIKERS Czech Republic
102 Wojciech Syrwid Zatorze też może Poland
103 Hjalmar Hylén Järfälla CK Sweden
104 Mariusz Różański BikeShop Radom Poland
105 Carsten Gundlach MTB-Club München feat. Der Flotte Dreier Germany
106 Marcin Matyja MTB-Club München Germany
107 Peter Gierlich MTB-Club München feat. Der Flotte Dreier Germany
108 Maciej Zajko Nocny Patrol Poland
110 Michał Adamaszek Tomica Coaching Poland
111 Tomasz Frąckowiak PKO Bank Polski Poland
112 Patryk Helwig ŚRODA RACING TEAM Poland
113 Katarzyna Galewicz Poland
114 Mirosław Borycki --- Poland
115 Krzysztof Kamiński 4MTB IMMERGAS Poland
116 Jacek Paszke UNIT MARTOMBIKE TEAM Poland
117 KRZYSZTOF PASZKUDZKI KRIS-ART Gdańsk Poland
118 Dmytro Kudashev STS EXTREME STRZELIN GROM-BIKE TEAM Ukraine
119 Tomasz Żak - Poland
120 Karol Górecki Damovo ZF Bike Team Poland
121 Jacek Obrębski MajBike Poland
122 Agnieszka Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
123 Kari Veikkolainen Korson kaiku Finland
124 Marcin Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
125 Łukasz Bolius Bolek Team Poland
126 Robert Bednarz brak Poland
127 Jakub Piszczek MMP Bochnia Poland
128 Maciej Sadurski VO2max MTB Team Poland
129 Sylwester Molski SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER HOMELAND DEVELOPMENT Poland
130 Szymon Sikora Rider of mudness Poland
131 Justyn Wójcik KS Energia Kozienice Poland
132 Bogusław Jankiewicz Bama Poland
133 Lars Johansen Team Horsens Motivist Denmark
134 Ole Landstrøm Team Horsens Motivist Denmark
135 Raul Talumaa CC Rota Mobilis Estonia
136 Kuldar Reiljan velo clubbers Estonia
137 Konstantins Smotrovs Ebike Latvia
138 Rafał Rogacz Opony Serafinowski Poland
139 Marcin Kozioł Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
140 Victor Kabo Järfälla CK Sweden
141 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
142 Maciej Miazga WM Triself Poland
143 Wojtek Kamiński Grupa ANG Poland
144 Eric Baptist bee Netherlands
145 Edward Oosthoek bee Austria
146 Bavo Craen bee Austria
147 Paweł Błaszczyk Strabag Bike Team Poland
148 Piotr Sadowski LOTOS TEAM Poland
149 Paweł Niski Bogdziewicz Team Cumulus Poland
150 Mikołaj Kukurba Gomola Pack-Center Poland