Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Jacek Michalak DRUKFIRMOWY Poland
2 Sebastian Kaczmarczyk Kosox Bike Team Poland
3 Jacek Sufin Gomola Trans Airco Poland
4 Karolina Chwiej KOMOBIKE SCOTT Poland
5 Mariusz Stabryn . Poland
6 Oliwia Kamińska KIWI KLUB MTB Poland
7 Marek Ardelli SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Poland
8 Jakub Dajmund Romet Factory Team Poland
9 Tomek Ruszkowski P4EVA Team Poland
10 Wojciech Wojciechowski Wyszków Poland
11 Justyna Zając Kusy Bardo Poland
12 JOANNA SMOGÓR GogolMTB Team Poland
13 Maciej Cieciera Maciej Cieciera - PUNDIT Poland
14 Zbigniew Chudzicki SKS Oborniki Poland
15 Jakub Rysz MTB WALIM Poland
16 Michał Tomczak GogolMTB Team Poland
17 Tatsiana Sakalinskaya Belarus Belarus
18 Paweł Onuszkanicz FAMILY BIKE TEAM Czech Republic
19 Joanna Kubicka - Jakuczun YolobikeSypniewskiMTB Poland
20 Tadeusz Skwarczyński Gomola Trans Airco Poland
21 Jakub Dereń SCOTT CYKLOMANIAK ZIELONA GÓRA Poland
22 Dawid Szczepański brak Poland
23 Piotr Holtzer SUPERCAR Poland
24 Tadeusz Spilok STS Focus Ustroń Poland
25 WOJCIECH Gogolewski GOGOL MTB TEAM Poland
26 Stanisław Zaborowski Lipa MTB Poland
27 Sławomir Lewandowski Lipa MTB Poland
28 Bartek Borkowicz LIPA MTB Poland
29 Łukasz Kościk MCP Bike Team Poland
30 Jarosław Zając BSR Team Bytom Poland
31 Jarosław Adamczak Komorniki MTB Team Poland
32 Jakub Baran Rogate Torpedy Poland
33 Kamil Maślanka RIDE43TEAM Poland
34 waldemar piątek gluniu Poland
35 Bartosz Piątkowski Bapco.eu Bike.Me Poland
36 Tomasz Juranek Kwaczak Solo Poland
37 Stanislaw Kuna DABARTI / PIE3CKI TEAM Poland
38 Łukasz Łatkowski Grupa Biegowa CHTMO Poland
39 Marek Piskornik . Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Sabine Lengert Velonistas Berlin Germany
2 Artur Wencel DT4YOU MTB TEAM Poland
3 Leszek Urbaniak OBORNIKI MTB TEAM Poland
4 Tomasz Witkowski OBORNIKI MTB TEAM Poland
5 Tomasz Górski Zryw Pilchowo Poland
6 Wojciech Stępel Ciasteczkowy Potwór Poland
7 Łukasz Podwysocki Ciasteczkowy Potwór Poland
8 Szczepan Szaruga - Poland
9 Ingo Schöne Bike24 Germany
10 Maciej Grzegorzek OTC Oborniki Poland
11 Elżbieta Pietrasik Geodetic Dobry Kurs Team Poland
12 Adam Śmich - Poland
13 Sebastian Bindacz Rydułtowy Poland
14 Elżbieta Liskowiak-Małecka MTB Komorniki Poland
15 Daniel Dudkiewicz LOTTO Poland
16 Robert Czarnowski LOTTO Poland
17 Jacek Łykawka STS Maraton Poland
18 Adam Maroszek niezrzeszony Poland
19 Andrzej Jelonek Maruderzy Poland
20 Marek Wójcikowski Maruderzy Poland
21 Rafał Cyrny Maruderzy Poland
22 Grzegorz Orłowski Maruderzy Poland
23 Olga Żarlińska BIKE SALON TEAM Poland
24 Waldemar Rybarczyk Komorniki MTB Team Poland
25 Agnieszka Troinska Bike Salon Team Poland
26 Jacek Troinski Bike Salon Team Poland
27 Patryk Kubicki MCP Bike Team Poland
28 Gosia Wiśniewska-Jurkowska dzikusy Olsztyn Poland
29 Tomasz Ryciuk AIRBIKE Poland
30 Katarzyna Małysz BIKE SALON TEAM Poland
31 Michał Małysz BIKE SALON TEAM Poland
32 Tomasz Rudnicki AXEL SPORT STAL Rzeszów Poland
33 Dorota Hoeft Yolobike Sypniewski MTB Poland
34 Jarosław Kinal Kondycja. Net. Team Poland
35 Piotr Kędziorek BIKE SALON TEAM Poland
36 Adam Pająk R Poland
37 Paulina Milewska MCP Bike Team Poland
38 Arek Kosmala YOLOBIKE Sypniewski MTB Poland
39 ŁUKASZ KŁOSOWICZ OBORNIKI 1 Poland
40 Karol Wrzesiński KCN Racing Team Poland
41 Daniel Kuczmara Polski Klub MTB Poland
42 Lesław Kula Opolski Klub Rowerowy Poland
43 Sławek Kanownik MCP BIKE TEAM Poland
44 Bartosz Stelmaszyk GARCHEM TEAM Poland
45 Katarzyna Szymanek Bike Room Team Poland
46 Mateusz Wydro Bike Room Team Poland
47 Izabela Michalak Komorniki MTB TEAM Poland
48 Jarosław MATŁOKA Komorniki Mtb Team Poland
49 Krystian Wójcik Pelikan Poland
50 Michael Turski Komorniki MTB Team Poland
51 Aleksandra Socha Komorniki MTB Team Poland
52 Rafał Sosnowski Komorniki MTB Team Poland
53 Kamila Sosnowska Komorniki MTP Team Poland
54 sebastian romaniuk Mcpbiketeam Poland
55 Marcin Piątek Komorniki MTB Team Poland
56 Olgierd Wejner MCP Bike Team Poland
57 Sebastian Inczewski Komorniki MTB Team Poland
58 Mateusz Ratajczak Komorniki MTB Team Poland
59 Grzegorz Berłowski Komorniki MTB Team Poland
60 Urszula Ludkowska Alpejskie Mamuty Poland
61 Mariusz Ludkowski Alpejskie Mamuty Poland
62 Krzysztof Kurdej Alpejskie Mamuty Poland
63 Piotr Worach ABSOLUTEBIKES TEAM Poland
64 Łukasz Kujawiak . Poland
65 Tomasz Kuczewski Trezado wolfpack mtb team Poland
66 Zbigniew Wójcik BIKE_TEAM_GOLESZÓW Poland
67 Marcin Malinowski Yolobike Sypniewski MTB Poland
68 Zbigniew Nisztuk Yolobike Sypniewski MTB Poland
69 Wojciech Rytel CTS Czaja Training System Poland