W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
17th edition, Sudety MTB Challenge 2021 - CLASSIC distance (5 days)
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Radosław Roszkowiak | - | Poland | |
2 | Torsten Muetzlitz | Scott Generation Team | Germany | |
3 | Johan Raud | SMACK | Sweden | |
4 | Aivar Lipp Lipp | A&T Sport Team | Estonia | |
5 | Marek Trzeszczkowski | Olsztynskie ustawki szosowe | Poland | |
6 | PIOTR BAZIAK | BODYiCOACH | Poland | |
7 | Linus Holmgren | CKX | Sweden | |
8 | Xabier del Val | Clus Ciclista Bellver | Spain | |
9 | Daniel Lawitzke | Hauptstadttiroler | Germany | |
10 | Tomasz Tymiński | MH Automatyka | Poland | |
11 | Daniel Majkowski | MajBike Team | Poland | |
12 | Forrest David Hirsh | iVelo | Poland | |
13 | Mikael Karlsson | Swedish Vikings Allebike | Sweden | |
14 | Maciej Lipiec | Nugatek | Poland | |
15 | Mateusz Podos | DietetykaPodos.pl MTB Team | Poland | |
16 | Tomasz Szulc | 1 | Poland | |
17 | Ana Rumiha | Adventure Race Croatia | Croatia (Hrvatska) | |
18 | Igor Dorotić | Adventure Race Croatia | Croatia (Hrvatska) | |
19 | Jakub Henschke | Enduro Szczecin | Poland | |
20 | Robin Vanden Abeele | Chasse Patate | Belgium | |
21 | Jasper Vandenbussche | N | Belgium | |
22 | Vanessa Bell | Snail and the Bell | South Africa | |
23 | Mia Van Rooyen | Snail and the Bell | Switzerland | |
24 | Thaíse Souza | Pedal Place Team | Brazil | |
25 | Renan Roy | Pedal Place Bike Shop | Brazil | |
26 | Taikki Tillemann | CC Rota Mobilis | Estonia | |
27 | Tomasz Majcher | HPE Sport | Poland | |
28 | Anders Lernerud | Friluftsboden Adventure Racing Team | Sweden | |
29 | Sławomir Wawrzyniak | Nawigator | Poland | |
30 | Roland Müller | skyPixX | Switzerland | |
31 | Michael Gudmundsson | Team G | Denmark | |
32 | Sebastian Siwiak | MSX International Nox Group | Poland | |
33 | Krzysztof Hampelski | Gomola Pack-Center | Poland | |
34 | Agnieszka Uroda-Hampelska | Gomola Pack-Center | Poland | |
35 | David Lopez | Manlleu Aventura | Spain | |
36 | Jordi Martinez | Manlleu Aventura | Spain | |
37 | Aigars Krasts | NN Sporta Klubs | Latvia | |
38 | Mateusz Ogonowski | Way2Champ.pl | Poland | |
39 | Arkadiusz Kogut | Way2Champ.pl | Poland | |
40 | Luis Gil | Cool Dynamite | Portugal | |
41 | Roel Van Gorp | WKTB | Belgium | |
42 | Kennet Waldenryd | Fredrikshov #1 | Sweden | |
43 | Simon Lebailly | 0 | Belgium | |
44 | Heikki Segaert | Transactief racing e-bike | Belgium | |
45 | Piotr Niewiada | BikeVibe Team | Poland | |
46 | Gianlorenzo Di Credico | Functional Fit | Italy | |
47 | Jacek Banaszewski | MILSPORT BIAŁYSTOK | Poland | |
48 | Małgorzata Kaczmarek | - | Poland | |
49 | Mariusz Maniek Korolczuk | PTR Dojlidy | Poland | |
50 | Piotr Wójcik | - | Poland | |
51 | Anton Ryzhov | ESV Dresden MTBO | Russian Federation | |
52 | ŁUKASZ RYPIŃSKI | STALIGMA | Poland | |
53 | Stephen McNeilly | Dig Deep Coaching | Australia | |
54 | Stephen Gallagher | Dig Deep Coaching | Ireland | |
55 | DAVID CARRILLO GUERRA | redboar | Spain | |
56 | Jacek Rządca | Tetra Pak | Poland | |
57 | Kristian Øksdahl | Odal SK | Norway | |
58 | Tomasz Szczęsny | MH Automatyka | Poland | |
59 | Łukasz Łukasiewicz | Immortal Team | Poland | |
60 | Ludwig Berndt | Narbendynamo Biesenthal | Germany | |
61 | Jonathan Lenz | Narbendynamo Biesenthal | Germany | |
62 | Utz Brenner | MTBVikinger | Germany | |
63 | Annette Mack | MTBVikinger | Germany | |
64 | Konrad Leśniewski | FWS BT | Poland | |
65 | Dries Renglé | no team | Belgium | |
66 | Rego Strazdiņš | Hawaii Express Scott | Latvia | |
67 | Marcin Komsta | BauMar Brothers | Poland | |
68 | Ivan Ivanov | TK MGTU | Russian Federation | |
69 | Roman Nechiporenko | osobiście | Russian Federation | |
70 | Øyvind Nesdal | Ottestad SK | Norway | |
71 | Joren Van Pelt | WKTB | Belgium | |
72 | Roman Baytsur | redBike | Russian Federation | |
73 | Marcin Szafrański | Centrum Rowerowe Olsztyn | Poland | |
74 | Kristian Færge | Uhrehoeje MTB | Denmark | |
75 | Aleksei Moskalenko | AM | Russian Federation | |
76 | Arek Gross | Cranberry Team Głuszyca | Germany | |
77 | Przemysław Strzałkowski | Zespół Mechanizmu Korbowego | Poland | |
78 | Giorgio di Palma | RRE Consultants | Spain | |
79 | JUN WANG | QUAN 2 | China | |
80 | Paulius Kurlavičius | S-Sportas | Lithuania | |
81 | Regina Marunde | Scott/Fizik | Germany | |
82 | Robert Kubat | BikeShop Radom | Poland | |
83 | Thomas Johnsen | Skanderborg MTB | Denmark | |
84 | Rita Malinkiewicz | CST 7R MTB TEAM | Poland | |
85 | Michał Baranowski | RIDE43TEAM | Poland | |
86 | Sander Vonk | Bike Friends Salzburg | Netherlands | |
87 | Paweł Gołębicki | Torus Grom Gdańsk | Poland | |
88 | Yevhen Shylov | - | Ukraine | |
89 | Marcin Kozioł | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn | Poland | |
90 | Konstantins Smotrovs | Ebike | Latvia | |
91 | Jarosław Bielakowicz | - | Poland | |
92 | Sven Puusepp | Bike Fanatics Cycling Club | Estonia | |
93 | Artem Makii | PNPPK Perm | Russian Federation | |
94 | Rick Ornelas | SD:XC | United Kingdom | |
95 | Feytens Steven | Moorduvels | Belgium | |
96 | Kamil Łyżwa | Kaczmarski Group MTB Team | Poland | |
97 | Piotr Pyra Kaszubiak | KS STOMIL POZNAŃ | Poland | |
98 | Rafał Jankowski | VW CENTRUM WROCŁAW | Poland | |
99 | Rafał Sambor | Ubungu Team | Poland | |
100 | Jan Axell | Fredrikshov #1 | Sweden | |
101 | Tim Rees | Peebles Cycling Club | United Kingdom | |
102 | Pascal TROLES | DixHeuresDix | France |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Arnolas Valiauga | Veloklinika | Lithuania | |
2 | Priit Tuisk | Hawaii Express | Estonia | |
3 | Mateusz Bojarski | ProTour Cycling Club | Poland | |
4 | Karol Mocniak | Polski Klub MTB | Poland | |
5 | Peter Hermann | FIREBIKE HANDELSHOF | Germany | |
6 | Andrea Brunclíková | HEAD ELEVEN CST CYKLOLIVE | Czech Republic | |
7 | Wojciech Winiarz | M&V MTB PROJECT | Poland | |
8 | Daniel Kucera | ebajk | Slovakia (Slovak Republic) | |
9 | Przemek Kiszka | KGS Legends | Poland | |
10 | Damian Kawecki | KGS Legends | Poland | |
11 | Sven Desmeth | LWT | ||
12 | Andre Meeuwssen | Dré Orbé | ||
13 | Luuk Van Dorth | De Sint | ||
14 | Tommy Catteau | Copain Tommy | ||
15 | Tony Cornelis | GT | ||
16 | Stijn De Temmerman | - | ||
17 | Jan Pollet | Jeanke Transactief | Belgium | |
18 | Roald Van Meulder | LWT | ||
19 | Michał Glanz | JBG-2 Team | Poland | |
20 | Taavi selder selder | Velohunt ProTeam | Estonia | |
21 | Marcin Kalita | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów | Poland | |
22 | Andrius Dolgovas | Top Team Cycling | Lithuania | |
23 | Robert Pierzchała | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team | Poland | |
24 | Thomas Eifer | Skanderborg MTB | Denmark | |
25 | Tomasz Fidytek | Ocynkownia Śląsk SCHC TEAM Chrzanów | Poland | |
26 | Martin Altermatt | rmbikes.ch | Switzerland | |
27 | Erik Aagaard | Aarhus MTB | Denmark | |
28 | Lech Kawecki | BRC | Poland | |
29 | Torsten Muetzlitz | Scott Generation Team | Germany | |
30 | Daniela Storch | Scott Generation Team | Germany | |
31 | Thomas Verbeke | No Team | Belgium | |
32 | Marcin Baran | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów | Poland | |
33 | Łukasz Klimaszewski | Mitutoyo AZS Wratislavia | Poland | |
34 | Wojciech Syrwid | Zatorze też może | Poland | |
35 | Tadeusz Żanecki | Skurcze & Zakwasy | Poland | |
36 | Anna Wer | Tomica Coaching | Poland | |
37 | Andreas Johansson | The Dirt Duo | Sweden | |
38 | Jakob Gawlik | Frosta Multisport | Sweden | |
39 | Kamil Marczak | BH Bikes Poland | Poland | |
40 | Michalina Ziółkowska | - | Poland | |
41 | Mateusz Mróz | MROZROWERY TEAM | Poland | |
42 | Bartosz Foltyn | MRÓZROWERY TEAM | Poland | |
43 | Jan Fogtmann | Smartcykler.dk | Denmark | |
44 | Mona Hjarsoe | Single speed | Denmark | |
45 | Wim Pauwels | 2550CC | Belgium | |
46 | Michele Macchia | Cool Dynamite | Italy | |
47 | Lionel POLETTI | MB Race | France | |
48 | Matts Asplund | Ck Stabil | Sweden | |
49 | Michael Neubourg | MTB Overijse | Belgium | |
50 | Ignas Ambrazas | SK S-Sportas | Lithuania | |
51 | Axel Lombaerts | Linthoutbikers | Belgium | |
52 | Lars Spangberg | CK Lunedi | Sweden | |
53 | Fabian Kilpert | Mondraker Rockets | Germany | |
54 | Elżbieta Wydrowska | DiverseExtremeTeam | Poland | |
55 | Casper Ingerslev | GS STRONZO | Denmark | |
56 | JOSE LUIS MARTIN HERRERO | #HACTEAM BY COMPEX | Spain | |
57 | Victor Manso | #HACTEAM BY COMPEX | Spain | |
58 | René Schmidt | GS Stronzo | Denmark | |
59 | Walt De Winter | 2550CC | Belgium | |
60 | Yannick Van den eynde | 2550cc | Belgium | |
61 | Sanne Augusteyns | 2550CC | Belgium | |
62 | Joris Verpoten | 2550CC | Belgium | |
63 | Jeroen Kesteloot | 2550CC | Belgium | |
64 | Jacek Tomczak | Geodetic Howden Team 2 | Poland | |
65 | Werther Valgaeren | 2550CC | Belgium | |
66 | Michał Czajkowski | MyBike.pl | Poland | |
67 | Mélanie Bourgeois | les Baroudeurs | Belgium | |
68 | Patryk Helwig | ŚRODA RACING TEAM | Poland | |
69 | Radosław Zaworski | RACING RAPTORS | Poland | |
70 | Wim Denissen | 2550CC | Belgium | |
71 | William Rauw | les Baroudeurs | Belgium | |
72 | Frank Konijn | Stammes recruitment | Netherlands | |
73 | Laurent Devoldere | Belgium | ||
74 | Stijn Vandelacluze | Belgium | ||
75 | Jan Cirut | Olsztyńskie Ustawki Szosowe | Poland | |
76 | Monika Kulling | - | Poland | |
77 | Morten B. Hansen | TEAM SMARTCYKLER DENMARK | Denmark | |
78 | Łukasz Bolius | Bolek Team | Poland | |
79 | Nicholas Holdcraft | M's | Poland | |
80 | Kurt Hegglin | kiliman.ch | Switzerland | |
81 | Jacek Kołodziej | Gomola Trans Airco | Poland | |
82 | michiel lommelen | WKTB | Belgium | |
83 | Tomasz Pietrzycki | PIE3CKI TEAM | Poland | |
84 | Ana Alves | Cool Dynamite | Portugal | |
85 | Wouter Van Paesschen | Transactief | Belgium | |
86 | Jan Van Der Auwera | Jan VDA | Belgium | |
87 | Hans Leus | Vitsers | Belgium | |
88 | Sven Smets | MTB Racing Team Belgium | Belgium | |
89 | Ludwig Goris | Vitsers | Belgium | |
90 | Koen Verhoeven | Vitsers | Belgium | |
91 | Gert Poludniak | Vitsers | Belgium | |
92 | Sven Camps | Camps | Belgium | |
93 | Jos Kerkhofs | Rudi & Jos | Belgium | |
94 | Kristof Vandikkelen | Vitsers | Belgium | |
95 | Rudi Jonckers | Rudi & Jos | Belgium | |
96 | Krzysztof Pawlak | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
97 | Antonio Marfisi | ASD Cycle Promozione Ciclismo | Italy | |
98 | Moreno Di Labio | Functional Fit | Italy | |
99 | Roman Leshchinskiy | Decathlon-Rockrider | Russian Federation | |
100 | Aleksandr Fomin | DECATHLON_ROCKRIDER | Russian Federation | |
101 | Artur Kozak | Polski Klub MTB | Poland | |
102 | Jarek Wójcik | Rowerowy Kampinos | Poland | |
103 | Kristjan Koppel | ProShop Team | Estonia | |
104 | Rafał Jackowski | Zadroga Racing Team | Poland | |
105 | Florian Mertens | MTB Vikinger | Germany | |
106 | woytek stolp | team MTB Chojnice | Poland | |
107 | Mariusz Różański | BikeShop Radom | Poland | |
108 | Jakub Siemiączko | Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów | Poland | |
109 | Arkadiusz Suś | Bydzia Power Bike Team | Poland | |
110 | Radosław Jokiel | Rowersi Cycling Team | Poland | |
111 | Nicolai Madsen | GS.Stronzo | Denmark | |
112 | Paweł Weber | Kibolski KS | Poland | |
113 | Alar Reiska | HRK | Estonia | |
114 | Dmytro Kudashev | STS EXTREME STRZELIN GROM-BIKE TEAM | Ukraine | |
115 | Kari Veikkolainen | Korson kaiku | Finland | |
116 | Yves Ketterer | Mini-Hofbräuhaus München | Germany | |
117 | Pascal Ketterer | Mini-Hofbräuhaus München | Germany | |
118 | Ahti Mardo | Amps | Estonia | |
119 | Marko Pohl | A&T Sport Team | Estonia | |
120 | Tarmo Neemela Neemela | A&T Sport Team | Estonia | |
121 | Kuldar Reiljan | velo clubbers | Estonia | |
122 | Roberts Draugs | HAWAII EXPRESS SCOTT | Latvia | |
123 | René Konijn | Stammes Recruitment | Netherlands | |
124 | Kobe Dierckx | WKTB | Belgium | |
125 | Øyvind Nesdal | Ottestad SK | Norway | |
126 | Bram Barnard | Bonheiden MTB team | Belgium | |
127 | Erik De Schepper | Bonheiden MTB team | Belgium | |
128 | Mathias Van den Plas | WKTB | Belgium | |
130 | Thomas Johnsen | Skanderborg MTB | Denmark | |
131 | Tobias Guggemos | Brand Riders | Germany | |
132 | Schneitter Michael | SChneittys FUN Club | Switzerland | |
133 | Nathalie Schneitter | The FUN Club | Switzerland | |
134 | Markus Beck | Bike Friends Salzburg | Germany | |
135 | Sławomir Wnuk | Pedalada de Manana | Poland | |
136 | MANUEL CARAMES MORGADE | GLOBALDXT TEAM | Spain | |
137 | Javier Puente Pérez | Tuning homologaciones | Spain | |
138 | Arthur van den Brink | Skinny skeletons | Netherlands | |
139 | Arjen de Boer | Skinny skeletons | Netherlands | |
140 | Adam Sajenko | BST - Banach Sport Team | Poland | |
141 | Michiel Stubbe | - | Belgium | |
142 | Marek Bielowicz | BST-BanachSportTeam | Poland | |
143 | Jakub Solarski | BST-Banach Sport Team | Poland | |
144 | Tomasz Czerniak | Chłopaki | Poland | |
145 | Marcin Urbaniak | KS Stomil Poznań | Poland | |
146 | Szymon Zacharski | Bike Shop Radom | Poland | |
147 | Jan Kosmalski | - | Poland | |
148 | Jasper Verhoeven | Vitsers | Belgium | |
149 | Bartłomiej Jarząbek | GardenFlora MTB Team | Poland | |
150 | Madis Kollo | Veloplus Torq ProTeam | Estonia | |
151 | Raul Talumaa | CC Rota Mobilis | Estonia | |
152 | Maciej Bogaczyk | Polski Klub MTB | Poland | |
153 | Mario Puente Sierra | tuning homologaciones | Spain | |
154 | Robert Jazgara | NETCAT Bike Team | Poland | |
155 | Adrian Klekowski | Orbit One Cycling | Poland | |
156 | JOSE VICTOR CIMADEVILA GONZALEZ | GLOBALDXT TEAM | Spain | |
157 | Francisco Jose Valiñas Carbia | GlobalDxt Team | Spain | |
158 | Morten Lind | hmtbk | Denmark | |
159 | Piotr BIENENDA | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team | Poland |