Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Jakub Henschke Enduro Szczecin Poland
2 Michael Noton Forest United Kingdom
3 Wim Denissen 2550CC Belgium
4 Robin Vanden Abeele Chasse Patate Belgium
5 Jasper Vandenbussche N Belgium
6 Vanessa Bell Snail and the Bell South Africa
7 Mia Van Rooyen Snail and the Bell Switzerland
8 Jan Cirut Olsztyńskie Ustawki Szosowe Poland
9 Monika Kulling - Poland
10 Thaíse Souza Pedal Place Team Brazil
11 Renan Roy Pedal Place Bike Shop Brazil
12 Taikki Tillemann CC Rota Mobilis Estonia
13 Tomasz Majcher HPE Sport Poland
14 morten hansen hansen RMK Denmark
15 Tomasz Gościewicz Obudowa Grupa Pościgowa Poland
16 Anders Lernerud Friluftsboden Adventure Racing Team Sweden
17 Sławomir Wawrzyniak CryoSpace Olsztyn Poland
18 Roland Müller skyPixX Switzerland
19 Nicholas Holdcraft M's Poland
20 Kurt Hegglin kiliman.ch Switzerland
21 Michael Gudmundsson Team G Denmark
22 Jacek Kołodziej Gomola Trans Airco Poland
23 Sebastian Siwiak Cykloopole Poland
24 Krzysztof Hampelski Gomola Trans Airco Poland
25 Agnieszka Uroda-Hampelska Gomola Trans Airco Poland
26 David Lopez Manlleu Aventura Spain
27 Jordi Martinez Manlleu Aventura Spain
28 Tomasz Pietrzycki Dabarti / Pie3cki Team Poland
29 Mateusz Ogonowski Way2Champ.pl Poland
30 Arkadiusz Kogut Way2Champ.pl Poland
31 Marcin Sykuła BST - Banach Sport Team Poland
32 Simon Lebailly 0 Belgium
33 PIOTR NIEWIADA Poznań Poland
34 Gianlorenzo Di Credico Functional Fit Italy
35 Jacek Banaszewski PTR Dojlidy Poland
36 Mariusz Maniek Korolczuk PTR Dojlidy Poland
37 Piotr Wójcik E30 Bike Team Poland
38 Anton Ryzhov ESV Dresden MTBO Russian Federation
39 DAVID CARRILLO GUERRA redboar Spain
40 Jacek Rządca Tetra Pak Poland
41 Nicolai Madsen GS.Stronzo Denmark
42 Kristian Øksdahl Odal SK Norway
43 Łukasz Łukasiewicz Immortal Team Poland
44 Ludwig Berndt Narbendynamo Biesenthal Germany
45 Jonathan Lenz Narbendynamo Biesenthal Germany
46 Finn Gudmundsson Team G Denmark
47 Konrad Leśniewski FWS BT Poland
48 Dries Renglé no team Belgium
49 Marcin Komsta BauMar Brothers Poland
50 Ivan Ivanov TK MGTU Russian Federation
51 Øyvind Nesdal Ottestad SK Norway
52 Marcin Szafrański Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
53 Kristian Færge Uhrehoeje MTB Denmark
54 Dawid Duława ELASTOTECH BOHEMA MTB TEAM Poland
55 Arek Gross Cranberry Team Głuszyca Germany
56 Przemysław Strzałkowski Zespół Mechanizmu Korbowego Poland
57 JUN WANG QUAN 2 China
58 Paulius Kurlavičius S-Sportas Lithuania
59 Regina Marunde Scott/Fizik Germany
60 Jacek Kleczek SST Lubcza Poland
61 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
62 Thomas Johnsen Skanderborg MTB Denmark
63 Rita Malinkiewicz CST 7R MTB TEAM Poland
64 Michał Baranowski RIDE43TEAM Poland
65 Sander Vonk Bike Friends Salzburg Netherlands
66 Paweł Gołębicki DAMEN-TORUS CYCLING TEAM Poland
67 Yevhen Shylov - Ukraine
68 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
69 Rick Ornelas SD:XC United Kingdom
70 Feytens Steven Moorduvels Belgium
71 Kamil Łyżwa Kaczmarski Group MTB Team Poland
72 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
73 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
74 Rafał Sambor Ubungu Team Poland
75 Tim Rees Peebles Cycling Club United Kingdom
76 Piotr BIENENDA Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
77 Pascal TROLES DixHeuresDix France

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Bourgeois Mélanie les Baroudeurs Belgium
2 Patryk Helwig RACING RAPTORS Poland
3 Radosław Zaworski RACING RAPTORS Poland
4 William Rauw les Baroudeurs Belgium
5 Frank Konijn Stammes recruitment Netherlands
6 Laurent Devoldere Belgium
7 Stijn Vandelacluze Belgium
8 Łukasz Bolius Bolek Team Poland
9 michiel lommelen WKTB Belgium
10 Aigars Krasts NN Sporta Klubs Latvia
11 Luis Gil Cool Dynamite Portugal
12 Ana Alves Cool Dynamite Portugal
13 Roel Van Gorp WKTB Belgium
14 Kennet Waldenryd Fredrikshov #1 Sweden
15 Heikki Segaert Transactief racing e-bike Belgium
16 Wouter Van Paesschen Transactief Belgium
17 Jan Van Der Auwera Jan VDA Belgium
18 Hans Leus Vitsers Belgium
19 Sven Smets MTB Racing Team Belgium Belgium
20 Ludwig Goris Vitsers Belgium
21 Koen Verhoeven Vitsers Belgium
22 Gert Poludniak Vitsers Belgium
23 Sven Camps Camps Belgium
24 Jos Kerkhofs Rudi & Jos Belgium
25 Kristof Vandikkelen Vitsers Belgium
26 Rudi Jonckers Rudi & Jos Belgium
27 Krzysztof Pawlak DT4YOU MTB TEAM Poland
28 Antonio Marfisi ASD Cycle Promozione Ciclismo Italy
29 Małgorzata Kaczmarek Kibolski KS Poland
30 Moreno Di Labio Functional Fit Italy
31 Roman Leshchinskiy Decathlon-Rockrider Russian Federation
32 Aleksandr Fomin DECATHLON_ROCKRIDER Russian Federation
33 Artur Kozak Polski Klub MTB Poland
34 Jarek Wójcik Rowerowy Kampinos Poland
35 Kristjan Koppel ProShop Team Estonia
36 Rafał Jackowski Zadroga Racing Team Poland
37 Florian Mertens MTB Vikinger Germany
38 woytek stolp team MTB Chojnice Poland
39 Mariusz Różański BikeShop Radom Poland
40 Jakub Siemiączko Jasło Poland
41 ŁUKASZ RYPIŃSKI STALIGMA RACING TEAM Poland
42 Stephen McNeilly Dig Deep Coaching Australia
43 Stephen Gallagher Dig Deep Coaching Ireland
44 Arkadiusz Suś PTR Dojlidy - Bydzia Power Poland
45 Radosław Jokiel Rowersi Cycling Team Poland
46 Pawel Weber BMWKodowanie Poland
47 Alar Reiska HRK Estonia
48 Valentin Holtz MTB Vikinger Germany
49 Dmytro Kudashev STS EXTREME STRZELIN Ukraine
50 Kari Veikkolainen Korson kaiku Finland
51 Yves Ketterer Mini-Hofbräuhaus München Germany
52 Pascal Ketterer Mini-Hofbräuhaus München Germany
53 Ahti Mardo Amps Estonia
54 Marko Pohl A&T Sport Team Estonia
55 Tomasz Szczęsny MH Automatyka Poland
56 Tarmo Neemela Amps-Extreme Estonia
57 Kuldar Reiljan velo clubbers Estonia
58 Roberts Draugs HAWAII EXPRESS SCOTT Latvia
59 Utz Brenner MTBVikinger Germany
60 Martin Beckmann MTB Vikinger Germany
61 Annette Mack MTBVikinger Germany
62 René Konijn Stammes Recruitment Netherlands
63 Kobe Dierckx WKTB Belgium
64 Øyvind Nesdal Ottestad SK Norway
65 Rego Strazdiņš Hawaii Express Scott Latvia
66 Bram Barnard Bonheiden MTB team Belgium
67 Erik De Schepper Bonheiden MTB team Belgium
68 Roman Nechiporenko osobiście Russian Federation
69 Joren Van Pelt WKTB Belgium
70 Mathias Van den Plas WKTB Belgium
71 Roman Baytsur redBike Russian Federation
72 Oliver Steil MTB Vikinger Germany
73 Aleksei Moskalenko AM Russian Federation
74 Ronni Tønder Skanderborg MTB Denmark
75 Giorgio di Palma RRE Consultants Spain
76 Thomas Johnsen Skanderborg MTB Denmark
77 Tobias Guggemos Brand Riders Germany
78 Tim Jensen MTB Vikinger Germany
79 Schneitter Michael SChneittys FUN Club Switzerland
80 Nathalie Schneitter The FUN Club Switzerland
81 Markus Beck Bike Friends Salzburg Germany
82 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
83 MANUEL CARAMES MORGADE GLOBALDXT TEAM Spain
84 Javier Puente Pérez Tuning homologaciones Spain
85 Marcin Kozioł Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
86 Arthur van den Brink Skinny skeletons Netherlands
87 Arjen de Boer Skinny skeletons Netherlands
88 Adam Sajenko BST - Banach Sport Team Poland
89 Michiel Stubbe - Belgium
90 Patryk Galiński BST - Banach Sport Team Poland
91 Marek Bielowicz BST-BanachSportTeam Poland
92 Jakub Solarski BST-Banach Sport Team Poland
93 Tomasz Czerniak Chłopaki Poland
94 Marcin Urbaniak Chłopaki Poland
95 Jarosław Bielakowicz - Poland
96 Szymon Zacharski Bike Shop Radom Poland
97 Radosław Hermaszewski BST Poland
98 Sven Puusepp Spordipartner MTB Team Estonia
99 Jan Kosmalski - Poland
100 Artem Makii PNPPK Perm Russian Federation
101 Jasper Verhoeven Vitsers Belgium
102 Bartłomiej Jarząbek GardenFlora MTB Team Poland
103 Madis Kollo Veloplus Torq ProTeam Estonia
104 Raul Talumaa CC Rota Mobilis Estonia
105 Maciej Bogaczyk Polski Klub MTB Poland
106 Mario Puente Sierra tuning homologaciones Spain
107 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
108 Adrian Klekowski Orbit One Cycling Poland
109 JOSE VICTOR CIMADEVILA GONZALEZ GLOBALDXT TEAM Spain
110 francisco jose Valiñas carbia GLOBALDXT TEAM Spain
111 Jan Axell Fredrikshov #1 Sweden
112 Morten Lind hmtbk Denmark