Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 René Reidinger FormatRC Austria
2 Piotr Jurczyk SZAMANI W TRANSIE Poland
3 Laurenz Scheiblauer RC Sunpor St.Pölten Austria
4 Stefan Danowski Stevens MTB Racing Team Germany
5 Marcin Komsta BauMar Brothers Poland
6 Jarek Panejko Tryton Bike Team Poland
7 Filip Rafałko PTR Dojlidy Białystok Poland
8 SIMON DUDLEY TORQ DEVOLOPMENT United Kingdom
9 Rafael Konieczny - Germany
10 Yevhen Shylov - Ukraine
11 Jarosław Krzemiński Pacific Toruń Poland
12 Jacek Banaszewski PTR Dojlidy Poland
13 Patryk Gogolewski GogolMTB Team Poland
14 Mariusz Maniek Korolczuk PTR Dojlidy Poland
15 Marzena Wyleżała Lejdis WLKP Poland
16 Mirek Warzybok GogolMTB Team Poland
17 Szymon Konicki GogolMTB Team Poland
18 Marcin Kujawa GogolMTB Team Poland
19 Jerzy Stręg Żubry 3 Poland
20 Dorota Szmyt Lejdis WLKP Poland
21 Marek Zubrzycki Żubry 3 Poland
22 Małgorzata Gogolewska GOGOL MTB TEAM Poland
23 Łukasz Przygoda Przygoda na 2 kółkach Poland
24 Krzysztof Łabanowski BIKE SALON TEAM Poland
25 KRZYSZTOF HETNAR OŚ RACING Team Poland
26 Paweł Mikołajczyk BIKE SALON TEAM Poland
27 Aleksandra Kapłon BIKE SALON TEAM Poland
28 Michał Barabasz BIKE SALON TEAM Poland
29 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Poland
30 Łukasz Mendera UKS Kusy Bardo Poland
31 Bartłomiej Sobczyk POLA-K Poland
32 bartosz kołakowski KTK ImageCyclingTeam Poland
33 Michał Kurowski POLA-K Poland
34 Dawid Basiński CONSDATA Supersportowy TEAM Poland
35 Paweł Lenart Plannja Racing Team Poland
36 Bartłomiej Deba Małocin Poland
37 Edita Pociūtė-Kurlavičienė SK S-Sportas Lithuania
38 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
39 Dariusz Baran STS EXTREME STRZELIN Poland
40 Jerzy Maćków Trezado Wolfpack Poland
41 Monika Kugiel R2N Poland
42 Edward Szraucner RG 03 Haldern Germany
43 Regina Marunde Scott/Fizik Germany
44 Krzysztof Marciniak Poland
45 Adrian Typkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
46 Marcin Staniszewski MTB Punks United Poland
47 Patrycjusz Sołenczew FTI Racing Team Poland
48 Piotr Sadowski LOTOS TEAM Poland
49 Kamila Cicha . Poland
50 ŁUKASZ RYPIŃSKI STALIGMA RACING TEAM Poland
51 Bartłomiej Kawa Loyalty Point Racing Team Poland
52 Mariusz Tąporowski Zatorze też może Poland
53 Bartłomiej Kwapisz RIDE43TEAM Poland
54 Kamil Maślanka RIDE43TEAM Poland
55 Marcin Rogala RIDE43TEAM Poland
56 Michał Baranowski RIDE43TEAM Poland
57 Krzysztof Kuczyński Bike Atelier Team Poland
58 Artur Ziębakowski Polski Klub MTB Poland
59 Zdzisław Trybuła Trezado Wolfpack Poland
60 Marcin Kalas KaliCycling Poland
61 Jacek Janusz FSD Sport Poland
62 Andrzej Piotrowski TOMAZI BIKE TEAM Poland
63 Mariusz Ryż fitwheels.pl Poland
64 Wojciech Syrwid Zatorze też może Poland
65 Michal Skokowski Dream Jumpers Afghanistan
66 Jakub Koczta Dabarti/Pie3cki Team Poland
67 Jędrzej Horodeński Dabarti/Pie3cki Team Poland
68 Tomasz Pietrzycki PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK Poland
69 Lukasz Kuzma KPS Poznań Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Krystian Truszkiewicz Do góry nogami Poland
2 Dariusz Ślusarz SCHIKO Dariusz Ślusarz Poland
3 Łukasz Przygoda Przygoda na 2 kółkach Poland
4 Piotr Szuba iKSORIS MTB TEAM Poland
5 ŁUKASZ SĘDKOWSKI SENDEX Poland
6 Patryk Müller DT4YOU MTB TEAM Poland
7 Rafał Kamiński DT4YOU MTB TEAM Poland
8 Torben Saßnick MTV Bad Bevensen Germany
9 Grzegorz Rek X-Ray Devils Poland
10 Waldemar Warguła Kibolski KS Poland
11 Carsten Löser Bike24 Germany
12 Łukasz Bolius Bolek Team Poland
13 Stefan Stechhoefer Stadtwaldracer Germany
14 Cezary Mirończuk ... Poland
15 Grzegorz Maruszak PENTAGRAM Poland
16 Tomasz Tomiak PENTAGRAM Poland
17 Leszek Grzeszczyszyn PENTAGRAM Poland
18 Eryk Gomoński DT4YOU MTB TEAM Poland
19 Normunds Stanevics KS Sporta klubs Latvia
20 Maciej Cieciera Maciej Cieciera - PUNDIT Poland
21 Monika Klocek SKBP Warszawa Poland
22 Artur Kozak Polski Klub MTB Poland
23 Ivars Ganzburgs Latvia
24 Edgars Kalnins VELOPROFS Latvia
25 Cezary Chmielewski Bike Salon team Poland
26 Rudolfs Peslaks KS Sporta klubs Latvia
27 Wojciech Błuś Freightliner PL Poland
28 Ansis Peslaks KS sporta klubs Latvia
29 Marek Bakuła GEODETIC DOBRY KURS TEAM Poland
30 Karlis Smilktens KS Sporta klubs Latvia
31 Jakub Golak WERNER KENKEL SPORT TEAM Poland
32 Oksana Sugakova --- Ukraine
33 Paweł Cygański MCP Bike Team Poland
34 Rafał Stępień Go Sport Ak-Sped Poland
35 Micha Ladek Stadtwaldracer Germany
36 Tomasz Stępień Orion art-stal TEAM Poland
37 Paweł Rybak Sunrise System Poland
38 Pawel Weber BMWKodowanie Poland
39 Marek Dmitruk Grupa Szalonych Rowerzystów Poland
40 Maciej Samborski PTR Dojlidy Białystok Poland
41 Agnieszka Romanowska MajBike Team Poland
42 Nicholas Holdcraft M's Poland
43 Piotr Klimecki MTB Kyndra Klub Poland
44 Krzysztof Jeger Kibolski KS Poland
45 Tomasz Tajchman - Poland
46 Robert Bednarz Wedkarze Poland
47 Wiktor Horszwald MCP Bike Team Poland
48 Mariusz Majek Bike Salon Team Poland
49 Janis Vanags Valmieras Velo Vienība Latvia
50 Dmytro Kudashev STS EXTREME STRZELIN Ukraine
51 Michał Jurkowski Poland
52 Tomasz Świerczyński Lucy In The Sky Poland
53 Izabela Kamińska - Poland
54 Miklos Kovacs Rolling Mick Hungary
55 Tomasz Fidytek Ocynkownia Śląsk SCHC TEAM Chrzanów Poland
56 Tomek Szymański rowerowykampinos.pl Poland
57 Iwona Mielecka - Poland
58 Luuk Jaja TVH Netherlands
59 Piotr Pojawis KSPO Dentinea 1A Poland
60 Tomasz Klimański - Poland
61 Łukasz Łatkowski Grupa Biegowa CHTMO Poland
62 Sylwester Kuśmierz MCP BIKE TEAM Poland
63 Artur Gogół NBP Racing Team Poland
64 Paweł Archiciński chlorki.pl Poland
65 Evgeny Sidorenko toMotion Racing by black tusk Germany
66 Andrzej Choynowski Bauer Poland
67 Michał Siekierski Kibolski KS Poland
68 Zbigniew Zogłowek BSR Team BYTOM Poland
69 Paweł Jasik MTB Meblopol Poland
70 Arek Gross Mtb Team Głuszyca Germany
71 Paweł Kołodziejek BIKE SALON TEAM Poland
72 Sławomir Guzik mógłbym mieć gdyby ktoś mnie chciał Poland
73 Marcin Obel Qodeca Poland
74 Leszek Palka Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Poland
75 Marcin Przybyła Komorniki MTB TEAM Poland
76 Michał Marciniak Poland
77 Michał Grenda POMORSCY_GÓRALE Poland
78 Piotr Pakuła . Poland
79 Jan Madej Cranberry Team Głuszyca Poland
80 Dominik Waligóra Cranberry Team Poland
81 Krzysztof Stasiewicz WAŁCZ Poland
82 Marcin Fudali Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów Poland
83 Marcin Baran Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Poland
84 Przemysław Januszak VEZUVIO TEAM Poland
85 Magdalena Kosko MCP Bike Team Poland
86 Beata Modlińska MajBike Team Poland
87 Gustavs Zatlers Cēsis Nefiltrē Latvia
88 Piotr Sawicki - Poland
89 Tomasz Michalak Komorniki MTB TEAM Poland
90 Filip Sznajder Komorniki MTB Team Poland
91 Tomasz Klicki MCP Bike Team Poland
92 Dagmara Ochot Poland
93 Kaspars Celms - Latvia
94 Hubert Pędziwiatr MTB Meblopol Poland
95 Lucjan Maślana niezrzeszony Poland
96 Tomasz Stelmaszyński MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
97 Maciej Miarka - Poland
98 Lauris Ermansons KS Sporta Klubs Latvia
99 Bernard Prusinowski Gdynia Poland
100 Adam Safiański - Poland
101 Andreas Kellner radynebike.cz Germany
102 Borys Kawałkowski nie wiem Poland
103 Piotr Uhruski Poland
104 PAWEL KOSMOWSKI Vezuvio Team Poland
105 Berton Massimo Acido lattico team Italy
106 Jarosław Żurek Santander Leasing S.A. Poland
107 Bartłomiej Sobieszczański MTB Meblopol Poland
108 Grzegorz Bryl ALFAPANEL MTB TEAM Poland
109 Michał Nowacki MTB Meblopol Poland
110 Bartosz Cegielski Komorniki MTB Team Poland
111 Paweł Terlecki Komorniki MTB team Poland
112 Maciej Mirowski LJNR MTB Poland
113 Mateusz Kuczewski Luxtorpedy Poland
114 Piotr Mermela MRÓZROWERY TEAM Poland
115 Jacek Grajser Komorniki Mtb Team Poland
116 Piotr Romaszewski Polska
117 Tomasz Murdzia Loyalty Point Racing Team Poland
118 Krzysztof Krówczyński Werner Kenkel Sport Team Poland
119 Dariusz Geniusz-Mikusinski Mobile Team Poland
120 Marcin Gębala ESKA TEAM Poland
121 Remigiusz Pędrak Komorniki MTB Team Poland
122 Mazurek Patryk Loyalty Point Racing Team Poland
123 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
124 Kamil Marczak BIKE TAXI PL Poland
125 Neil Veitch Nomad-MTB United Kingdom
126 Kamil Mrowiec BIKE SALON TEAM Poland
127 Jędrzej Quoos Werner Kenkel Sport Team Poland
128 Krzysztof Pawlak DT4YOU MTB TEAM Poland
129 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
130 Wojciech Chmieliński AXEL SPORT STAL RZESZÓW Poland
131 Sascha Asfandiar MTB Punks United Germany
132 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
133 Mariusz Machura Cranberry Team Poland
134 Wiktor Porakowski SKPB Warszawa Poland
135 Roland Socha Komorniki MTB Team Poland
136 Tomasz Wróbel Komorniki MTB Team Poland
137 Piotr Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
138 Paweł Bartkiewicz AXEL SPORT STAL RZESZÓW Poland
139 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
140 Jakub Piszczek MMP Bochnia Poland