W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
Mouflon Tracks - Single Tracks MTB Stage Race - CLASSIC distance (3 days)
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Konrad Kunicki | . | Poland | |
2 | Maciej Krzewina | Nikośbike | Poland | |
3 | Sander Saar | . | Estonia | |
4 | Wojciech Głąb | Chlorki.pl | Poland | |
5 | Maris Vancevics | marvanmtb | Latvia | |
6 | Tarmo Ennok | CC Rota Mobilis | Estonia | |
7 | Kuldar Reiljan | velo clubbers | Estonia | |
8 | Tarmo Neemela Neemela | A&T Sport Team | Estonia | |
9 | Grzegorz Gruszecki | G | Poland | |
10 | Przemysław Rosiński | Trispace/Sisu Team | Poland | |
11 | Piotr Rembak | Skarżyskie Towarzystwo Cyklistów | Poland | |
12 | Marek Zając | --- | Poland | |
13 | Łukasz Budzyn | LUBAR MTB TEAM | Poland | |
14 | Piotr Wójcik | - | Poland | |
15 | Krzysztof Celary | 7R Rowmix Team | Poland | |
16 | Bartosz Foltyn | MRÓZROWERY TEAM | Poland | |
17 | Małgorzata Cybulska | Rowerowamagia | Poland | |
18 | Paweł Cieplik | DiMEN | Poland | |
19 | Damian Piątkowski | Luxtorpedy | Poland | |
20 | Krzysztof Szczepina | Ocynkownia Śląsk SCHC TEAM Chrzanów | Poland | |
21 | Wojciech Semer | Gomola Pack-Center | Poland | |
22 | Gerald Teubenbacher | RC Sunpor St.Pölten | Austria | |
23 | René Reidinger | FormatRC | Austria | |
24 | Laurenz Scheiblauer | RC Sunpor St.Pölten | Austria | |
25 | Marcin Komsta | BauMar Brothers | Poland | |
26 | Jarek Panejko | Tryton Bike Team | Poland | |
27 | Filip Rafałko | PTR Dojlidy Białystok | Poland | |
28 | SIMON DUDLEY | TORQ DEVOLOPMENT | United Kingdom | |
29 | Jarosław Krzemiński | Pacific Toruń | Poland | |
30 | Jacek Banaszewski | MILSPORT BIAŁYSTOK | Poland | |
31 | Marzena Wyleżała | Lejdis WLKP | Poland | |
32 | Łukasz Przygoda | Retro Stork Team | Poland | |
33 | KRZYSZTOF HETNAR | OŚ RACING Team | Poland | |
34 | Agnieszka Romanowska | MajBike Team | Poland | |
35 | Aleksandra Kapłon | BIKE SALON TEAM | Poland | |
36 | Michał Barabasz | BIKE SALON TEAM | Poland | |
37 | Sławek Bartnik | Gomola Trans Airco | Poland | |
38 | Łukasz Mendera | UKS Kusy Bardo | Poland | |
39 | Bartłomiej Sobczyk | POLA-K | Poland | |
40 | bartosz kołakowski | KTK ImageCyclingTeam | Poland | |
41 | Michał Kurowski | POLA-K | Poland | |
42 | Dawid Basiński | CONSDATA Supersportowy TEAM | Poland | |
43 | Paweł Lenart | Plannja Racing Team | Poland | |
44 | Edita Pociūtė-Kurlavičienė | SK S-Sportas | Lithuania | |
45 | Robert Kubat | BikeShop Radom | Poland | |
46 | Jerzy Maćków | Trezado Wolfpack | Poland | |
47 | Monika Kugiel | R2N | Poland | |
48 | Krzysztof Marciniak | Poland | ||
49 | Adrian Typkiewicz | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
50 | Marcin Staniszewski | MTB Punks United | Poland | |
51 | Patrycjusz Sołenczew | MyWay MTB Team | Poland | |
52 | Piotr Sadowski | LOTOS TEAM | Poland | |
53 | Kamila Cicha | . | Poland | |
54 | Bartłomiej Kawa | Loyalty Point Racing Team | Poland | |
55 | Mariusz Tąporowski | Zatorze też może | Poland | |
56 | Kamil Maślanka | RIDE43TEAM | Poland | |
57 | Krzysztof Kuczyński | Bike Atelier Team | Poland | |
58 | Artur Ziębakowski | Polski Klub MTB | Poland | |
59 | Zdzisław Trybuła | Trezado Wolfpack | Poland | |
60 | Marcin Kalas | KaliCycling | Poland | |
61 | Jacek Janusz | FSD Sport | Poland | |
62 | Andrzej Piotrowski | TOMAZI BIKE TEAM | Poland | |
63 | Mariusz Ryż | fitwheels.pl | Poland | |
64 | Michal Skokowski | Dream Jumpers | Poland | |
65 | Jędrzej Horodeński | Dabarti/Pie3cki Team | Poland | |
66 | Tomasz Pietrzycki | PIE3CKI TEAM | Poland | |
67 | Łukasz Kuźma | FTI Strefa Kolarza | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Lenka Fridrichová | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | Czech Republic | |
2 | Albert Niedzielski Soley | Poland | ||
3 | Mariusz Michałek | JBG2 CryoSpace | Poland | |
4 | Wojciech Halejak | JBG-2 CRYOSpace | ||
5 | Jacek Brzózka | Poland | ||
6 | Piotr Brzózka | JBG2 CryoSpace | Poland | |
7 | Jarosław Wąsiel | ATAK CHMIELU | Poland | |
8 | Artur Gilewski | Cyklon Proal TEAM Kudowa Zdrój | Poland | |
9 | Edgars Kalnins | VELOPROFS | Latvia | |
10 | Maciek Machowski | Bikeboard | Poland | |
11 | Łukasz Bułka | Improdex Plastic Components | Poland | |
12 | Łukasz Trojanek | MCP Bike Team | Poland | |
13 | Michał Kurek | - | Poland | |
14 | Przemysław Trojańczyk | X-Ray Devils / GE Healthcare Cycling | Poland | |
15 | Tomasz Wolbiński | TRB | Poland | |
16 | Łukasz Skraburski | DiMEN | Poland | |
17 | Gracjan Stankiewicz | DT4YOU TEAM | Poland | |
18 | Piotr Cibart | BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE | Poland | |
19 | SŁAWOMIR MISIASZEK | 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY | Poland | |
20 | Karol Buras | Gorajskie Dziki | Poland | |
21 | Anna Wer | Tomica Coaching | Poland | |
22 | Lucjan Maślana | niezrzeszony | Poland | |
23 | Artur Skóra | MCP BIKE TEAM | Poland | |
24 | Kacper Kozioł | - | Poland | |
25 | JACEK CHMIELARCZYK | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów | Poland | |
26 | Katarzyna Miętkiewicz | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów | Poland | |
27 | Jacek Miętkiewicz | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów | Poland | |
28 | Dawid Kaczmar | Sport-Profit Wrocław | Poland | |
29 | Justyn Wójcik | KS Energia Kozienice | Poland | |
30 | Maciej Kocon | Polski Klub MTB | Poland | |
31 | Marek Strug | Way2Champ.pl | Poland | |
32 | Krzysztof Hampelski | Gomola Pack-Center | Poland | |
33 | Agnieszka Uroda-Hampelska | Gomola Pack-Center | Poland | |
34 | Timo Anders | EBE-Racing Team | Germany | |
35 | Igor Maruszak | Gomola Pack-Center | Poland | |
36 | Jacek Badura | Gomola Pack-Center | Poland | |
37 | Peter Eibl | Bike Friends Salzburg | Austria | |
38 | Paweł Papis | MSR & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
39 | Daniel Majkowski | MajBike Team | Poland | |
40 | Jakub Michalski | Maruderzy | Poland | |
41 | Mariusz Macegoniuk | Mario Team | Poland | |
42 | Radosław Roszkowiak | - | Poland | |
43 | Dominik Szoka | Zoo Wrocław | Poland | |
44 | Zbigniew Mossoczy | BIKEBOARD | Poland | |
45 | Damian Garbatowski | Kibolski KS | Poland | |
46 | Andrzej Wytrwał | Gomola Pack-Center | Poland | |
47 | Markus Beck | Bike Friends Salzburg | Germany | |
48 | Jan Pawłowski | VeloGD | Poland | |
49 | Mateusz Potaczek | Gomola Pack-Center | Poland | |
50 | Dariusz Piotrowski | MTB ELDAR ŚWIECIE | Poland | |
51 | Kacper Belt | MTB Eldar Świecie | Poland | |
52 | Marcin Kudlak | MCP & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
53 | Kamil Łuczak | MCP BIKE TEAM | Poland | |
54 | Mateusz Mróz | MRÓZROWERY TEAM | Poland | |
55 | Mateusz Ogonowski | Way2Champ.pl | Poland | |
56 | Arkadiusz Kogut | Way2Champ.pl | Poland | |
57 | Krzysztof Cywiński | MajBike Team | Poland | |
58 | Ewelina Cywińska | MajBike Team | Poland | |
59 | Jacek Szałaj | Dabarti/ Pie3cki Team | Poland | |
60 | Sandra Adamczyk | Orion art stal team | Poland | |
61 | PIOTR NOWACKI | kolarz.pl | Poland | |
62 | Jacek Kołodziej | Gomola Trans Airco | Poland | |
63 | Tomasz Piziorski | Dimen | Poland | |
64 | Jakub Szczepaniak | Werner Kenkel Sport Team | Poland | |
65 | Artur Wawrzeń | Gomola Trans Airco | Poland | |
66 | Mariusz Gierko | GisrkosGalapagoss | Poland | |
67 | Przemysław Olejnik | Tryton Bike Team | Poland | |
68 | Jacek Rydecki | Gomola Trans Airco | Poland | |
69 | Michał Wesołowski | DiMEN | Poland | |
70 | Piotr Jurczyk | SZAMANI W TRANSIE | Poland | |
71 | Krystian Truszkiewicz | Do góry nogami | Poland | |
72 | Łukasz Przygoda | Przygoda na 2 kółkach | Poland | |
73 | Piotr Szuba | iKSORIS MTB TEAM | Poland | |
74 | Grzegorz Rek | X-Ray Devils | Poland | |
75 | Waldemar Warguła | Kibolski KS | Poland | |
76 | Łukasz Bolius | Bolek Team | Poland | |
77 | Cezary Mirończuk | ... | Poland | |
78 | Grzegorz Maruszak | PENTAGRAM | Poland | |
79 | Tomasz Tomiak | PENTAGRAM | Poland | |
80 | Leszek Grzeszczyszyn | PENTAGRAM | Poland | |
81 | Eryk Gomoński | DT4YOU TEAM | Poland | |
82 | Normunds Stanevics | KS Sporta klubs | Latvia | |
83 | Maciej Cieciera | KRAINA DRZWI BIKE TEAM | Poland | |
84 | Mariusz Maniek Korolczuk | PTR Dojlidy | Poland | |
85 | Marek Zubrzycki | Żubry 3 | Poland | |
86 | Małgorzata Gogolewska | GOGOL MTB TEAM | Poland | |
87 | Monika Klocek | SKBP Warszawa | Poland | |
88 | Artur Kozak | Polski Klub MTB | Poland | |
89 | Ivars Ganzburgs | - | Latvia | |
90 | Cezary Chmielewski | Bike Salon Team | Poland | |
91 | Wojciech Błuś | Freightliner PL | Poland | |
92 | Marek Bakuła | Geodetic Howden Team 3 | Poland | |
93 | Jakub Golak | WERNER KENKEL SPORT TEAM | Poland | |
94 | Paweł Cygański | MCP Bike Team | Poland | |
95 | Rafał Stępień | Bike Salon Team | Poland | |
96 | Tomasz Stępień | Orion art-stal TEAM | Poland | |
97 | Paweł Rybak | Tautai.pl | Poland | |
98 | Paweł Mikołajczyk | BIKE SALON TEAM | Poland | |
99 | Paweł Weber | Kibolski KS | Poland | |
100 | Marek Dmitruk | Bizun.eu/Grupa Szalonych Rowerzystów | Poland | |
101 | Maciej Samborski | PTR Dojlidy Białystok | Poland | |
102 | Nicholas Holdcraft | M's | Poland | |
103 | Piotr Klimecki | MTB Kyndra Klub | Poland | |
104 | Krzysztof Jeger | Kibolski KS | Poland | |
105 | Robert Bednarz | Wedkarze | Poland | |
106 | Mariusz Majek | Bike Salon Team | Poland | |
107 | Dmytro Kudashev | STS EXTREME STRZELIN GROM-BIKE TEAM | Ukraine | |
108 | Michał Jurkowski | Poland | ||
109 | Tomasz Świerczyński | Inicjatywa MTB | Poland | |
110 | Izabela Kamińska | SKLEPBICYKL.PL-PERFECTSOURCE | Poland | |
111 | Tomasz Fidytek | Ocynkownia Śląsk SCHC TEAM Chrzanów | Poland | |
112 | Iwona Mielecka | - | Poland | |
113 | Piotr Pojawis | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
114 | Łukasz Łatkowski | Grupa Biegowa CHTMO | Poland | |
115 | Sylwester Kuśmierz | MCP BIKE TEAM | Poland | |
116 | Artur Gogół | NBP Racing Team | Poland | |
117 | Paweł Archiciński | chlorki.pl | Poland | |
118 | Evgeny Sidorenko | toMotion Racing presented by Pro-cyCL | Germany | |
119 | Andrzej Choynowski | Bauer | Poland | |
120 | Michał Siekierski | Kibolski KS | Poland | |
121 | Zbigniew Zogłowek | BSR Team BYTOM | Poland | |
122 | Paweł Kołodziejek | Paweł Kołodziejek | Poland | |
123 | Sławomir Guzik | mógłbym mieć gdyby ktoś mnie chciał | Poland | |
124 | Marcin Obel | Qodeca | Poland | |
125 | Bartłomiej Deba | LZS Skra Paterek IT-Ros Team | Poland | |
126 | Marcin Przybyła | Komorniki MTB TEAM | Poland | |
127 | Michał Marciniak | TTS | Poland | |
128 | Jan Madej | Cranberry Team Głuszyca | Poland | |
129 | Dominik Waligóra | Cranberry Team | Poland | |
130 | Krzysztof Stasiewicz | WAŁCZ | Poland | |
131 | Marcin Fudali | Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów | Poland | |
132 | Marcin Baran | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów | Poland | |
133 | Przemysław Januszak | VEZUVIO TEAM | Poland | |
134 | Magdalena Kosko | Damovo Bike Team | Poland | |
135 | Piotr Sawicki | - | Poland | |
136 | Tomasz Michalak | Komorniki MTB TEAM | Poland | |
137 | Filip Sznajder | Komorniki MTB Team | Poland | |
138 | Tomasz Klicki | MCP Bike Team | Poland | |
139 | Dagmara Ochot | Poland | ||
140 | Kaspars Celms | - | Latvia | |
141 | Tomasz Stelmaszyński | MRÓZROWERY FOLTYN TEAM | Poland | |
142 | Maciej Miarka | - | Poland | |
143 | Lauris Ermansons | KS Sporta Klubs | Latvia | |
144 | Adam Safiański | Volvo Polska Cycling Team | Poland | |
145 | Andreas Kellner | radynebike.cz | Germany | |
146 | Piotr Uhruski | - | Poland | |
147 | Edward Szraucner | Xxx | Poland | |
148 | PAWEL KOSMOWSKI | Vezuvio Team | Poland | |
149 | Jarosław Żurek | Santander Leasing S.A. | Poland | |
150 | Bartłomiej Sobieszczański | MTB Meblopol | Poland | |
151 | Grzegorz Bryl | ALFAPANEL MTB TEAM | Poland | |
152 | Bartosz Cegielski | MTB MEBLOPOL | Poland | |
153 | ŁUKASZ RYPIŃSKI | STALIGMA | Poland | |
154 | Maciej Mirowski | Lucy In The Sky | Poland | |
155 | Bartłomiej Kwapisz | RIDE43TEAM | Poland | |
156 | Marcin Rogala | RIDE43TEAM | Poland | |
157 | Michał Baranowski | RIDE43TEAM | Poland | |
158 | Mateusz Kuczewski | Luxtorpedy | Poland | |
159 | Jacek Grajser | Komorniki Mtb Team | Poland | |
160 | Piotr Romaszewski | Polska | ||
161 | Tomasz Murdzia | Loyalty Point powered by DECATHLON | Poland | |
162 | Dariusz Geniusz-Mikusinski | Patchworkowa WATAHA | Poland | |
163 | Remigiusz Pędrak | Komorniki MTB Team | Poland | |
164 | Patryk Mazurek | Loyalty Point powered by DECATHLON | Poland | |
165 | Sławomir Wnuk | Pedalada de Manana | Poland | |
166 | Kamil Marczak | BH Bikes Poland | Poland | |
167 | Kamil Mrowiec | BIKE SALON TEAM | Poland | |
168 | Jędrzej Quoos | Werner Kenkel Sport Team | Poland | |
169 | Krzysztof Pawlak | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
170 | Robert Jazgara | NETCAT Bike Team | Poland | |
171 | Wojciech Syrwid | Zatorze też może | Poland | |
172 | Wojciech Chmieliński | Rzeszowska Akademia Kolarska | Poland | |
173 | Sascha Asfandiar | MTB Punks United | Poland | |
174 | Mariusz Machura | Cranberry Team | Poland | |
175 | Wiktor Porakowski | SKPB Warszawa | Poland | |
176 | Roland Socha | Komorniki MTB Team | Poland | |
177 | Tomasz Wróbel | Komorniki MTB Team | Poland | |
178 | Piotr Niewieczerzal | Northern XC Sports Club | Sweden | |
179 | Paweł Bartkiewicz | RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA | Poland | |
180 | Piotr Pyra Kaszubiak | KS STOMIL POZNAŃ | Poland | |
181 | Jakub Piszczek | MMP Bochnia | Poland |