W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
13th edition BESKIDY MTB TROPHY - Classic Distance, 4 racing days
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Mateusz Mróz | MRÓZROWERY TEAM | Poland | |
2 | Jan Badura | Trenéři | Czech Republic | |
3 | Daniel Alochna | Pressing Bike-System Ice-Went Team | Poland | |
4 | Maciek Biniszewski | Leopard.waw.pl | Poland | |
5 | Andrzej Jackowski | CELLFAST MTB TEAM | Poland | |
6 | Wolf Dieter Brandt | DDMC Solling e.V. | Germany | |
7 | Martin Aasa | CK Master | Sweden | |
8 | Robert Łuczyński | IGT MTB Team | Poland | |
9 | Michał Ziułek | TrenujRower Team | Poland | |
10 | Piotr Jurczyk | SZAMANI W TRANSIE | Poland | |
11 | PIOTR SĘDECKI SĘDECKI | BauMar Brothers | Poland | |
12 | Tomasz Trela | RYSIANKA Team | Poland | |
13 | Marcin Smus | - | Poland | |
14 | Adam Michalski | TORPOL Racing Team | Poland | |
15 | DAMIAN IGNACZAK | M-Team Wielkopolska | Poland | |
16 | Grzegorz Kołakowski | Bikesport Działdowo | Poland | |
17 | Rafał Lewandowski | Bikesport Działdowo | Poland | |
18 | Julius Juodišius | Miško mėgėjai | Poland | |
19 | Michał Kieś | Alchimica Polska | Poland | |
20 | Kasper Lykkegaard | KAP mtb | Denmark | |
21 | Kristaps Kancers | SPORTLAND-BOTTECCHIA | Latvia | |
22 | Max Ahston | Stockholm CK | Sweden | |
23 | Andrzej Piotrowski | TOMAZI BIKE TEAM | Poland | |
24 | Cedric Henriot | Best Team Init | France | |
25 | Hendry McNicol | United Kingdom | ||
26 | Andrzej Baryluk | TOMAZI BIKE TEAM | Poland | |
27 | Krzysiek Świryd | ROMET FACTORY TEAM | Poland | |
28 | Juozas Matulevicius | Velopeak Busters | Lithuania | |
29 | Mateusz Wasielewski | Restive Team | Poland | |
30 | GRZEGORZ GOLEŃ | 2Gie | Poland | |
31 | Michał Neumann | CST 7R MTB TEAM | Poland | |
32 | Maykel Van der pennen | Fanatixc MTB team | Netherlands |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Bogusław Lorek | Rehabilitacja Amazonka Rzeszów | ||
2 | Marek Pilarski | - | Poland | |
3 | Andrey Dianov | AEON SCOTT TEAM | Russian Federation | |
4 | Vedran Berkovic | Giant Ciklus Team | Croatia (Hrvatska) | |
5 | Maris Vancevics | marvanmtb | Latvia | |
6 | Jānis Priževoits | Veloprofs.lv | Latvia | |
7 | Łukasz Szlązak | TOMAZI BIKE TEAM | Poland | |
8 | Jacek Kołodziej | Gomola Trans Airco | Poland | |
9 | Marc Boettger | r2-bike.com MTN CREW | Austria | |
10 | Andrea Boettger | r2-bike.com MTN CREW | Austria | |
11 | Daniel Wennergren | Serneke Allebike MTB Team | Sweden | |
12 | Monika Wrona | Bieniasz Bike Team | Poland | |
13 | Agnieszka Uroda-Hampelska | Gomola Pack-Center | Poland | |
14 | Tomasz Jaworski | Baltic Home Świnoujście | Poland | |
15 | Juris Bērziņš | - | Latvia | |
16 | zdenek šnobel | bikomatic | Czech Republic | |
17 | Andrius Dolgovas | Top Team Cycling | Lithuania | |
18 | Sebastian Ickler | Fahrrad Eberhardt Racing/ Tabarzer SV | Germany | |
19 | Szczepan Moskała | Gomola Pack-Center | Poland | |
20 | Michał Gomola | Gomola Trans Airco | Poland | |
21 | Mieszko Nowak | Triathlon Trójmiasto | Poland | |
22 | Daniel Baczewski | Sense Bałtyk Interama Team | Poland | |
23 | Bożena Gomułka | Quest Women Team | Poland | |
24 | Karsten Cremers | Zehlendorfer Eichhörnchen | Germany | |
25 | Peter Mercks | Zehlendorfer Eichhörnchen | Germany | |
26 | Antanas Gražulis | BIKEXPERT Cycling Team | Lithuania | |
27 | Sandra Backman | Team She Rides | Sweden | |
28 | Jonasz Stelmaszyk | Niezrzeszony | Poland | |
29 | Grzegorz Wielbiński | ADVA Optical Networking | Poland | |
30 | Søren Bendix | Sponz MTB Center | Denmark | |
31 | Christian Bach | Sponz MTB | Denmark | |
32 | Anders Thorsted | N/A | Denmark | |
33 | Hasse Petersen | Sponz MTB Center | Denmark | |
34 | Tony Johansen | Sponz MTB Center | Denmark | |
35 | Jesper Christiansen | Jesper Christensen | Denmark | |
36 | Kenneth Krogh Madsen | Sponz MTB Center | Denmark | |
37 | Mikael Wilken | Sponz MTB Center / AMATON | Denmark | |
38 | Per Skou Strandstoft | Middelfart Strib MTB | Denmark | |
39 | Søren Heissel | Sponz MTB Center / AMATON | Denmark | |
40 | Dennis Mejlsbom | Nordsjællands Port Center | Denmark | |
41 | Paulius Natalevičius | The Team | Lithuania | |
42 | Berton Massimo | Acido lattico team | Italy | |
43 | Ernst Eschbach | - | Germany | |
44 | Jacek Rydecki | Gomola Trans Airco | Poland | |
45 | Piotr Cibart | BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE | Poland | |
46 | SERGEY SAVIN | Hobot | Russian Federation | |
47 | Saša Počuča | Giant Ciklus Team | Croatia (Hrvatska) | |
48 | Konstantin Burtsev | Belarus | Belarus | |
49 | Alexander Lapajne | CKX | Sweden | |
50 | Petr Michal | Tepelná čerpadla IVT | Czech Republic | |
51 | Mateusz Dominiak | CLARIANT Cycling | Poland | |
52 | Jens Aagaard | Team PRONGHORN RACING | Denmark | |
53 | Bjarne goldschmidt | Pingel Race&Fun 1 | Denmark | |
54 | Martin Augustinussen | Pingel Race&Fun 1 | Denmark | |
55 | Jul Goor | bike planet city | Belgium | |
56 | Udo Müller | Z team MTB | Germany | |
57 | Mario Abu-Id | Z team MTB | Germany | |
58 | Aleksandra Jakubek | Gdańsk | Poland | |
59 | Bartłomiej Oleszczuk | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team | Poland | |
60 | Krzysztof Zastawny | DiverseExtremeTeam | Poland | |
61 | Michał Żurek | xyz | Poland | |
62 | ROBERT MICHAL | Czech Republic | ||
63 | Sławek Bartnik | Gomola Trans Airco | Poland | |
64 | Eryk Gomoński | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
65 | Gracjan Stankiewicz | DT4YOU TEAM | Poland | |
66 | Vladislav Lukacs | Sportakus Cycling Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
67 | Grzegorz Stolarczyk | Gomola Trans Airco | Poland | |
68 | Andrzej Urbanowicz | MS Consulting | Poland | |
69 | Grzegorz Filary | Poland | ||
70 | Andrey Volchanin | Minsk | Belarus | |
71 | Marcin Stryjeński-Syrzistie | JOY RIDE | Poland | |
72 | Petr Riabinin | Krakow | Poland | |
73 | Igor Dorotić | Adventure Race Croatia | Croatia (Hrvatska) | |
74 | Marek Skupień | Sup Lifting MTB Team Bugla Bike Service | Poland | |
75 | Konstantin Kluzner | RCC | United Kingdom | |
76 | Dawid Żurek | KolaŻe wyklęci | Poland | |
77 | Jarek Wójcik | Rowerowy Kampinos | Poland | |
78 | Robert Rutkowski | SRB-DMX | Poland | |
79 | Adam Ryszczyk | Run2BFree | Poland | |
80 | Piotr Gruszecki | Polychem Systems | Poland | |
81 | Bartłomiej Bednarski | 24Bike.pl | Poland | |
82 | Monika Eggert | MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. | Germany | |
83 | Mariusz Różański | BikeShop Radom | Poland | |
84 | Monika Gradin | CK Uni Sweden | Sweden | |
85 | Patryk Chomiuk | TOMAZI BIKE TEAM | Poland | |
86 | Konrad Kołacz | AbsoluteBikes.pl | Poland | |
87 | Andrey Serov | - | Russian Federation | |
88 | Jevgenij Bobrovic | Dviraciu Salonas cycling team | Lithuania | |
89 | Maciej Rączkiewicz | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
90 | Mateusz Wolniewicz | TOMCHEM TEAM | Poland | |
91 | Łukasz Kocurek | Rafako MTB Team | Poland | |
92 | Ivars Ganzburgs | - | Latvia | |
93 | Tomasz Szycko | Festa | Poland | |
94 | Jacek Badura | Gomola Pack-Center | Poland | |
95 | Andrzej Kruszec | AUGUSTA RESTAURACJA KRAKÓW 0rh- | Poland | |
96 | Radosław Roszkowiak | - | Poland | |
97 | Didzis Slaidins | Volkswagen-Veloprofs.lv | Latvia | |
98 | Grzegorz Kasiński | Cyklon Proal Team | Poland | |
99 | Arturs Krasts | NN Sporta klubs | Latvia | |
100 | Aigars Krasts | NN Sporta Klubs | Latvia | |
101 | Søren Nymand | HMTBK | Denmark | |
102 | Łukasz Brycki | Consdata Supersportowy TEAM | Poland | |
103 | Martin Briegnitz | MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. | Germany | |
104 | Lukas Kubis | Best-Bike-Parts | Germany | |
105 | Peter Majerský | HORAL Bike Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
106 | Alexander Knoop | RC Endspurt Herford | Germany | |
107 | andrea canciani | italian army cycling | Italy | |
108 | Artur Juszczak | TOMAZI BIKE TEAM | Poland | |
109 | Peter Pienkowski | noteam | Poland | |
110 | Rafał Jankowski | VW CENTRUM WROCŁAW | Poland | |
111 | Steffen Larsson | Silkeborg Boys | Denmark | |
112 | claus poulsen | Silkeborg Boys | Denmark | |
113 | Arndt Hanff | RT Neumünster | Germany | |
114 | Arnd Berndt | RT Neumünster | Germany | |
115 | Sven Mahnke | RT Neumünster | Germany | |
116 | Jonni Schaefer | RSC Lueneburg | Germany | |
117 | Radek Šťastný | Kupkolo MTB Team Pardubice | Czech Republic | |
118 | Jan Badura | Trenéři | Czech Republic | |
119 | Michał Glanz | JBG-2 Team | Poland | |
120 | Martin Strieženec | Bike Terror Crew | Czech Republic | |
121 | Tomáš Sýkora | Kupkolo MTB Team Pardubice | Czech Republic | |
122 | Zoltán Fülöp | - | Hungary | |
123 | David Kun | Riders of Hyboria | Hungary | |
124 | Jakub Leduchowski | Na Ścieżce | Poland | |
125 | Tomasz BRYCKI | Tomazi Bike Team | Poland | |
126 | Paweł Farion | Orłów racing team rowertour.com | Poland | |
127 | Leszek Foryś | iFon Kolarz Klub | Poland | |
128 | Tomáš Martinek | BIKEZA Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
129 | Grzegorz Kalenko | Bike Team roletki.home.pl | Poland | |
130 | Uwe Bleimeier | SG Adelsberg | Germany | |
131 | Dietmar Müller | RC Endspurt Herford | Germany | |
132 | Volodymyr Moroz | Bikeportal.org.ua | Ukraine | |
133 | Milena Vodehnalová | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | Czech Republic | |
134 | Michal Kolář | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | Czech Republic | |
135 | Jiří Jakeš | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | Czech Republic | |
136 | Dusan Augustinak | Trenéři | Czech Republic | |
137 | Jakub Sikora | Trenéři | Czech Republic | |
138 | Marcin Jabłoński | Lider Team Skarżysko | Poland | |
139 | Anna Baturina | Ukraine | ||
140 | Anna Prokop | - | Poland | |
141 | Mateusz Podos | DietetykaPodos.pl MTB Team | Poland | |
142 | Monika Podos | DietetykaPodos.pl MTB Team | Poland | |
143 | Przemysław Trojańczyk | X-Ray Devils / GE Healthcare Cycling | Poland | |
144 | Krzysztof Sobczak | Geodetic Dobry Kurs TEAM | Poland | |
145 | Guan Du | Hainan | China | |
146 | Sebastian Łamek | KKWS Świecie | Poland | |
147 | Jonas Gelzinis | IMPULS | Lithuania | |
148 | Tomasz Tuszyński | BLU Team Refleks | Poland | |
149 | Konrad Kunicki | . | Poland | |
150 | Tomasz Kubala | Pressing Bike System Ice Went Team | Poland | |
151 | Piotr Sadowski | LOTOS TEAM | Poland | |
152 | Bartek Męziński | FINISHER.PL | Poland | |
153 | Mindaugas Zlatkus | Jokers-Santa Monica Networks | Lithuania | |
154 | Vasilij Jartz | RG Uni Hamburg | Germany | |
155 | Kasia Laskowska | Finisher.pl | Poland | |
156 | Frank Eggert | Cake-Hunter www.radLblog.de | Germany | |
157 | Wojciech Sendecki | LIDER TEAM SKARŻYSKO | Poland | |
158 | Rego Strazdiņš | Hawaii Express Scott | Latvia | |
159 | Marek Zając | --- | Poland | |
160 | bartek Urban | STWA MTB | Poland | |
161 | Dmytro Petrov | echelon | Ukraine | |
162 | Grzegorz Koguciuk | Koguciki | Poland | |
163 | Thomas Maebe | Zewieties | Belgium | |
164 | Bianka Hannak | RG Uni Hamburg | Germany | |
165 | Péter Boda | Bringabanda SC | Hungary | |
166 | Jens Ejnar Knudsen | Team Jernkroen Nibe | Denmark | |
167 | Niels Søbye | Team Jernkroen Nibe | Denmark | |
168 | Per Gade | Team Jernkroen Nibe | Denmark | |
169 | Kamil Łopatek | CryoSpace MTB Team Olsztyn | Poland | |
170 | Daniel Widera | DDMC SOLLING e.V. | Germany | |
171 | Yauheni Navasad | CST 7R MTB Team | Belarus | |
172 | Szymon Zacharski | Bike Shop Radom | Poland | |
173 | Olaf Flechtner | MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust von 1890 e.V. | Germany | |
174 | Martin Fus | Reapro Bike Team | Czech Republic | |
175 | Gediminas Mukas | Jokers-Santa Monica Networks | Lithuania | |
176 | Michał Wetoszka | Geodetic Dobry Kurs TEAM | Poland | |
177 | Tomáš Kašný | NAPOHODU! bike team Píšť | Czech Republic | |
178 | Anatoly Kolomeets | - | Russian Federation | |
179 | Michał Kwiatkowski | PKO BP | Poland | |
180 | Lucjan Maślana | niezrzeszony | Poland | |
181 | Jarosław Kocur | Kieta Centrum Rowerowe | Poland | |
182 | Artsiom Rusanenka | Belarus | Belarus | |
183 | Robert Kubat | BikeShop Radom | Poland | |
184 | Tomek Stopczyński | Transport Ride | Poland | |
185 | Jurgen Driesen | No Name Cycling Team | Belgium | |
186 | Bart Van Den Langenbergh | ZuperbikerZ | Belgium | |
187 | Tomáš Kalita | Head Bike TJ Opava | Czech Republic | |
188 | Szymon Sikora | Rider of mudness | Poland | |
189 | Lauris Celitāns | Garām ejot | Latvia | |
190 | Andrii Navrotskiy | Felt Ukraine | Ukraine | |
191 | Tobias Reimann | QUANTOR Racing Team | Germany | |
192 | Andre Effe | DDMC Solling e.V. | Germany | |
193 | Adam Biewald | Team Rotwild | Germany | |
194 | Piotr Niewiada | BikeVibe Team | Poland | |
195 | Dariusz Ślusarz | LUBAR MTB TEAM | Poland | |
196 | Milan Holub | SK Bagbike | Czech Republic | |
197 | Mariusz Machura | Cranberry Team | Poland | |
198 | Thomas Skov | Slagelse Mtb | Denmark | |
199 | Klaus Mortensen | Slagelse MTB | Denmark | |
200 | Tobias Guggemos | Brand Riders | Germany | |
201 | Radomír Spratek | Český Těšín | Czech Republic | |
202 | Michał Baranowski | AdiOstry | Poland | |
203 | Jan Heinen | ABC (Arnhemse Bagger Club) | Netherlands | |
204 | Rasmus Niebuhr | Virklund | Denmark | |
205 | Mogens Laustsen | Virklund | Denmark | |
206 | Per Klitte | Virklund | Denmark | |
207 | Peter Halsboe | Virklund | Denmark | |
208 | Adéla Otevřelová | Český Těšín | Czech Republic | |
209 | Pavel Fomin | CIBUNIGAS Cycling Team | Russian Federation | |
210 | Adam Grabara | Movlink Bike Team | Poland | |
211 | Michael Kalyna | Giant Ukraine | Ukraine | |
212 | Jan Zozuliński | Volkswagen samochody użytkowe mtb team | Poland | |
213 | arek ługowski | Kieta.pl | Poland | |
214 | Knut Kalbertodt | Tough Guy | Germany | |
215 | Lukáš Říhánek | 2V BIKERS | Czech Republic | |
216 | Piotr Rembak | Skarżyskie Towarzystwo Cyklistów | Poland | |
217 | Jakub Rawicki | - | Poland | |
218 | Sławomir Wnuk | Pedalada de Manana | Poland | |
219 | Dariusz Bojanowski | Veolia Energia Łódź Bike Team | Poland | |
220 | Paweł Kurzyca | 🚀 | Poland | |
221 | Artem Makii | PNPPK Perm | Russian Federation | |
222 | Artur Szymański | LOTOS Running Team | Poland | |
223 | Paweł Weber | Kibolski KS | Poland | |
224 | Mikael Karlsson | Swedish Vikings Allebike | Sweden | |
225 | Marcin Sarkowicz | Scs Osoz Racing Team | Poland | |
226 | Tomasz Kochanowski | Bikeshop Radom | Poland | |
227 | Anastasiya Nikityuk | - | Russian Federation | |
228 | Mikhail Kulikov | - | Russian Federation | |
229 | Ivan Ivanov | TK MGTU | Russian Federation | |
230 | Konstantins Smotrovs | Ebike | Latvia | |
231 | Grzegorz Mzyk | Kieta Centrum Rowerowe | Poland | |
232 | Carsten Löser | Bike24 | Germany | |
233 | Katarzyna Galewicz | Poland | ||
234 | Mirosław Borycki | --- | Poland | |
235 | Krzysztof Żebrowski | MTB Suwałki | Poland | |
236 | Jens Christian Wolff-Petersen | - | Denmark | |
237 | Mateusz Mróz | MRÓZROWERY TEAM | Poland | |
238 | Valentijn Steenhoudt | RCCM | Belgium | |
239 | Martin Turek | Este Racing | Spain | |
240 | Jens Sneding | Speedy | Denmark | |
241 | Emil Kruba | Piasecki Concept | Poland | |
242 | Calle Nelson | Team Goats | Sweden | |
243 | Per Henriksson | Team Goats | Sweden | |
244 | Tomasz Wirkus | 2Fast4U | Poland | |
245 | jan galle | bike planet city | Belgium | |
246 | Mindaugas Žiūkas | Jokers | Lithuania | |
247 | Jacek Banaszewski | MILSPORT BIAŁYSTOK | Poland | |
248 | Zbigniew Turczyński | Romet Faktory Team | Poland | |
249 | Krystian Domino | KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów | Poland | |
250 | Adam Ptasiński | BLU Team Refleks | Poland | |
251 | Morten Lind | hmtbk | Denmark | |
252 | Andrius Norkevicius | COLIBRI Cycling Team | Lithuania | |
253 | Tomasz Wróbel | Komorniki MTB Team | Poland | |
254 | Artis Žugs | Hawaii Express Scott | Latvia | |
255 | Toms Dinsbergs | Hawaii Express Scott | Latvia | |
256 | Adam Kula | PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM | Poland | |
257 | Jakub Piszczek | MMP Bochnia | Poland | |
258 | Mirosław Paździora | ROMET FACTORY TEAM | Poland | |
259 | Karol Rutkowski | Brak | Poland | |
260 | Kanstantsin Balabanau | echelon | Poland | |
261 | Maciej Miarka | - | Poland | |
262 | Ingo Schöne | NRT Protective | Germany |