W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
15th edition, BESKIDY MTB TROPHY 2021 - ADVENTURE distance (4 days)
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Małgorzata Cybulska | Rowerowamagia | Poland | |
2 | Jacek Banaszewski | MILSPORT BIAŁYSTOK | Poland | |
3 | Jacek Kańtor | Kieta.pl | Poland | |
4 | Lesław Kula | Opolski Klub Rowerowy | Poland | |
5 | Marcin Żmuda | Axis Studio SP | Poland | |
6 | Łukasz Maziarek | KAMARO SPORT LINE | Poland | |
7 | Adrian Długokęcki | RDLP Katowice | Poland | |
8 | Sebastian Bogacki | -- | Poland | |
9 | Eduards Rēns | Velotreniņi Latvia | Latvia | |
10 | Ivo Ozols | Velotrenini Latvia | Latvia | |
11 | Marcis Rokjanis | Velotrenini.lv | Latvia | |
12 | łukasz jeska | 48 Media Bike Team | Poland | |
13 | Maciej Wiczk | Nordea Triathlon Team | Poland | |
14 | German Paskovskij | Danske Bank Cycling Team | Lithuania | |
15 | Sebastian Pitzschke | Stropi | Germany | |
16 | Felix Stroscher | Stropi | Germany | |
17 | Oksana Sugakova | --- | Ukraine | |
18 | Sylwester Rumsicki | SuperDrob Bike Team | Poland | |
19 | Dominik Zacharewicz | Loyalty Point Racing Team | Poland | |
20 | Patryk Mazurek | Loyalty Point powered by DECATHLON | Poland | |
21 | Karolina Chwiej | Velcredo Factory Team | Poland | |
22 | Tim Rees | Peebles Cycling Club | United Kingdom | |
23 | Zintis Gaspazins | Velotrenini.lv | Latvia |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Michał Kieś | Alchimica Polska | Poland | |
2 | Michał Drabek | BRASILMOKA | Poland | |
3 | JAROSŁAW SŁOMIŃSKI | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team | Poland | |
4 | Monika Otulakowska | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team | Poland | |
5 | Marcel Jabłoński | LIDER TEAM SKARŻYSKO-KAMIENNA | Poland | |
6 | Filip Raczkowski | GLG | Poland | |
7 | Martins Nurza | Ādaži Velo | Latvia | |
8 | Marcin Stelmach | Retro Stork Team | Poland | |
9 | Sebastian Sacharuk | Retro Stork Team | Poland | |
10 | Piotr Grzyb | Retro Stork Team | Poland | |
11 | Mike Adamek | 82 | Poland | |
12 | Łukasz Kulesza | Retro Stork Team 1 | Poland | |
13 | Paweł Farion | Orłów racing team rowertour.com | Poland | |
14 | Grzegorz Wielbiński | ADVA Optical Networking | Poland | |
15 | Mirosław Wójcik | Gomola Trans Airco | Poland | |
16 | Dorota Serafinowska | Opony Serafinowski | Poland | |
17 | Paweł Kaliński | Visscher-Caravelle | Poland | |
18 | Marcin Gębala | ESKA TEAM | Poland | |
19 | Rafał Brzyski | Retro Team | Poland | |
20 | Bartosz Michalski | Retro Rowery Duda Team | Poland | |
21 | Maciej Michalski | Retro Stork Team | Poland | |
22 | Marcin Bożko | ORŁÓW RACING TEAM | Poland | |
23 | MARCIN WICHŁACZ | Gomola Trans Airco | Poland | |
24 | Sławek Bartnik | Gomola Trans Airco | Poland | |
25 | Marek Strug | Way2Champ.pl | Poland | |
26 | Maciej Zajko | Nocny Patrol | Poland | |
27 | Aivis Karzons | MTB Nīca | Latvia | |
28 | Piotr Gajewski | Movlink Bike Team | Poland | |
29 | Robert Kubat | BikeShop Radom | Poland | |
30 | Jan Wilczewski | Nordea | Poland | |
31 | Jānis Braže | MTB Nīca | Latvia | |
32 | Krzysztof Mielczarek | SRS Szczecinek | Poland | |
33 | Rafał Stępień | Bike Salon Team | Poland | |
34 | Jakub Rawicki | - | Poland | |
35 | Sebastian Tomica | CYCLO TRENER TEAM | Poland | |
36 | Michał Wacławek | CYCLO TRENER TEAM | Poland | |
37 | Marcin Dudzicz | FoxFix | Poland | |
38 | Jan Czapliński | Velcredo Factory Team | Poland | |
39 | Dariusz Tarczynski | LEWA WOLNA | Poland | |
40 | Arvis Eņģelis | ĀdažiVelo / KS Sportaklubs | Latvia | |
41 | Tadeusz Żanecki | Skurcze & Zakwasy | Poland | |
42 | Zanda Rutkovska | AdaziVelo | Latvia | |
43 | Kaspars Krievs | AdaziVelo | Latvia | |
44 | Marek Skupień | Sup Lifting MTB Team Bugla Bike Service | Poland | |
45 | Arkadiusz Buczyński | VO2max MTB Team | Poland | |
46 | Neil Veitch | Nomad-MTB | United Kingdom | |
47 | Vera Artsiukevich | - | Poland | |
48 | Tomasz Szczęsny | MH Automatyka | Poland | |
49 | Tomasz Hyla | studiodesire.pl | Poland | |
50 | Mateusz Kuczewski | Luxtorpedy | Poland | |
51 | Mirosław Ziółkowski | BST - Banach Sport Team | Poland | |
52 | Grzegorz Bujnowski | Nomad-MTB | Poland | |
53 | Piotr Ludwicki | IBOX MLiga Racing Team | Poland | |
54 | Marcin Gajda | no team | Poland | |
55 | Krzysztof Rodziewicz | MebleArtDesign Team | Poland | |
56 | Tomas Jatuzys | Veloklinika | Lithuania | |
57 | Maciej ZIĘBA | Meble Art Designe | Poland | |
58 | Andrew Oxley | Biale Czaszki | United Kingdom | |
59 | Przemysław Rodziewicz | Białe Czaszki | Poland | |
60 | István Kovács | OKE | Hungary | |
61 | Bartosz Ziebura | Białe Czaszki | Poland | |
62 | Tomasz Winek | MTB Jedlina Zdrój | Poland | |
63 | wojciech krawczyk | ifon kolarz klub | Poland | |
64 | Michał Rosiński | Warszawa | Poland | |
65 | ŁUKASZ RYPIŃSKI | STALIGMA | Poland | |
66 | Kamil Nogalski | iFON KolarzKlub | Poland | |
67 | Maciej Jagoda | VO2max MTB Team | Poland | |
68 | Jacek Rydecki | Gomola Trans Airco | Poland | |
69 | Norbert Jędrzejczyk | nextd.pl | Poland | |
70 | Natalia Kołodziej-Skwarczyńska | Gomola Trans Airco | Poland | |
71 | Małgorzata Adamczyk | Gomola Pack Center | Poland | |
72 | Mateusz Potaczek | Gomola Pack-Center | Poland | |
73 | Jacek Olech | MTB Świecie | Poland | |
74 | Wiktor Horszwald | Zalando Lounge | Poland | |
75 | Marek Ciastoń | Gomola Trans Airco | Poland | |
76 | Wojciech Markiewka | Gomola Trans Airco | Poland | |
77 | Paweł Gomola | Gomola Pack-Center | Poland | |
78 | Jacek Sufin | Gomola Pack-Center | Poland | |
79 | Łukasz Sobol | Gomola Trans Airco | Poland | |
80 | Andrzej Wytrwał | Gomola Pack-Center | Poland | |
81 | Witek Hubisz | . | Poland | |
82 | Edyta Jakubowska-Olech | MTB Świecie | Poland | |
83 | Wojciech Semer | Gomola Pack-Center | Poland | |
84 | Wojciech Syrwid | Zatorze też może | Poland | |
85 | Piotr Mazurek | Skurcze & Zakwasy | Poland | |
86 | Krzysiek Formela | Skurcze & Zakwasy | Poland | |
87 | Dawid Modrzyński | Skurcze & Zakwasy | Poland | |
88 | Maciej Połatyński | brak | Poland | |
89 | Piotr BIENENDA | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team | Poland | |
90 | Krzysztof Marciniak | Poland | ||
91 | Łukasz Maziarek | Lider Team Skarżysko | Poland | |
92 | Jacek Stypułkowski | brak | Poland | |
93 | Grzegorz Konieczny | Poland | ||
94 | Maciej Zielonka | VO2max MTB Team | Poland | |
95 | Marek Broz | Tychy | Poland | |
96 | SEBASTIAN GŁÓWCZEWSKI | VO2MAX MTB TEAM | Poland | |
97 | Gabriela Janowicz | Kwidzyński Klub Kolarski-Dziki Team Kwidzyn | Poland | |
98 | Stanislovas Dabusinskas | LT | Lithuania | |
99 | Tomek Stopczyński | Transport Ride | Poland | |
100 | Dominykas Vizbaras | BROLIS GROUP | Lithuania | |
101 | Nerijus Rukstela | Porteris | Lithuania | |
102 | Mario Dolecek | Club Cofete Deportivo | Germany |