Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 René Reidinger FormatRC Austria
2 Steiger Herbert Birnlücke Connection Italy
3 Zbigniew Turczyński Romet Faktory Team Poland
4 Tomasz Radziszewski . Poland
5 Piotr Rembak Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
6 PIOTR NIEWIADA Poznań Poland
7 Krzysztof Hampelski Rafako Orbea MTB Team Poland
8 Agnieszka Uroda-Hampelska Rafako Orbea MTB Team Poland
9 Yauheni Navasad CST 7R MTB Team Belarus
10 Marco Fernandes Algarve Bike Challenge Team Portugal
11 Łukasz Maziarek KAMARO SPORT LINE Poland
12 Piotr Łudzik rollo-system.pl Poland
13 Martin Imrich MTbiker.sk Slovakia (Slovak Republic)
14 Calle Nelson Team Goats Sweden
15 Per Henriksson Team Goats Sweden
16 Rafał Lewandowski Bikesport Działdowo Poland
17 Linus Holmgren CKX Sweden
18 Krzysztof Sobczak Geodetic Dobry Kurs TEAM Poland
19 Marcin Skowronek MTB Frontex Poland
20 Michał Neumann CST 7R MTB TEAM Poland
21 Damian Kagoń Leader Fox MTB Team Poland
22 Michał Kieś Alchimica Polska Poland
23 Peter Hermann FIREBIKE HANDELSHOF Germany
24 Tomek Breś PTR Dojlidy Poland
25 Danny Alfus Bike-Sport Bad Salzdetfurth e.V. Germany
26 Łukasz Budzyn Browarek team Poland
27 Zigmunds Nurža AdaziVelo Latvia
28 Heidenreich Lennard Velomotion powered by Centurion Germany
29 Rémi JOUANNIN xc couronne France
30 Grzegorz Koguciuk PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM Poland
31 Janis Melgailis Kekava MTB Latvia
32 Lars Mejlholm Blokhus MTB udlejning Denmark
33 Tomasz Stachowicz PROMUJEMY.PL Poland
34 Libor Šťasta Šťasta REGA team Czech Republic
35 Kamil Pánek DRES.CZ Bike Team Czech Republic
36 Martin Aasa Föreningen Luleå Terrängcyklister Sweden
37 Przemysław Strzałkowski Zespół Mechanizmu Korbowego Poland
38 Paulius Kurlavičius S-Sportas Lithuania
39 Daan Deckers Los Locos Netherlands
40 Piotr Uhruski Poland
41 Berton Massimo Acido lattico team Italy
42 Maykel Van der pennen Fanatixc MTB team Netherlands
43 Frank Dirks Solo Netherlands
44 Dariusz Bojanowski Veolia Energia Łódź Bike Team Poland
45 Leszek Foryś iFon Kolarz Klub Poland
46 Marcin Sarkowicz Scs Osoz Racing Team Poland
47 Dzianis Lahutsik Belarus Belarus
48 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
49 Wojciech Mazurkiewicz GWG Poland
50 Artem Makii PNPPK Perm Russian Federation
51 Andrzej Stadnicki 0 Poland
52 Łukasz Krawczyk BorgWarner MTB Team Poland
53 Dave Mortier Damo Cycling Team Belgium
54 Tomasz Kot KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa Poland
55 Serge Asselman Brothers in sweat Belgium
56 Yahor Aliaksandrau echelon Belarus
57 Janis Bisenieks Patria Bottecchia Latvia
58 Ladislav Bráz HORAL Bike Team Slovakia (Slovak Republic)
59 Thomas Siemes Teuto-Warriors Germany
60 Ivan Ivanov TK MGTU Russian Federation
61 Rimas Czernialis HutchisonPorts Gdynia Team Poland
62 Radosław Roszkowiak - Poland
63 Kamil Łopatek CryoSpace MTB Team Olsztyn Poland
64 Thibaut Hance Los Colos Belgium
65 Adrian Wawer Brak Poland
66 Kamil Łyżwa Kaczmarski Group MTB Team Poland
67 Roy Richardson Nomad-MTB United Kingdom
68 Simon Lebailly 0 Belgium
69 Pavel Fomin CIBUNIGAS Cycling Team Russian Federation
70 Mikael Karlsson CK Uni Sweden Sweden
71 Jakob Gawlik Frosta Multisport Sweden
72 Tim Rees Peebles Cycling Club United Kingdom
73 Errol Kobus Kobus Peebles Triathlon Club United Kingdom

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Vadim Khrushchov SmooveBYTeam Belarus
2 Hansotte Bernanrd cyclo club marcel Belgium
3 Asa Dalhielm Västerås CK Sweden
4 Pär Dalhielm KIA Cycling Team Sweden
5 Eryk Gomoński DT4YOU MTB TEAM Poland
6 Gracjan Stankiewicz DT4YOU MTB TEAM Poland
7 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
8 Nils Jacobsson CK Fix Sweden
9 Patrick Strobich Nora Racing Team Austria
10 Lech Kawecki BRC Poland
11 Marcin Stryjeński-Syrzistie JOY RIDE Poland
12 Michał Felon ZdrowyRower Poland
13 Krzysztof Mielczarek SRS Szczecinek Poland
14 Marcin Hemperek SRS Szczecinek Poland
15 Bruno Hein Skovmarken Denmark
16 Jarek Wójcik Rowerowy Kampinos Poland
17 Bartek Męziński FINISHER.PL Poland
18 Kasia Laskowska Finisher.pl Poland
19 jonas lindkvist Frosta Multisport Sweden
20 Alexander Lapajne CKX Sweden
21 Maciej ZIĘBA Meble Art Designe Poland
22 Peter Olin Frosta Multisport Sweden
23 Krzysztof Rodziewicz MebleArtDesign Team Poland
24 Florian Altenberger Birnlücke Connection Austria
25 Andreas Steiger Birnlücke Connection Italy
26 Tomáš Martinek BIKEZA Team Slovakia (Slovak Republic)
27 Wojciech Sendecki Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
28 Mariusz Różański BikeShop Radom Poland
29 Jacek Rządca Tetra Pak Poland
30 Tom Deburchgrave - Belgium
31 David Gorremans - Belgium
32 Michael Jensen Kalundborg CC Denmark
33 Leo Kundzicz EPO Poland
34 Jakub Kaczyński EPO Poland
35 Heuring Nick NG Flandriens Belgium
36 Koen De Deckere NG Flandriens Belgium
37 Bruno Cortebeeck NG Flandriens Belgium
38 Andrius Jukna - Lithuania
39 Julien Delaet Hot Wheelz Specialized Racing Team Belgium
40 Renat Nurzyanov Russian Federation
41 Andy Smith AngloDutch United Kingdom
42 Bastiaan Dickhoff AngloDutch Netherlands
43 Pawel Weber BMWKodowanie Poland
44 Łukasz Chmielarz KONTUREK Poland
45 Karol Gwizdała SPORTEVO / ADVA Poland
46 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
47 Emmanuel Delstanche Ciclismo en Guate Belgium
48 Kim Mikkelsen Mountainbike Club Vejle Denmark
49 Mateusz Hoppe ABCSurf Team TREK Poland
50 Mateusz Hanke ABCSurf Team TREK Poland
51 Mikołaj Darmosz BIKEHEAD TEAM Poland
52 Tejs Jansen Team Pedal Storm Denmark
53 Klaus Kristiansen Team Pedal Storm Denmark
54 Thomas Klemmensen Team Pedal Storm Denmark
55 Adam Platts VC Londres United Kingdom
56 Roberts Draugs HAWAII EXPRESS SCOTT Latvia
57 Erik Muldbjerg Sørensen Mountainbike Club Vejle Denmark
58 Piotr Wojdyło Cellfast Mtb Team-rowerplus.pl Poland
59 Tomek Szymański rowerowykampinos.pl Poland
60 Lasse Stouby Kristjansen Mountainbike Club Vejle Denmark
61 Allan Blach Mountainbike Club Vejle. DK Denmark
62 Grzegorz Kasiński Cyklon Proal Team Poland
63 Piotr Pojawis KSPO Dentinea 1A Poland
64 John Terp Mountainbike Club Vejle Denmark
65 Gert Spangsberg Mountainbike Club Vejle Denmark
66 Sven Lausen Mountainbike Club Vejle Denmark
67 Jakob Madsen Mountainbike Club Vejle Denmark
68 Jan Hansen Mountainbike Club Vejle Denmark
69 jens andersen mountainbike club vejle Denmark
70 Christian la Cour Mountainbike Club Vejle Denmark
71 Per olsen MCV - Mountainbike club Vejle Denmark
72 Matthias König DIMB Racingteam Germany
73 Christoffer Wulff Mountainbike Club Vejle Denmark
74 Peter Lund Damsgaard Mountainbike Club Vejle Denmark
75 Katarzyna Galewicz Poland
76 Artis Žugs Hawaii Express Scott Latvia
77 Dawid Żebrowski Mtb Kyndra Poland
78 Andrey Dianov Svetlogorsk Russian Federation
79 Rego Strazdiņš Hawaii Express Scott Latvia
80 Dave Kwerreveld FTC Wenters Netherlands
81 Marko Dokter FTC Wenters Netherlands
82 Arjan Vaartjes FTC Wenters Netherlands
83 Paweł Kurzyca 🚀 Poland
84 Marcin Bożko Bożko Orłów Racing Team Poland
85 Agnieszka Bożko Orłów Racing Team Poland
86 Lowies jerome matix team Belgium
87 Paweł Gołębicki DAMEN-TORUS CYCLING TEAM Poland
88 Algimantas Janusauskas Jokers Lithuania
89 Wojciech Mazurkiewicz WMT Poland
90 Henrik Madsen Vmcc Denmark
91 Henrik Grimmeshave Vmcc Denmark
92 Paweł Farion Orłów racing team rowertour.com Poland
93 Tamás Kovács Mesterbike 575 Team Hungary
94 Ailar Kiristaja Velo Clubbers Estonia
95 Age Jaanimets Velo Clubbers Estonia
96 Tobias Guggemos Brand Riders Germany
97 Péter Boda Mesterbike 575 Team Hungary
98 Piotr Gajewski Movlink Bike Team Poland
99 Adam Grabara Movlink Bike Team Poland
100 Arvis Eņģelis AdaziVelo Latvia
101 Lukas Gajdos Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
102 David Kun Riders of Hyboria Hungary
103 Zoltán Fülöp - Hungary
104 Maciej Połatyński brak Poland
105 Piotr Sadowski LOTOS TEAM Poland
106 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
107 Daniel Christen sixty-sixers Switzerland
108 Vladimír Hojdik Finančné centrum team Slovakia (Slovak Republic)
109 Daniel Drga Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
110 Pekka Niemi Porin Tarmo Finland
111 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
112 Grzegorz Półtorak GWG Poland
113 Grzegorz Gancarz GWG Poland
114 Geert Jeurissen No Belgium
115 Szymon Zacharski Bike Shop Radom Poland
116 Anders Bøen Tubakken Sykkelklubb Norway
117 Arne Andersen Klepp Cykle Club Norway
118 Thomas Nærland Bryneck Norway
119 Stig Laland Klepp Cycle Club Norway
120 Andrzej Jackowski CELLFAST MTB TEAM Poland
121 Marc Drechsel Team Eastside Biker Germany
122 Thomas Mittring Team Eastside Biker Germany
123 Stefan Gottschall Team Eastside Biker Germany
124 Marcin Żmuda Axis Studio SP Poland
125 Timo Vesalo Kuopys Finland
126 Uģis Mitrevics MTB Latvia
127 Lukáš Říhánek 2V BIKERS Czech Republic
128 Łukasz Marzoch Ząbki Poland
129 Yurii Morozov Cadence 90 Ukraine
130 Maciej Bogaczyk Polski Klub MTB Poland
131 Dubois Frédéric SDRbike Belgium
132 Martin Dupuis Team-Zaes-Rotwild Belgium
133 Filip Sterna Poland
134 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking Poland
135 Mirosław Borycki TWOMARK Poland
136 Jakub Rawicki - Poland
137 Jędrzej Wojnar Lato Works Poland
138 Jacek Regiewicz - Poland
139 Konstantsin Balabanov echelon Belarus
140 Grzegorz Kalenko Bike Team roletki.home.pl Poland
141 Jarosław Kocur Kieta Centrum Rowerowe Poland
142 Konrad Kunicki . Poland
143 Steven De Jaegher - Belgium
144 Stijn Denoulet MC the Champions Belgium
145 Bartłomiej Oleszczuk RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team Poland
146 Michael Haza DAV-Hazarad Germany
147 Julius Juodišius Miško mėgėjai/Jokers Santa Monica Networks Lithuania
148 Tomáš Kozak Cyklo Atom Czech Republic
149 Martin Strieženec Bike Terror Crew Czech Republic
150 Zanda Rutkovska AdaziVelo Latvia
151 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
152 Adrien Dewandre Los Colos Belgium
153 Kamil Mrowiec BIKE SALON TEAM Poland
154 Eric LICHTHERTE Los Colos Belgium
155 Krzysztof Kozdras Noteam Poland
156 Frank Dale First Timers Denmark
157 Maciej Miarka - Poland
158 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
159 Michael Beiter Bramming IF Motion Denmark
160 Hans J. Mouridsen Bramming IF Motion Denmark
161 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
162 Toms Dinsbergs Hawaii Express Scott Latvia
163 Maciej Skowron Brak Poland
164 Knud Erik Karlsen First timers Denmark
165 Rafał Sambor Ubungu Team Poland
166 bartek Urban STWA MTB Poland
167 Jakub Piszczek MMP Bochnia Poland
168 Neil Veitch Nomad-MTB United Kingdom
169 Adam Kula PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM Poland