Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Maciej Makowski Brak Poland
2 Rafał Kocik Geodetic Team Poland
3 Michał Baranowski RIDE43TEAM Poland
4 Mikael Karlsson CK Uni Sweden Sweden
5 Wiesław Fidurski Masters Złotów Poland
6 Ewelina Cywińska MajBike Team Poland
7 Jacek Kołodziej Gomola Trans Airco Poland
8 Lech Swoboda Rettig Heating Poland
9 Pavel Fomin CIBUNIGAS Cycling Team Russian Federation
10 Jarno Laine Ahveniston ajokoirat Finland
11 Tapani Honkanen Ahveniston ajokoirat Finland
12 Rachdi Assia Team Cassoulet France
13 Edyta Jakubowska-Olech MTB Eldar Świecie Poland
14 Kuba Jurkowski Poland
15 Ewelina Bojdzińska VELCREDO Poland
16 Łukasz Dawidowicz WKS Wilczyce Poland
17 Filip Marcinkowski Wolsztyn Poland
18 Dariusz Ziółkowski Timbud Team Poland
19 Dmitry Kouprianov 9RusMTB Russian Federation
20 Łukasz Różański RoseBrothers Tigar MTB Team Poland
21 Michał Różański Rose Brothers Trigar MTB Team Poland
22 Andrey Serov - Russian Federation
23 Jacek Podgórski TOMCHEM Poland
24 Ewa Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
25 Piotr Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
26 Piotr Romaszewski Polska
27 Kamil Solomianko ROSTI Mtb Team Poland
28 Mariusz Macegoniuk Mario Team Poland
29 Łukasz Warżała Ski&Bike House Team / Stronie Śląskie Poland
30 Cezary Szafraniec www.ochotnicamtb4towers.pl Poland
31 Rafał Chojnacki Crazy Racing Team Poland
32 Paweł Kryszak ZRYCIOLE MTB Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Nataliia Shershneva PNPPK Perm Russian Federation
2 Marcin Sołtysik Marcin Poland
3 Girts Rolskijs Motosports Racing Team Latvia
4 Celine Van Hulle Scrambled Legs Belgium
5 Pieter Vandekerckhove Scrambled Legs Belgium
6 Alain Van Den Heede 2ManyBikers Belgium
7 Dany Delauw 2ManyBikers Belgium
8 Robrecht Achten Vitsers Belgium
9 Lydie Vandevenne Girlpower Belgium
10 Annik Camps Girlpower Belgium
11 Damian Garbatowski Kibolski KS Poland
12 Waldemar Warguła Kibolski KS Poland
13 Radosław Kamiński T4B Team Poland
14 Sylwester Molski SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
15 Mateusz Tygielski MH Automatyka Poland
16 Rene Blochberger Team Justins Candy Austria
17 Andreas Mayer Team Justins Candy Austria
18 Paulius Kurlavičius S-Sportas Lithuania
19 Wojciech Borkowski FTI Racing Team Poland
20 Paweł Spychalski FTI Racing Team Poland
21 Wojciech Maćkowiak ' - ' Poland
22 Jacek Olech MTB Świecie Poland
23 Michal Jarosiewicz . Poland
24 Dario Russo Sportpark Aare-Rhein Switzerland
25 Benny Michler BikersOnFire Belgium
26 Andrzej Onyśko IMMOTION SPECIALIZED ŚKODA GALL-ICM Poland
27 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking Poland
28 Pascal Szekely BikersOnFire Belgium
29 Edita Pociūtė-Kurlavičienė SK S-Sportas Lithuania
30 Sabine Lengert Velonistas Berlin Germany
31 Zhanna Maslova Amazonki bike team / MTB-training Russian Federation
32 Łukasz Budzyn Browarek team Poland
33 Anna Nizołek Hilux Team Poland
34 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
35 Dorthe E. Jensen The Danish Ladies Denmark
36 Susanne Turner The Danish Ladies Denmark