Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Alyssa Lurquin Bingoal WB Ladies Belgium
2 Tomasz Kot KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa Poland
3 Petr Riabinin Krakow Poland
4 Paweł Bukalski Baran Cycling Team Poland
5 Milda Slickute-Sestokiene LT united Lithuania
6 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Poland
7 MARCIN WICHŁACZ Gomola Trans Airco Poland
8 Mirosław Wójcik Gomola Trans Airco Poland
9 Marco Fernandes Algarve Bike Challenge Team Portugal
10 Vilma BALTRAMAITĖ Dviratai-Daistatus Lithuania
11 Kristaps Kancers SPORTLAND-BOTTECCHIA Latvia
12 Arkadiusz Jasiński Poland
13 SŁAWOMIR MISIASZEK 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY Poland
14 john enevoldsen Køge Tri Denmark
15 Filip Raczkowski GLG Poland
16 Tomasz Szulc 1 Poland
17 Marcin Lewiński MajBike Team Poland
18 Frank Larsen Køge Tri Denmark
19 maciej wojniusz Forest Run Poland
20 Berton Massimo Acido lattico team Italy
21 Jacek Banaszewski MILSPORT BIAŁYSTOK Poland
22 Maciej Kasprzak KSPO brakeparts.pl Poland
23 Michał Neumann CST 7R MTB TEAM Poland
24 Marcin Kalinowski PORD Poland
25 JAROSŁAW SŁOMIŃSKI RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team Poland
26 Monika Otulakowska RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team Poland
27 Peter Striboldt Køge Tri Denmark
28 Henrik Christensen Køge Tri Team Denmark
29 Michael Holm Køge Tri Denmark
30 Joeri Stubbe Damo cycling team Belgium
31 Krzysztof Piotrowski Bikesport Działdowo/Twister Team Poland
32 Rafał Lewandowski Bikesport Działdowo Poland
33 Arkadiusz Buczyński VO2max MTB Team Poland
34 Dmitry Ilinsky Toksovo bike team Russian Federation
35 Jan Czapliński Komobike Scott Poland
36 Kamil Marczak BIKE TAXI PL Poland
37 Andrius Jurkus S-Sportas Lithuania
38 Viacheslav Andzhich Rapid Rabbits Poland
39 Piotr Rembak Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
40 Jeppe Søndergaard Bramming if Denmark
41 Mirosław Ziółkowski BST - Banach Sport Team Poland
42 Björn Österberg Team Roslin S-core Sweden
43 Roy Richardson Nomad-MTB United Kingdom
44 Tim Rees Peebles Cycling Club United Kingdom
45 Marcin Gębala ESKA TEAM Poland
46 Przemysław Winiarski Odkrywcy Taurus Cycling Team Poland
47 Grzegorz Bujnowski Nomad-MTB Poland
48 Daniel Baczewski LOTOS Team Poland
49 Rico Stoffer Bushbikers Netherlands
50 Errol Kobus Nomad MTB United Kingdom
51 Łukasz Łukasiak iBOX M Liga Cycling Team Poland
52 Piotr Mazur 0 Poland
53 Marcin Żmuda Axis Studio SP Poland
54 Maciej ZIĘBA Meble Art Designe Poland
55 Christoffer Wulff Mountainbike Club Vejle Denmark
56 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
57 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking Poland
58 Neil Veitch Nomad-MTB United Kingdom
59 Arjan Vaartjes FTC Wenters Netherlands
60 John Terp Mountainbike Club Vejle Denmark
61 Lasse Stouby Kristjansen Mountainbike Club Vejle Denmark
62 Gert Spangsberg Mountainbike Club Vejle Denmark
63 Erik Muldbjerg Sørensen Mountainbike Club Vejle Denmark
64 Andy Smith AngloDutch United Kingdom
65 Zanda Rutkovska AdaziVelo Latvia
66 Krzysztof Rodziewicz MebleArtDesign Team Poland
67 Jacek Regiewicz - Poland
68 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
69 Jakub Rawicki - Poland
70 Adam Platts VC Londres United Kingdom
71 Per olsen MCV - Mountainbike club Vejle Denmark
72 Miłosz Nowicki Nowicki Advisory Poland
73 Pekka Niemi Porin Tarmo Finland
74 Thomas Nærland Bryneck Norway
75 Yurii Morozov Cadence 90 Ukraine
76 Kim Mikkelsen Mountainbike Club Vejle Denmark
77 Krzysztof Mielczarek SRS Szczecinek Poland
78 Artem Makii PNPPK Perm Russian Federation
79 Jakob Madsen Mountainbike Club Vejle Denmark
80 Henrik Madsen Vmcc Denmark
81 Sven Lausen Mountainbike Club Vejle Denmark
82 Stig Laland Klepp Cycle Club Norway
83 Christian la Cour Mountainbike Club Vejle Denmark
84 Dave Kwerreveld FTC Wenters Netherlands
85 David Kun Riders of Hyboria Hungary
86 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
87 Klaus Kristiansen Team Pedal Storm Denmark
88 Tamás Kovács Mesterbike 575 Team Hungary
89 Matthias König DIMB Racingteam Germany
90 Jarosław Kocur Kieta Centrum Rowerowe Poland
91 Thomas Klemmensen Team Pedal Storm Denmark
92 Michał Kieś Alchimica Polska Poland
93 Vadim Khrushchov SmooveBYTeam Belarus
94 Grzegorz Kalenko Bike Team roletki.home.pl Poland
95 Lowies jerome matix team Belgium
96 Geert Jeurissen No Belgium
97 Tejs Jansen Team Pedal Storm Denmark
98 Brian Lykke Hansen Mountainbike Club Vejle Denmark
99 Jan Hansen Mountainbike Club Vejle Denmark
100 Henrik Grimmeshave Vmcc Denmark
101 David Gorremans - Belgium
102 Piotr Gajewski Movlink Bike Team Poland
103 Zoltán Fülöp - Hungary
104 Frédéric Dubois SDRbike Belgium
105 Paweł Farion Orłów racing team rowertour.com Poland
106 Arvis Eņģelis AdaziVelo Latvia
107 Martin Dupuis Team-Zaes-Rotwild Belgium
108 Bastiaan Dickhoff AngloDutch Netherlands
109 Marko Dokter FTC Wenters Netherlands
110 Emmanuel Delstanche Ciclismo en Guate Belgium
111 Tom Deburchgrave - Belgium
112 Pär Dalhielm KIA Cycling Team Sweden
113 Asa Dalhielm Västerås CK Sweden
114 Daniel Christen sixty-sixers Switzerland
115 Marcin Bożko Orłów Racing Team Poland
116 Agnieszka Bożko Orłów Racing Team Poland
117 Anders Bøen Tubakken Sykkelklubb Norway
118 Péter Boda Mesterbike 575 Team Hungary
119 Allan Blach Mountainbike Club Vejle. DK Denmark
120 Bernanrd Hansotte cyclo club marcel Belgium
121 jens andersen mountainbike club vejle Denmark
122 Arne Andersen Klepp Cykle Club Norway

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Mateusz Nieboras JBG2 CryoSpace Poland
2 Mariusz Michałek JBG2 CryoSpace Poland
3 Jacek Brzózka JBG2 CryoSpace Poland
4 Piotr Brzózka JBG2 CryoSpace Poland
5 Adrian Brzózka JBG2 CryoSpace Poland
6 Micah Schmidt Schmidt Team DDMC GÜLDENMOOR Germany
7 Jaroslaw Płończak Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team Poland
8 Tomasz Adryan Poland
9 Daniel Majkowski MajBike Team Poland
10 Maciej Jeziorski Jezior.bike Poland
11 Gerben Mos Giant/Liv offroad Benelux Netherlands
12 Bogusław Lorek Rehabilitacja Amazonka Rzeszów
13 Paweł Gryglewski BIKEGARAŻ KRAKÓW Poland
14 Adam Żuber MSP Poland
15 Mateusz Chojecki Ośka Warszawa Poland
16 Andrej Kubis SUNCYCLE.sk Racing Team Slovakia (Slovak Republic)
17 Mateusz Fiedurek ABSOLUTE BIKES TEAM Poland
18 Kazimierz Gabrylewicz Sie kręci Poland
19 Robbe Vandeghinste Guadal Bikers Belgium
20 MAXIME DONY Team MadMax - Brabant Wallon Belgium
21 Izabela Gościańska 64-sto Poland
22 THOM BONDER Giant Benelux Offroad Team Netherlands
23 Petras Andrasiunas SK S-Sportas Lithuania
24 Henk Hoevers Bushbikers Netherlands
25 Monique Zeldenrust Giant Liv Benelux off-road team Netherlands
26 German Paskovskij Danske Bank Cycling Team Lithuania
27 Przemysław Olejnik TRYTON BIKE TEAM Poland
28 Gedmantas Kropis COLIBRI Cycling Lithuania
29 Justas Ožiūnas COLIBRI Cycling Lithuania
30 Mantas Serbintas COLIBRI Cycling Lithuania
31 Eimantas Gudiškis COLIBRI Cycling Lithuania
32 Paulius Natalevičius COLIBRI Cycling Lithuania
33 Andrius Norkevicius COLIBRI Cycling Lithuania
34 Piotr Cibart BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE Poland
35 Andrius Dolgovas Top Team Cycling Lithuania
36 Jan-Frederik Finoulst Finoulst trititan-tmi-wolfpack racing team Belgium
37 MICHAŁ BADOWSKI NIEŚWIADOMI WRZEŚNIA Poland
38 Kamil Łopatek CryoSpace MTB Team Olsztyn Poland
39 Artur Wesołowski VO2max MTB Team Poland
40 Marcin Jabłoński Lider Team Skarżysko Poland
41 Milda Slickute-Sestokiene LT United Lithuania
42 Paweł Lewandowski BOGDZIEWICZ Team Poland
43 KRZYSZTOF PASZKUDZKI KRIS-ART Gdańsk Poland
44 Krzysztof Paluszek SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Poland
45 Jacek Kołodziej Gomola Trans Airco Poland
46 Agnieszka Uroda-Hampelska Gomola Trans Airco Poland
47 Krzysztof Hampelski Gomola Trans Airco Poland
48 Grzegorz Stolarczyk Gomola Trans Airco Poland
49 Daniel Smolarz Gomola Trans Airco Poland
50 Jakub Siemiączko Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Poland
51 Piotr Gruszecki Polychem Systems Poland
52 Damian Pertek no name Poland
53 Jacek Badura Gomola Trans Airco Poland
54 Tomasz Borowik New Age Fitness-SklepRowerowy.pl Poland
55 Valerijus Novikovas Kaunas Cycling Team Lithuania
56 Andzs Flaksis Mysport DTG Latvia
57 Bartosz Dworak Bajkonur Poland
58 Tomasz Gaździk Bajkonur Poland
59 Roel Es Voo-Do Belgium
60 Michaël Peeters Voo-Do Belgium
61 Kristof Caubergs Voo-do Belgium
62 Filip Stanisławski EPO Adventure Race Team Poland
63 Tomasz Kaczyński EPO Adventure Race Team Poland
64 Monika Wrona Bieniasz Bike Team Poland
65 Michał Żurek xyz Poland
66 Martins Flaksis Krastmali.lv Latvia
67 Martins Lejins ZZK.LV Latvia
68 Krzysztof Celary 7R Rowmix Team Poland
69 Rimas Czernialis HutchisonPorts Gdynia Team Poland
70 Rafał Loranc KKS Sokół Kęty Poland
71 Leszek Bokuń - Poland
72 Barry Kroeze Bushbikers Netherlands
73 Anna Irena Tomica Tomica Coaching Trek Bielsko Poland
74 Aleksandras Čičasovas LT United Lithuania
75 Grzegorz Łobarzewski TRI LEVEL Poland
76 Monika Kulling - Poland
77 Kalvis Kons Team ZZK Sweden
78 Paulius Čeponis Attacking Tiger Lithuania
79 Jurgen Bon Beachbikers Belgium
80 Sławomir Banasik KOMOBIKE SCOTT Poland
81 Artur Perzanowski iFON KolarzKlub Poland
82 Lucjan Maślana niezrzeszony Poland
83 Rafal Niemczyk Polski Klub MTB Poland
84 Donatas Šertvytis Kaunas cycling team Lithuania
85 Maciej Bernat Polski Klub MTB Poland
86 Artur Kozak Polski Klub MTB Poland
87 Filip Konieczny Bike Atelier Team Poland
88 Karol Mocniak Polski Klub MTB Poland
89 Przemek Kamiński Polski Klub MTB Poland
90 Matas Dumčius Kaunas cycling team Lithuania
91 Tomasz Czapla 5e Poland
92 Rafał Brodowski Polski Klub MTB Poland
93 Ridas Karaška Kaunas cycling team Lithuania
94 Jeroen Maesen #beekforellen Belgium
95 Wim Diliën #beekforellen Belgium
96 Bart Coenegrachts #beekforellen Belgium
97 Steven Meex #beekforellen Netherlands
98 Frank Croes #beekforellen Belgium
99 Krzysztof Bartosik MobiliPerCasa.pl Poland
100 Rafał Rogacz Opony Serafinowski | Tomica Coaching Poland
101 Paweł Arcimiuk Superszklarz Poland
102 Nicholas Holdcraft M's Poland
103 Maksimas Zukovas LT United Lithuania
104 Dariusz Czajkowski bikeBajka Poland
105 Heidenreich Lennard Team DDMC Güldenmoor Germany
106 Paweł Panasiuk Nadaktywni Poland
107 Eli Smeyers Team KEMPEN Belgium
108 Dries Boven Team KEMPEN Belgium
109 Matts Asplund Ck Stabil Sweden
110 Max Ahston Stockholm CK Sweden
111 Bartosz Awruk Nadaktywni Poland
112 Johan Henningsson Frosta Multisport Sweden
113 Linus Holmgren CKX Sweden
114 Michiel Smit Bushbikers Netherlands
115 Sidaan Feiertag Bushbikers Netherlands
116 Łukasz Bolius Bolek Team Poland
117 Mikael Karlsson CK Uni Sweden Sweden
118 Jakob Gawlik Frosta Multisport Sweden
119 Sebastian Marcinkiewicz albo grubo albo wcale Poland
120 Henrico Schonewille bushbikers Netherlands
121 Martin Kuipers Bushbikers Netherlands
122 Jeroen de Geus Bushbikers Netherlands
123 Piotr Serafinowski OPONY SERAFINOWSKI Poland
124 Łukasz Nadolski . Poland
125 Tomasz Radziszewski . Poland
126 Dawid Żebrowski Mtb Kyndra Poland
127 Artis Žugs Hawaii Express Scott Latvia
128 Szymon Zacharski Bike Shop Radom Poland
129 Jarek Wójcik Rowerowy Kampinos Poland
130 Jędrzej Wojnar Lato Works Poland
131 Piotr Wojdyło Cellfast Mtb Team-rowerplus.pl Poland
132 Pawel Weber BMWKodowanie Poland
133 bartek Urban STWA MTB Poland
134 Zbigniew Turczyński Romet Faktory Team Poland
135 Tomek Szymański Rowerowy Kampinos Poland
136 Marcin Stryjeński-Syrzistie JOY RIDE Poland
137 Patrick Strobich Nora Racing Team Austria
138 Martin Strieženec Bike Terror Crew Czech Republic
139 Rego Strazdiņš Hawaii Express Scott Latvia
140 Filip Sterna n Poland
141 Andreas Steiger Birnlücke Connection Italy
142 Gracjan Stankiewicz DT4YOU MTB TEAM Poland
143 Andrzej Stadnicki 0 Poland
144 Maciej Skowron - Poland
145 Wojciech Sendecki LIDER TEAM SKARŻYSKO Poland
146 Rafał Sambor Ubungu Team Poland
147 Piotr Sadowski LOTOS TEAM Poland
148 Jacek Rządca Tetra Pak Poland
149 Mariusz Różański BikeShop Radom Poland
150 Lukáš Říhánek 2V BIKERS Czech Republic
151 Grzegorz Półtorak Lupus Cycling Poland
152 Jakub Piszczek MMP Bochnia Poland
153 Bartłomiej Piechocki NO HOPE Poland
154 Marcelo Perim Cavalaria Team France
155 Peter Olin Frosta Multisport Sweden
156 Bartłomiej Oleszczuk RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team Poland
157 Renat Nurzyanov Russian Federation
158 Nick Heuring NG Flandriens Belgium
159 Calle Nelson Team Goats Sweden
160 Kamil Mrowiec BIKE SALON TEAM Poland
161 Hans J. Mouridsen Bramming IF Motion Denmark
162 Dave Mortier Damo Cycling Team Belgium
163 Thomas Mittring Team Eastside Biker Germany
164 Maciej Miarka - Poland
165 Bartek Męziński FINISHER.PL Poland
166 Wojciech Mazurkiewicz WMT Poland
167 Łukasz Marzoch Nomad-MTB Poland
168 Tomáš Martinek BIKEZA Team Slovakia (Slovak Republic)
169 jonas lindkvist Frosta Multisport Sweden
170 Eric LICHTHERTE Los Colos Belgium
171 Krzysztof Latoszek - Poland
172 Kasia Laskowska Finisher.pl Poland
173 Alexander Lapajne CKX Sweden
174 Paweł Kurzyca 🚀 Poland
175 Konrad Kunicki . Poland
176 Leo Kundzicz EPO Poland
177 Adam Kula PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM Poland
178 Krzysztof Kozdras Noteam Poland
179 Tomáš Kozak Cyklo Atom Czech Republic
180 Ailar Kiristaja Velo Clubbers Estonia
181 Lech Kawecki BRC Poland
182 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
183 Grzegorz Kasiński Cyklon Proal Team Poland
184 Jakub Kaczyński EPO Poland
185 Julius Juodišius Miško mėgėjai/Jokers Santa Monica Networks Lithuania
186 Andrius Jukna - Lithuania
187 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
188 Algimantas Janusauskas Jokers Lithuania
189 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
190 Nils Jacobsson CK Fix Sweden
191 Andrzej Jackowski CELLFAST MTB TEAM Poland
192 Age Jaanimets Velo Clubbers Estonia
193 Mateusz Hoppe ABCSurf Team TREK Poland
194 Vladimír Hojdik Finančné centrum team Slovakia (Slovak Republic)
195 Per Henriksson Team Goats Sweden
196 Marcin Hemperek SRS Szczecinek Poland
197 Michael Haza DAV-Hazarad Germany
198 Mateusz Hanke ABCSurf Team TREK Poland
199 Eryk Gomoński DT4YOU MTB TEAM Poland
200 Karol Gwizdała SPORTEVO / ADVA Poland
201 Tobias Guggemos Brand Riders Germany
202 Adam Grabara Movlink Bike Team Poland
203 Stefan Gottschall Team Eastside Biker Germany
204 Paweł Gołębicki Torus Grom Gdańsk Poland
205 Grzegorz Gancarz Lupus Cycling Poland
206 Katarzyna Galewicz Poland
207 Lukas Gajdos Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
208 Michał Felon ZdrowyRower Team Poland
209 Daniel Drga Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
210 Marc Drechsel Team Eastside Biker Germany
211 Roberts Draugs HAWAII EXPRESS SCOTT Latvia
212 Toms Dinsbergs Hawaii Express Scott Latvia
213 Andrey Dianov Svetlogorsk Russian Federation
214 Adrien Dewandre Los Colos Belgium
215 Stijn Denoulet MC the Champions Belgium
216 Julien Delaet Hot Wheelz Specialized Racing Team Belgium
217 Steven De Jaegher - Belgium
218 Koen De Deckere NG Flandriens Belgium
219 Mikołaj Darmosz BIKEHEAD TEAM Poland
220 Bruno Cortebeeck NG Flandriens Belgium
221 Łukasz Chmielarz KONTUREK Poland
222 Mirosław Borycki TWOMARK Poland
223 Maciej Bogaczyk Polski Klub MTB Poland
224 Michael Beiter Bramming IF Motion Denmark
225 Konstantsin Balabanov echelon Belarus
226 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
227 Florian Altenberger Birnlücke Connection Austria