W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
15th edition, BESKIDY MTB TROPHY 2021 - CLASSIC distance (4 days)
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Alyssa Lurquin | Bingoal WB Ladies | Belgium | |
2 | Tomasz Kot | KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa | Poland | |
3 | Petr Riabinin | Krakow | Poland | |
4 | Paweł Bukalski | Baran Cycling Team | Poland | |
5 | Milda Slickute-Sestokiene | LT united | Lithuania | |
6 | Sławek Bartnik | Gomola Trans Airco | Poland | |
7 | MARCIN WICHŁACZ | Gomola Trans Airco | Poland | |
8 | Mirosław Wójcik | Gomola Trans Airco | Poland | |
9 | Marco Fernandes | Team BCF - Algarve Bike Challenge | Portugal | |
10 | Vilma BALTRAMAITĖ | Dviratai-Daistatus | Lithuania | |
11 | Kristaps Kancers | SPORTLAND-BOTTECCHIA | Latvia | |
12 | Arkadiusz Jasiński | Poland | ||
13 | john enevoldsen | Køge Tri | Denmark | |
14 | Filip Raczkowski | GLG | Poland | |
15 | Tomasz Szulc | 1 | Poland | |
16 | Marcin Lewiński | MajBike Team | Poland | |
17 | Frank Larsen | Køge Tri | Denmark | |
18 | maciej wojniusz | Forest Run | Poland | |
19 | Berton Massimo | Acido lattico team | Italy | |
20 | Jacek Banaszewski | MILSPORT BIAŁYSTOK | Poland | |
21 | Maciej Kasprzak | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
22 | Michał Neumann | CST 7R MTB TEAM | Poland | |
23 | Marcin Kalinowski | PORD | Poland | |
24 | JAROSŁAW SŁOMIŃSKI | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team | Poland | |
25 | Monika Otulakowska | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team | Poland | |
26 | Peter Striboldt | Køge Tri | Denmark | |
27 | Henrik Christensen | Køge Tri Team | Denmark | |
28 | Michael Holm | Køge Tri | Denmark | |
29 | Joeri Stubbe | Damo cycling team | Belgium | |
30 | Krzysztof Piotrowski | Bikesport Działdowo/Twister Team | Poland | |
31 | Rafał Lewandowski | Bikesport Działdowo | Poland | |
32 | Arkadiusz Buczyński | VO2max MTB Team | Poland | |
33 | Dmitry Ilinsky | Toksovo bike team | Russian Federation | |
34 | Jan Czapliński | Velcredo Factory Team | Poland | |
35 | Kamil Marczak | BH Bikes Poland | Poland | |
36 | Andrius Jurkus | S-Sportas | Lithuania | |
37 | Viacheslav Andzhich | Rapid Rabbits | Poland | |
38 | Piotr Rembak | Skarżyskie Towarzystwo Cyklistów | Poland | |
40 | Mirosław Ziółkowski | BST - Banach Sport Team | Poland | |
41 | Björn Österberg | Team Roslin S-core | Sweden | |
42 | Roy Richardson | Nomad-MTB | United Kingdom | |
43 | Tim Rees | Peebles Cycling Club | United Kingdom | |
44 | Marcin Gębala | ESKA TEAM | Poland | |
45 | Przemysław Winiarski | Winiarski Cycling Team | Poland | |
46 | Grzegorz Bujnowski | Nomad-MTB | Poland | |
47 | Daniel Baczewski | Sense Bałtyk Interama Team | Poland | |
48 | Rico Stoffer | Bushbikers | Netherlands | |
49 | Errol Kobus | Nomad MTB | United Kingdom | |
50 | Łukasz Łukasiak | iBOX M Liga Cycling Team | Poland | |
51 | Piotr Mazur | 0 | Poland | |
52 | Marcin Żmuda | Axis Studio SP | Poland | |
53 | Maciej ZIĘBA | Meble Art Designe | Poland | |
54 | Christoffer Wulff | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
55 | Sławomir Wnuk | Pedalada de Manana | Poland | |
56 | Grzegorz Wielbiński | ADVA Optical Networking | Poland | |
57 | Neil Veitch | Nomad-MTB | United Kingdom | |
58 | Arjan Vaartjes | FTC Wenters | Netherlands | |
59 | John Terp | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
60 | Lasse Stouby Kristjansen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
61 | Gert Spangsberg | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
62 | Erik Muldbjerg Sørensen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
63 | Andy Smith | AngloDutch | United Kingdom | |
64 | Zanda Rutkovska | AdaziVelo | Latvia | |
65 | Krzysztof Rodziewicz | MebleArtDesign Team | Poland | |
66 | Jacek Regiewicz | - | Poland | |
67 | Maciej Rączkiewicz | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
68 | Jakub Rawicki | - | Poland | |
69 | Adam Platts | VC Londres | United Kingdom | |
70 | Per olsen | MCV - Mountainbike club Vejle | Denmark | |
71 | Miłosz Nowicki | Nowicki Advisory | Poland | |
72 | Pekka Niemi | Porin Tarmo | Finland | |
73 | Thomas Nærland | Bryneck | Norway | |
74 | Yurii Morozov | Cadence 90 | Ukraine | |
75 | Kim Mikkelsen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
76 | Krzysztof Mielczarek | SRS Szczecinek | Poland | |
77 | Artem Makii | PNPPK Perm | Russian Federation | |
78 | Jakob Madsen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
79 | Henrik Madsen | Vmcc | Denmark | |
80 | Simon K. Christiansen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
81 | Stig Laland | Klepp Cycle Club | Norway | |
82 | Christian la Cour | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
83 | Dave Kwerreveld | FTC Wenters | Netherlands | |
84 | David Kun | Riders of Hyboria | Hungary | |
85 | Robert Kubat | BikeShop Radom | Poland | |
86 | Klaus Kristiansen | Team Pedal Storm | Denmark | |
87 | Tamás Kovács | Mesterbike 575 Team | Hungary | |
88 | Matthias König | DIMB Racingteam | Germany | |
89 | Jarosław Kocur | Kieta Centrum Rowerowe | Poland | |
90 | Thomas Klemmensen | Team Pedal Storm | Denmark | |
91 | Michał Kieś | Alchimica Polska | Poland | |
92 | Vadim Khrushchov | SmooveBYTeam | Belarus | |
93 | Grzegorz Kalenko | Bike Team roletki.home.pl | Poland | |
94 | Lowies jerome | matix team | Belgium | |
95 | Geert Jeurissen | No | Belgium | |
96 | Tejs Jansen | Team Pedal Storm | Denmark | |
97 | Brian Lykke Hansen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
98 | Jan Hansen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
99 | Henrik Grimmeshave | Vmcc | Denmark | |
100 | David Gorremans | - | Belgium | |
101 | Piotr Gajewski | Movlink Bike Team | Poland | |
102 | Zoltán Fülöp | - | Hungary | |
103 | Frédéric Dubois | SDRbike | Belgium | |
104 | Paweł Farion | Orłów racing team rowertour.com | Poland | |
105 | Arvis Eņģelis | ĀdažiVelo / KS Sportaklubs | Latvia | |
106 | Martin Dupuis | Team-Zaes-Rotwild | Belgium | |
107 | Bastiaan Dickhoff | AngloDutch | Netherlands | |
108 | Marko Dokter | FTC Wenters | Netherlands | |
109 | Emmanuel Delstanche | Ciclismo en Guate | Belgium | |
110 | Tom Deburchgrave | - | Belgium | |
111 | Pär Dalhielm | KIA Cycling Team | Sweden | |
112 | Asa Dalhielm | Västerås CK | Sweden | |
113 | Daniel Christen | sixty-sixers | Switzerland | |
114 | Marcin Bożko | ORŁÓW RACING TEAM | Poland | |
115 | Agnieszka Bożko | ORŁÓW RACING TEAM | Poland | |
116 | Anders Bøen | Tubakken Sykkelklubb | Norway | |
117 | Péter Boda | Bringabanda SC | Hungary | |
118 | Allan Blach | Mountainbike Club Vejle. DK | Denmark | |
119 | Bernanrd Hansotte | cyclo club marcel | Belgium | |
120 | jens andersen | mountainbike club vejle | Denmark | |
121 | Arne Andersen | Klepp Cykle Club | Norway |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Mateusz Nieboras | JBG2 CryoSpace | Poland | |
2 | Mariusz Michałek | JBG2 CryoSpace | Poland | |
3 | Jacek Brzózka | JBG2 CryoSpace | Poland | |
4 | Piotr Brzózka | JBG2 CryoSpace | Poland | |
5 | Adrian Brzózka | JBG2 CryoSpace | Poland | |
6 | Micah Schmidt Schmidt | Team DDMC GÜLDENMOOR | Germany | |
7 | Jaroslaw Płończak | Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team | Poland | |
8 | Tomasz Adryan | Poland | ||
9 | Daniel Majkowski | MajBike Team | Poland | |
10 | Maciej Jeziorski | Jezior.bike | Poland | |
11 | Gerben Mos | Giant/Liv offroad Benelux | Netherlands | |
12 | Bogusław Lorek | Rehabilitacja Amazonka Rzeszów | ||
13 | Paweł Gryglewski | BIKEGARAŻ KRAKÓW | Poland | |
14 | Adam Żuber | CROSS CARTEL | Poland | |
15 | Mateusz Chojecki | Ośka Warszawa | Poland | |
16 | Andrej Kubis | SUNCYCLE.sk Racing Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
17 | Mateusz Fiedurek | ABSOLUTE BIKES TEAM | Poland | |
18 | Kazimierz Gabrylewicz | Sie kręci | Poland | |
19 | Robbe Vandeghinste | Guadal Bikers | Belgium | |
20 | MAXIME DONY | Team MadMax - Brabant Wallon | Belgium | |
21 | Izabela Gościańska | 64-sto | Poland | |
22 | THOM BONDER | Giant Benelux Offroad Team | Netherlands | |
23 | Petras Andrasiunas | SK S-Sportas | Lithuania | |
24 | Henk Hoevers | La Rochelle | Netherlands | |
25 | Monique Zeldenrust | Giant Liv Benelux off-road team | Netherlands | |
26 | German Paskovskij | Danske Bank Cycling Team | Lithuania | |
27 | Przemysław Olejnik | TRYTON BIKE TEAM | Poland | |
28 | Gedmantas Kropis | COLIBRI Cycling | Lithuania | |
29 | Justas Ožiūnas | The Team | Lithuania | |
30 | Mantas Serbintas | COLIBRI Cycling | Lithuania | |
31 | Eimantas Gudiškis | COLIBRI Cycling | Lithuania | |
32 | Paulius Natalevičius | The Team | Lithuania | |
33 | Andrius Norkevicius | COLIBRI Cycling | Lithuania | |
34 | Piotr Cibart | BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE | Poland | |
35 | Andrius Dolgovas | Top Team Cycling | Lithuania | |
36 | Jan-Frederik Finoulst Finoulst | trititan-tmi-wolfpack racing team | Belgium | |
37 | MICHAŁ BADOWSKI | NIEŚWIADOMI WRZEŚNIA | Poland | |
38 | Kamil Łopatek | CryoSpace MTB Team Olsztyn | Poland | |
39 | Artur Wesołowski | VO2max MTB Team | Poland | |
40 | Marcin Jabłoński | Lider Team Skarżysko | Poland | |
41 | Milda Slickute-Sestokiene | LT United | Lithuania | |
42 | Paweł Lewandowski | BOGDZIEWICZ Team | Poland | |
43 | KRZYSZTOF PASZKUDZKI | KRIS-ART Gdańsk | Poland | |
44 | Krzysztof Paluszek | SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH | Poland | |
45 | Jacek Kołodziej | Gomola Trans Airco | Poland | |
46 | Agnieszka Uroda-Hampelska | Gomola Pack-Center | Poland | |
47 | Krzysztof Hampelski | Gomola Pack-Center | Poland | |
48 | Grzegorz Stolarczyk | Gomola Trans Airco | Poland | |
49 | Daniel Smolarz | Gomola Pack-Center | Poland | |
50 | Jakub Siemiączko | Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów | Poland | |
51 | Piotr Gruszecki | Polychem Systems | Poland | |
52 | Damian Pertek | no name | Poland | |
53 | Jacek Badura | Gomola Pack-Center | Poland | |
54 | Tomasz Borowik | New Age Fitness-SklepRowerowy.pl | Poland | |
55 | Valerijus Novikovas | Kaunas Cycling Team | Lithuania | |
56 | Andzs Flaksis | Mysport DTG | Latvia | |
57 | Bartosz Dworak | Bajkonur | Poland | |
58 | Tomasz Gaździk | Bajkonur | Poland | |
59 | Roel Es | Voo-Do | Belgium | |
60 | Michaël Peeters | Voo-Do | Belgium | |
61 | Kristof Caubergs | Voo-do | Belgium | |
62 | Filip Stanisławski | EPO Adventure Race Team | Poland | |
63 | Tomasz Kaczyński | EPO Adventure Race Team | Poland | |
64 | Monika Wrona | Bieniasz Bike Team | Poland | |
65 | Michał Żurek | xyz | Poland | |
66 | Martins Flaksis | Krastmali.lv | Latvia | |
67 | Martins Lejins | TEAM ANCH | Latvia | |
68 | Krzysztof Celary | 7R Rowmix Team | Poland | |
69 | Rimas Czernialis | HutchisonPorts Gdynia Team | Poland | |
70 | Rafał Loranc | KKS Sokół Kęty | Poland | |
71 | Leszek Bokuń | - | Poland | |
72 | Barry Kroeze | Bushbikers | Netherlands | |
73 | Anna Wer | Tomica Coaching | Poland | |
74 | Aleksandras Čičasovas | LT United | Lithuania | |
75 | Grzegorz Łobarzewski | TRI LEVEL | Poland | |
76 | Monika Kulling | - | Poland | |
77 | Kalvis Kons | Team ZZK | Sweden | |
78 | Paulius Čeponis | RealBean.eu | Lithuania | |
79 | Jurgen Bon | Beachbikers | Belgium | |
80 | Sławomir Banasik | KOMOBIKE SCOTT | Poland | |
81 | Artur Perzanowski | iFON KolarzKlub | Poland | |
82 | Lucjan Maślana | niezrzeszony | Poland | |
83 | Rafal Niemczyk | Polski Klub MTB | Poland | |
84 | Donatas Šertvytis | Kaunas Cycling Team | Lithuania | |
85 | Maciej Bernat | Polski Klub MTB | Poland | |
86 | Artur Kozak | Polski Klub MTB | Poland | |
87 | Filip Konieczny | Bike Atelier Team | Poland | |
88 | Karol Mocniak | Polski Klub MTB | Poland | |
89 | Przemek Kamiński | Polski Klub MTB | Poland | |
90 | Matas Dumčius | RealBean.eu | Lithuania | |
91 | Tomasz Czapla | 5e | Poland | |
92 | Rafał Brodowski | Polski Klub MTB | Poland | |
93 | Ridas Karaška | Kaunas Cycling Team | Lithuania | |
94 | Jeroen Maesen | #beekforellen | Belgium | |
95 | Wim Diliën | #beekforellen | Belgium | |
96 | Bart Coenegrachts | #beekforellen | Belgium | |
97 | Steven Meex | #beekforellen | Netherlands | |
98 | Frank Croes | #beekforellen | Belgium | |
99 | Krzysztof Bartosik | MobiliPerCasa.pl | Poland | |
100 | Rafał Rogacz | Opony Serafinowski | Poland | |
101 | Paweł Arcimiuk | Superszklarz | Poland | |
102 | Nicholas Holdcraft | M's | Poland | |
103 | Maksimas Zukovas | Team1 | Poland | |
104 | Dariusz Czajkowski | bikeBajka | Poland | |
105 | Lennard Heidenreich | Merida Bikes | Germany | |
106 | Paweł Panasiuk | Nadaktywni | Poland | |
107 | Eli Smeyers | Team KEMPEN | Belgium | |
108 | Dries Boven | Team KEMPEN | Belgium | |
109 | Matts Asplund | Ck Stabil | Sweden | |
110 | Max Ahston | Stockholm CK | Sweden | |
111 | Bartosz Awruk | Nadaktywni | Poland | |
112 | Johan Henningsson | Frosta Multisport | Sweden | |
113 | Linus Holmgren | CKX | Sweden | |
114 | Michiel Smit | Bushbikers | Netherlands | |
115 | Sidaan Feiertag | Bushbikers | Netherlands | |
116 | Łukasz Bolius | Bolek Team | Poland | |
117 | Mikael Karlsson | Swedish Vikings Allebike | Sweden | |
118 | Jakob Gawlik | Frosta Multisport | Sweden | |
119 | Sebastian Marcinkiewicz | albo grubo albo wcale | Poland | |
120 | Henrico Schonewille | bushbikers | Netherlands | |
121 | Martin Kuipers | Bushbikers | Netherlands | |
122 | Jeroen de Geus | Bushbikers | Netherlands | |
123 | Piotr Serafinowski | OPONY SERAFINOWSKI | Poland | |
124 | Łukasz Nadolski | VeloGd | Poland | |
125 | Tomasz Radziszewski | . | Poland | |
126 | Dawid Żebrowski | Mtb Kyndra | Poland | |
127 | Artis Žugs | Hawaii Express Scott | Latvia | |
128 | Szymon Zacharski | Bike Shop Radom | Poland | |
129 | Jarek Wójcik | Rowerowy Kampinos | Poland | |
130 | Jędrzej Wojnar | Lato Works | Poland | |
131 | Piotr Wojdyło | Cellfast Mtb Team-rowerplus.pl | Poland | |
132 | Paweł Weber | Kibolski KS | Poland | |
133 | bartek Urban | STWA MTB | Poland | |
134 | Zbigniew Turczyński | Romet Faktory Team | Poland | |
135 | Tomek Szymański | Rowerowy Kampinos | Poland | |
136 | Marcin Stryjeński-Syrzistie | JOY RIDE | Poland | |
137 | Patrick Strobich | Nora Racing Team | Austria | |
138 | Martin Strieženec | Bike Terror Crew | Czech Republic | |
139 | Rego Strazdiņš | Hawaii Express Scott | Latvia | |
140 | Filip Sterna | n | Poland | |
141 | Andreas Steiger | Birnlücke Connection | Italy | |
142 | Gracjan Stankiewicz | DT4YOU TEAM | Poland | |
143 | Andrzej Stadnicki | 0 | Poland | |
144 | Maciej Skowron | Mitsubishi Materials MTB Team | Poland | |
145 | Wojciech Sendecki | LIDER TEAM SKARŻYSKO | Poland | |
146 | Rafał Sambor | Ubungu Team | Poland | |
147 | Piotr Sadowski | LOTOS TEAM | Poland | |
148 | Jacek Rządca | Tetra Pak | Poland | |
149 | Mariusz Różański | BikeShop Radom | Poland | |
150 | Lukáš Říhánek | 2V BIKERS | Czech Republic | |
151 | Grzegorz Półtorak | Lupus Cycling | Poland | |
152 | Jakub Piszczek | MMP Bochnia | Poland | |
153 | Bartłomiej Piechocki | NO HOPE | Poland | |
154 | Marcelo Perim | Cavalaria Team | France | |
155 | Peter Olin | The Dirt Duo | Sweden | |
156 | Bartłomiej Oleszczuk | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team | Poland | |
157 | Renat Nurzyanov | Russian Federation | ||
158 | Nick Heuring | NG Flandriens | Belgium | |
159 | Calle Nelson | Team Goats | Sweden | |
160 | Kamil Mrowiec | BIKE SALON TEAM | Poland | |
161 | Hans J. Mouridsen | Bramming IF Motion | Denmark | |
162 | Dave Mortier | Damo Cycling Team | Belgium | |
163 | Thomas Mittring | Team Eastside Biker | Germany | |
164 | Maciej Miarka | - | Poland | |
165 | Bartek Męziński | FINISHER.PL | Poland | |
166 | Wojciech Mazurkiewicz | WMT | Poland | |
167 | Łukasz Marzoch | Nomad-MTB | Poland | |
168 | Tomáš Martinek | BIKEZA Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
169 | jonas lindkvist | Frosta Multisport | Sweden | |
170 | Eric LICHTHERTE | Los Colos | Belgium | |
171 | Krzysztof Latoszek | Tomica Coaching | Poland | |
172 | Kasia Laskowska | Finisher.pl | Poland | |
173 | Alexander Lapajne | CKX | Sweden | |
174 | Paweł Kurzyca | 🚀 | Poland | |
175 | Konrad Kunicki | . | Poland | |
176 | Leo Kundzicz | EPO | Poland | |
177 | Adam Kula | PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM | Poland | |
178 | Krzysztof Kozdras | Noteam | Poland | |
179 | Tomáš Kozak | Cyklo Atom | Czech Republic | |
180 | Ailar Kiristaja | Velo Clubbers | Estonia | |
181 | Lech Kawecki | BRC | Poland | |
182 | Piotr Pyra Kaszubiak | KS STOMIL POZNAŃ | Poland | |
183 | Grzegorz Kasiński | Cyklon Proal Team | Poland | |
184 | Jakub Kaczyński | EPO | Poland | |
185 | Julius Juodišius | Miško mėgėjai | Poland | |
186 | Andrius Jukna | - | Lithuania | |
187 | Robert Jazgara | NETCAT Bike Team | Poland | |
188 | Algimantas Janusauskas | ChainPunk | Lithuania | |
189 | Rafał Jankowski | VW CENTRUM WROCŁAW | Poland | |
190 | Nils Jacobsson | Team Albert MTB | Sweden | |
191 | Andrzej Jackowski | CELLFAST MTB TEAM | Poland | |
192 | Age Jaanimets | Haaslava MTB | Estonia | |
193 | Mateusz Hoppe | ABCSurf Team TREK | Poland | |
194 | Vladimír Hojdik | Finančné centrum team | Slovakia (Slovak Republic) | |
195 | Per Henriksson | Team Goats | Sweden | |
196 | Marcin Hemperek | SRS Szczecinek | Poland | |
197 | Michael Haza | DAV-Hazarad | Germany | |
198 | Mateusz Hanke | ABCSurf Team TREK | Poland | |
199 | Eryk Gomoński | DT4YOU TEAM | Poland | |
200 | Karol Gwizdała | SPORTEVO / ADVA | Poland | |
201 | Tobias Guggemos | Brand Riders | Germany | |
202 | Adam Grabara | Movlink Bike Team | Poland | |
203 | Stefan Gottschall | Team Eastside Biker | Germany | |
204 | Paweł Gołębicki | Torus Grom Gdańsk | Poland | |
205 | Grzegorz Gancarz | Lupus Cycling | Poland | |
206 | Katarzyna Galewicz | Poland | ||
207 | Lukas Gajdos | Financne Centrum Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
208 | Michał Felon | ZdrowyRower Team | Poland | |
209 | Daniel Drga | Financne Centrum Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
210 | Marc Drechsel | Team Eastside Biker | Germany | |
211 | Roberts Draugs | HAWAII EXPRESS SCOTT | Latvia | |
212 | Toms Dinsbergs | Hawaii Express Scott | Latvia | |
213 | Andrey Dianov | Svetlogorsk | Russian Federation | |
214 | Adrien Dewandre | Los Colos | Belgium | |
215 | Stijn Denoulet | MC the Champions | Belgium | |
216 | Julien Delaet | Hot Wheelz Specialized Racing Team | Belgium | |
217 | Steven De Jaegher | - | Belgium | |
218 | Koen De Deckere | NG Flandriens | Belgium | |
219 | Mikołaj Darmosz | BIKEHEAD TEAM | Poland | |
220 | Bruno Cortebeeck | NG Flandriens | Belgium | |
221 | Łukasz Chmielarz | KONTUREK | Poland | |
222 | Mirosław Borycki | --- | Poland | |
223 | Maciej Bogaczyk | Polski Klub MTB | Poland | |
224 | Michael Beiter | Bramming IF Motion | Denmark | |
225 | Kanstantsin Balabanau | echelon | Poland | |
226 | Piotr Andrzejczyk | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn | Poland | |
227 | Florian Altenberger | Birnlücke Connection | Austria |